Настільні ігри

Донедавна настільні ігри були одним із найголовніших способів весело провести час у шумній компанії та сімейному колі. Будь-яка настільна гра потребує в середньому від двох до чотирьох учасників та пропонує вирішувати ігрові завдання.

Найкращі настільні ігри при цьому базуються на взаємовідносинах гравців, котрим доводиться хитрувати, вмовляти, погрожувати та «грати в престоли» з друзями або родичами. Купити настільні ігри не так важко. Раніше, особливо у лихі дев’яності, коли регулярно вимикали світло, люди часто  родинами сідали грати в якусь «Монополію» або її похідні. Минув час, змінились настільні ігри, Україна теж змінилася – розваг стало значно більше. Настільні ігри почали перед програвати у популярності  комп’ютерами, ігровими приставками та смартфонами, котрі стали розумнішими, ніж їх володарі.

Настільні-ігри

Усім, хто донині полюбляє насолоджуватись настільними іграми, Київ може запропонувати чимало спеціалізованих магазинів. Асортимент здивує всіх, хто вперше зайде магазин до такої крамниці. У нашому дитинстві існували одна чи дві настільні гри, сьогодні їх вибір просто величезний. Перш ніж купити настільні ігри, доведеться як слід пошукати їх в Інтернеті, прочитати описи та враження людей, у котрих є подібні. Та якби ж тільки правила та кількість гравців відрізняли настільні ігри! Як вам, наприклад, можливість гри уп’ятьох – коли четверо гравців ловлять вампіра, а п’ятий (у ролі того ж вампіра) розгортає інтриги для своїх переслідувачів? Ця настільна гра, якщо вам цікаво, має назву «Гнів Дракули» та здатна подарувати такий ігровий досвід, який не дасть жодна консоль.

Найкращі настільні ігри сьогодні не просто пропонують людям кидати кубики або пересувати фішки, а торгувати на біржі або розслідувати злочини,  злітати на Марс. Словом, асортимент вражає.

Настільні-ігри-2

Якщо ви задумали купити настільні ігри, але навіть не уявляєте, що обрати і де шукати, вам необхідно відвідати фестиваль інтерактивних розваг WEGAME. У нашій експозиції - кращі настільні ігри, створені найліпшими майстрами своєї справи. Усім, хто полюбляє настільні ігри, Україна надає можливість обирати. Hobby World, Hasbro, Games Workshop – усі ці видавництва будуть представлені у Києві на одній виставці. Усім, хто хоче обрати собі  та своїм друзям настільні ігри  столиця надає унікальну можливість. WEGAME пропонує своїм гостям пограти у  найкращі настільні ігри, що були створені останнім часом. Одразу ж на виставці можна сісти купкою друзів, пограти й одразу ж купити настільні ігри за спеціальною ціною!

Відкрийте для себе захоплюючий світ розваг на будь-який смак! Фестиваль WEGAME запрошує усіх, хто полюбляє настільні ігри, прийти з друзями у  нашу ігрову зону, пограти в кращі настільні ігри та отримати можливість купити їх для великих та малих компаній будь-якого віку! І навіть якщо ви ніколи не сиділи з друзями або родичами за столом, кидаючи кубики, – приходьте і спробуйте це вперше. Адже гарній грі кожен вік підвладний!

Придбати квиток