Правила для Awards

Положення про проведення конкурсу «WEGAME Awards 5.0»

1. Організатор конкурсу

1.1 Організатором конкурсу є ТОВ «Смайл-Експо».

Юридична адреса: 01013, Україна, м Київ, вул. Будіндустрії, б. 7, офіс 1.

ЄДРПОУ: 39183091

ІПН: 391830926503

2. Загальні положення

2.1. Назва Конкурсу: «WEGAME Awards 5.0».

Конкурс є публічним.

2.2. Конкурс проводиться Організатором у межах заходу «WEGAME 5.0», який відбудеться з «20» квітня 2019 року до «21» квітня 2019 року за адресою: Україна, м Київ, проспект Перемоги, 40-Б, ACCO International EC.

2.3. Метою проведення Конкурсу є:

Популяризація, залучення суспільного інтересу до інтерактивних розваг.

2.4. Територія проведення Конкурсу: Україна.

2.5. Загальний термін проведення: Конкурс починається 28 лютого 2019 року й завершується 5 квітня 2019 року.

2.6. Участь у Конкурсі можуть брати тільки розробники відеоігор, а саме відеоігор, випущених у 2018–2019 році.

2.7. На заході «WEGAME 5.0», у межах якого проводиться конкурс, відсутній віковий ценз. У зв’язку з цим Організатор зобов’язується під час проведення конкурсу дотримуватися норм чинного законодавства України щодо осіб, які не досягли віку 18 років.

2.8. Конкурс проводиться відповідно до вимог чинного законодавства України та даних Положень.

2.9. Конкурс не є лотереєю або іншою, яка ґрунтується на ризику, угодою про виграш (в тому числі азартною грою). Конкурс проводиться не для отримання прибутку.

2.10. До участі в Конкурсі не допускаються співробітники та представники Організатора Конкурсу, пов’язані з ним особи, члени їхніх сімей, а також працівники інших юридичних осіб (контрагентів Організатора Конкурсу).

2.11. Організатор інформує про проведений конкурс шляхом розміщення інформації про нього на сторінці заходу «WEGAME 5.0» (http://wegame.com.ua) та інших сторінках Організатора та / або його контрагентів у соціальних мережах Facebook, Instagram, VK і на інших ресурсах.

2.12. У разі відсутності в учасника Конкурсу (з огляду на вік) необхідної дієздатності його інтереси перед Організатором представляє її законний представник відповідно до вимог чинного законодавства України.

3. Етапи проведення конкурсу:

З «28» лютого 2019 року — приймання заявок Учасників.

«8» квітня 2019 року — «12» квітня 2019 року — відбір Учасників.

«15» квітня 2019 року — оголошення Учасників, які стали фіналістами.

«21» квітня 2019 року — нагородження Учасників.

4. Умови участі в Конкурсі

4.1. Для участі в конкурсі Учаснику необхідно заповнити реєстраційну форму Учасника «WEGAME Awards 5.0» на сайті http://wegame.com.ua. Надати всі необхідні дані, зазначені в реєстраційній формі (в тому числі посилання на всі необхідні матеріали).

4.2. Участь у Конкурсі можуть брати особи, які є розробниками, і / або уповноваженими представниками розробника гри, випущеної у 2018–2019 році. Учасник повинен надати «ігровий» прототип (alfa-, beta-, demo-версія або готовий продукт).

4.3. Учасники або їхні уповноважені представники зобов’язані особисто бути присутнім на Заході «21» квітня 2019 року.

4.3. Забороняється:

4.3.1. Образа, порушення прав інших Учасників Конкурсу.

4.3.2. Розміщення матеріалів рекламного, еротичного, порнографічного (іншого забороненого законом) характеру.

4.3.3. Заборонено нецензурну лайку, приниження та образу (будь-яким способом) суперників, суддів і / або інших людей, присутніх на «WEGAME 5.0».

4.3.4. Учасник бере участь у Конкурсі тільки відповідно до цього Положення та законодавства України.

5. Склад Суддів

5.1. Для якісного та об’єктивного оцінювання Учасників Організатор забезпечує участь компетентних осіб — Суддів.

6. Визначення переможця Конкурсу

6.1. Переможці конкурсу визначаються суддями шляхом простого голосування, голос кожного судді прирівнюється до 1 балу. Судді голосують у таких номінаціях:

  • Best PC Game
  • Best Game Design
  • Best Game Art
  • Best Mobile Game
  • Best VR Game
  • Audience Awards
  • Special WeGame Awards.

6.2. Переможцем у номінації стає Учасник, який набрав найбільшу кількість балів.

6.3. Якщо два або більше учасників набирають однакову кількість балів в одній номінації, то переможцем стає учасник із ранішою датою розміщення роботи.

7. Призовий фонд Конкурсу

7.1. Призовий фонд формується силами Організатора.

7.2. Переможець у кожній номінації, зазначеної в п.6.1. даного Положення, отримує диплом і нагородну статуетку «WEGAME Awards 5.0».

7.3. Переможці в номінаціях Audience Awards і Special WeGame Awards отримують сертифікат на можливість участі як експонент у заході «WEGAME 6.0» (сертифікат дає право на можливість участі в ролі експонента зі стендом 6 кв.м обладнаної площі). Сертифікат не діє на інші заходи Організатора.

8. Порядок нагородження переможця Конкурсу

8.1. Учасник, який став переможцем (далі — Переможець), буде оголошений Організатором Конкурсу на заході «WEGAME 5.0», який відбудеться з «20» квітня 2019 року до «21» квітня 2019 року за адресою: Україна, м Київ, проспект Перемоги, 40-Б, ACCO International EC, на офіційних відкритих сторінках сайту http://wegame.com.ua, а також у соціальних мережах Facebook, Instagram, VK і на інших ресурсах.

8.2. Переможці можуть отримати приз Конкурсу особисто або через свого уповноваженого представника на заході «WEGAME 5.0» «21» квітня 2019 року.

9. Прикінцеві положення

9.1. Беручи участь у Конкурсі, його Учасники погоджуються з тим, що їхні імена та прізвища можуть бути використані публічно (опубліковані на сайті http://wegame.com.ua. ) без додаткової згоди Учасників і без сплати їм будь-якої додаткової винагороди. Організатор та / або його уповноважений представник має право використовувати в рекламних цілях матеріали Учасника Конкурсу, який став володарем Призу, а також брати в нього рекламні інтерв’ю про участь у Конкурсі, у тому числі для радіо й телебачення, так само як і для інших засобів масової інформації, або знімати / фотографувати Учасника, який став володарем Призу, для виготовлення будь-яких рекламних матеріалів.

9.2. Організатор залишає за собою право на власний розсуд скасувати, завершити, продовжити, змінити або тимчасово зупинити Конкурс, а також дані Положення відповідно до чинного законодавства України та з обов’язковою публікацією таких змін на сайті http://wegame.com.ua. В особливих випадках на розсуд Організатора Конкурс може бути закінчений раніше оголошених термінів із підведенням дострокових підсумків і нагородженням Переможця серед Учасників.

9.3. Організатор залишає за собою право не вступати в листування або в інші контакти з Учасниками Конкурсу, за винятком випадків, зазначених у цих Положеннях.

9.4. Організатор не несе відповідальності за неправдивість та несвоєчасність надання Учасниками Конкурсу встановленої справжніми Положеннями інформації, необхідної для отримання Призу.

9.5. Несвоєчасне прочитання Учасником Конкурсу, який став володарем Призу, повідомлень про виграш не є поважною причиною для порушення терміну отримання Призу.

9.6. Організатор залишає за собою право відмовити у видаванні Призу Учаснику, який порушив Положення.

9.7. З моменту отримання Призу ризик випадкової загибелі або псування Призу несе його власник.

9.8. Участь у Конкурсі є фактом підтвердження згоди Учасника з Положеннями Конкурсу.

9.9. Зв’язатися з Організатором Конкурсу можна за електронною адресою: i.yuvchenko@smileexpo.org.

Придбати квиток