Правила для Awards

Положення про проведення конкурсу «WEGAME Awards»

1. Організатор Конкурсу

1.1 Організатором Конкурсу є ТОВ «Смайл-Експо».

Юридична адреса: 01013, Україна, м. Київ, вул. Будіндустрії, буд.7, офіс 1.

ЄДРПОУ: 39183091

ІНП: 391830926503

2. Загальні положення

2.1. Назва Конкурсу: «WEGAME Awards».

Конкурс є публічним.

2.2. Конкурс проводиться Організатором у рамках заходу «WEGAME 4.0», який відбудеться з 21 по 22 квітня 2018 року за адресою: м. Київ, проспект Академіка Глушкова, 1, ВДНГ, павільйон №1.

2.3. Мета проведення Конкурсу: залучення широкого кола громадськості до інтерактивних розваг, їх популяризація.

2.4. Територія проведення Конкурсу: Україна.

2.5. Загальний термін проведення:

 Конкурс розпочинається 7 березня 2018 року і завершується 10 квітня 2018 року.

2.6. Участь у Конкурсі можуть брати лише розробники відеоігор, а саме –відеоігор, які випущені у 2017– 2018 рр.

2.7. На заході «WEGAME 4.0», у рамках якого проводиться конкурс, відсутнє обмеження за віком. У зв’язку з цим, Організатор зобов'язується при проведенні конкурсу дотримуватися норм чинного законодавства України щодо осіб, які не досягли 18 років.

2.8. Конкурс проводиться відповідно до вимог чинного законодавства України та згідно з даним Положенням.

2.9. Конкурс не є лотереєю або іншою заснованою на ризику угодою про виграш (у тому числі азартною грою). Конкурс не має на меті отримання прибутків.

2.10. До участі у Конкурсі не допускаються співробітники та представники Організатора Конкурсу, пов'язані з ними особи, члени їхніх сімей, а також працівники інших юридичних осіб (контрагентів Організатора Конкурсу).

2.11. Організатор інформує про проведення Конкурсу шляхом розміщення інформації про нього на сторінці заходу «WEGAME 4.0» (http://wegame.com.ua) та інших сторінках Організатора та/або його контрагентів у соціальних мережах: Facebook, Vkontakte, «Однокласники» та інших ресурсах.

2.12. У разі відсутності в учасника Конкурсу, з огляду на вік, необхідної дієздатності, його інтереси перед Організатором представляє його законний представник, відповідно до вимог чинного законодавства України.

3. Етапи проведення Конкурсу:

07 березня 2018 року – прийом заявок від учасників Конкурсу.

11 квітня 2018 року – 17квітня 2018 року – відбір учасників Конкурсу.

19 квітня 2018 року – оголошення учасників, які стали фіналістами.

22 квітня 2018 року – нагородження учасників Конкурсу.

4. Умови участі у Конкурсі

4.1. Для участі у Конкурсі учаснику необхідно заповнити реєстраційну форму учасника WEGAME Awards на сайті http://wegame.com.ua. Надати всі необхідні дані, зазначені у реєстраційній формі (у тому числі посилання на всі необхідні матеріали).

4.2. Брати участь у Конкурсі можуть особи, які є розробниками і/або законними представниками розробника гри, випущеної у 2017 – 2018 роках. Учасник повинен надати «іграбельний» прототип (alfa-, beta-, demo-версії або готовий продукт).

4.3. Забороняється:

4.3.1. Образа, порушення прав інших учасників Конкурсу.

4.3.2. Розміщення матеріалів рекламного, еротичного, порнографічного (іншого забороненого законом) характеру.

4.3.3. Заборонено нецензурну лексику, приниження і образи (будь-яким способом) суперників, суддів і/або інших людей, присутніх на «WEGAME 4.0».

4.3.4. Учасник бере участь у Конкурсі тільки відповідно до вимог цього Положення.

5. Склад суддів

5.1. З метою належного та об'єктивного оцінювання учасників, Організатор забезпечує участь компетентних осіб  – суддів. До суддівського складу увійшли:

Тарасов Тарас – підприємець, інвестор. Володіє досвідом у створенні бізнесу з нуля до його продажу, також працював у глобальних міжнародних компаніях. Є засновником і консультантом декількох міжнародних конференцій.

Миронівський Артем – в індустрії розробки ігор – з 2001 року. Брав участь у більш ніж 15 проектах. Керує незалежними студіями понад 11 років.

Плотніков Влад – композитор, продюсер і засновник компанії VP Production. Має досвід роботи у сфері аудіо понад 7 років.

Михайло Сомов – керівник львівського офіса, G5 Entertainment Games. До G5 він був головою аутсор-студії розробки ігор Happy Artist. 

Роман Мартинюк - CEO в AppMania.

Олександр Хруцький - CEO&Founder в Games Gathering Conference.

Олена Лобова - Засновник ACHIEVERS HUB.

6. Визначення переможця Конкурсу

6.1. Переможців Конкурсу визначають судді шляхом простого голосування, голос кожного судді прирівнюється до 1 балу. Судді проводять голосування  у таких номінаціях:

  • Best PC Game
  •  Best Game Design
  •  Best Game Art
  •  Best Mobile Game
  •  Best VR Game
  •  Audience Awards
  •  Special WeGame Awards.

6.2. Переможцем у номінації стає учасник, який набрав найбільшу кількість балів.

6.3. У разі,  якщо два або більше учасників набирають однакову кількість балів у одній номінації, то переможцем стає учасник, який розмістив роботу раніше (відповідно до дати).

7. Призовий фонд Конкурсу

7.1. Призовий фонд формується силами Організатора.

7.2. Переможець у кожній номінації, зазначеної у п.6.1. даного Положення, отримує статуетку WEGAME Awards.

7.3. Переможці номінацій Audience Awards і Special WeGame Awards отримують сертифікат, який надає можливість участі в якості експонента у заході «WEGAME 5.0» (сертифікат дає право на можливість участі в якості експонента зі стендом 6 кв. м обладнаної площі). Сертифікат не діє на інших заходах Організатора.

8. Порядок нагородження переможця Конкурсу

8.1. Учасника, який став переможцем (далі – Переможець), буде оголошено Організатором Конкурсу на заході «WEGAME 4.0», який відбудеться 21 – 22 квітня 2018 року за адресою: Україна, м. Київ, проспект Академіка Глушкова , 1, ВДНГ, павільйон №1, на офіційних відкритих сторінках сайту http://wegame.com.ua, а також у соціальних мережах (Facebook, Vkontakte, «Однокласники») та на інших ресурсах.

8.2. Переможці повинні будуть отримати приз Конкурсу особисто або через  уповноваженого представника на заході «WEGAME 4.0» – 22 квітня 2018 року, або особисто зв'язатися з Організатором Конкурсу протягом 10 календарних днів з моменту оголошення переможця.

Зв'язатися з Організатором Конкурсу можна за електронною адресою: [email protected]

9. Прикінцеві положення

9.1. Беручи участь у Конкурсі, його учасники погоджуються з тим, що їхні імена та прізвища можуть бути використані публічно (опубліковані на сайті http://wegame.com.ua/ru без додаткової згоди учасників і без сплати їм будь-якої додаткової винагороди. Організатор і/або його уповноважений представник має право використовувати для реклами матеріали учасника Конкурсу, який став володарем Призу, а також брати у нього рекламні інтерв'ю щодо  участі у Конкурсі, у тому числі для радіо і телебачення, так само як і для інших засобів масової інформації, або знімати /фотографувати учасника, який став володарем Призу, для виготовлення будь-яких рекламних матеріалів.

9.2. Організатор залишає за собою право на власний розсуд скасувати, завершити, продовжити, змінити або призупинити Конкурс, а також пункти даного Положення, відповідно до чинного законодавства України та з обов'язковою публікацією таких змін на сайті http://wegame.com.ua/ru. В особливих випадках, на розсуд Організатора, Конкурс може бути закінчений раніше оголошених термінів з підбиттям дострокових підсумків і нагородженням переможця серед учасників.

9.3. Організатор залишає за собою право не листуватися або контактувати в інший спосіб з учасниками Конкурсу, за винятком випадків, передбачених  цим Положенням.

9.4. Організатор не несе відповідальності за недостовірність та несвоєчасність надання учасниками Конкурсу встановленої даним Положенням інформації, необхідної для отримання Призу.

9.5. Несвоєчасне прочитання учасником Конкурсу, який став володарем Призу, повідомлень про виграш, не є поважною причиною для порушення терміну отримання Призу.

9.6. Організатор залишає за собою право відмовити у видачі Призу учаснику, який порушив дане Положення.

9.7. Від моменту отримання Призу ризик випадкової загибелі або псування Призу покладається на його власника.

9.8. Участь у Конкурсі є фактом підтвердження згоди учасника з даним Положенням про Конкурс.

Придбати квиток