Косплей

Гості фестивалю WEGAME зможуть побачити найкращих косплеєрів з усієї України в їхнiх образах.

Косплей

Косплей

Гості фестивалю WEGAME зможуть побачити найкращих косплеєрів з усієї України в їхнiх образах.

Косплей

 

Косплей-шоу на WEGAME

Жоден фестиваль WEGAME не відбувається без масштабного косплей-шоу, у якому бере участь усе більше охочих. З кожним роком рівень косплеєрів стає все вищим, образи – різноманітнішими, а крафт і костюми незмінно вражають майстерністю виконання та якістю.

Косплей-шоу на WEGAME

За п’ять минулих фестивалів у косплей-шоу WEGAME взяло участь 300+ конкурсантів з усіх куточків країни та було розіграно 80 000 гривень призових. Членами нашого журі ставали справжні експерти – відомі косплеєри, фотографи, крафтери, візажисти та інші.

Косплей WEGAME

На WEGAME вітаються всі види косплею. У 2019 році ми розширили його формат, і тепер оріджинали беруть участь нарівні з косплеєм за іграми, фільмами, серіалами, коміксами та книгами. Починаючи з WEGAME 5.0 також з’явилися нові нагороди, окремі призи отримують автори якісного показу, крутого крафту та захопливого образу.

косплей в украине

Запрошуємо й тебе взяти участь у косплей-шоу на WEGAME 6.0 – для цього потрібно подати заявку на сайті та пройти відбір. Якщо ж не вистачає сміливості чи бажання на власний косплей, приходь і надихайся тим, як це роблять інші!

Зона кіберспорту

Любителі та професіонали кіберспорту зможуть позмагатися на віртуальній арені.

WEGAME Awards

Перша спеціальна церемонія нагородження фестивалю WEGAME для професійних і незалежних розробників відеоігор.