Правила конкурсу Косплей

1. Організатор Конкурсу
1.1. Організатором Конкурсу є ТОВ «Смайл-Експо» (далі – Організатор)
Юридична адреса: 01013, Україна, м. Київ, Голосіївський район, вул. Будіндустрії, 7, офіс 1.
ЄДРПОУ 39183091
ІПН 3918309265032

2. Загальні положення
2.1. Найменування Конкурсу: «Косплей-шоу»
Конкурс є публічним.
2.2. Конкурс проводиться Організатором у межах і під час проведення заходу «WEGAME 6.0» (далі – Захід), який відбудеться 28-29 серпня 2021 року за адресою: 02660, Україна, м. Київ, Броварський проспект, 15, Міжнародний виставковий центр.
2.3. Метою проведення Конкурсу є:
Популяризація, залучення суспільного інтересу до заходів «WEGAMЕ 6.0»;
2.4. Територія проведення Конкурсу: Україна.
2.5. Загальний термін проведення – 2 дні, Конкурс розпочинається 28 серпня 2021 року о 12:30 за київським часом і завершується 29 серпня 2021 року о 16:30 за київським часом. Офіційний відлік часу для Конкурсу ведеться за годинником Організатора. Для визначення часу використовується часовий пояс (UTC + 3).
2.6. Участь у Конкурсі можуть брати тільки відвідувачі, які мають квиток на Захід «WEGAME 6.0», який відбудеться 28-29 серпня 2021 року.
2.7. У Конкурсі можуть брати участь особи, які є громадянами України, а також іноземні громадяни, які досягли дванадцятирічного віку. Учасників, які не досягли 18 років, повинен представляти законний представник. Організатор залишає за собою право після попереднього повідомлення відсторонити від участі в Конкурсі будь-яку особу в разі недотримання нею вимог цього Положення.
2.8. Конкурс проводиться відповідно до вимог чинного законодавства України та цими Положеннями.
2.9. Конкурс не є лотереєю або іншою угодою про виграш, що ґрунтується ризику (зокрема азартною грою). Конкурс проводиться не для отримання прибутку.
2.10. До участі в Конкурсі не допускаються співробітники та представники Організатора Конкурсу, пов’язані з ним особи, члени їхніх сімей, а також працівники інших юридичних осіб (контрагентів Організатора Конкурсу).
2.11. Організатор інформує про проведення конкурсу шляхом розміщення інформації про нього на сторінці Конкурсу https://wegame.com.ua/cosplay та інших сторінках Організатора в соціальних мережах: Facebook, Instagram, VK та інших ресурсах.

3. Умови участі в Конкурсі
3.1. Для участі в Конкурсі необхідно подати заявку (заявки подаються шляхом заповнення форми на сайті: http://wegame.com.ua).
3.2. Заявки приймаються з «1» січня 2021 року до «20» серпня 2021 року. У заявці особи, які бажають взяти участь у Конкурсі, надають необхідну інформацію: ім’я, вік, контактний номер телефону, електронну адресу, посилання на соціальну мережу, ім’я персонажа, фото персонажа, фото костюма, уточнення «Оригінальний костюм» (з обов’язковим описом історії, характеру й особливостей персонажа), якщо він таким є.
Якщо заявки подаються від колективу Учасників (максимум від трьох Учасників), заявку заповнює один представник, водночас демоматеріали подаються на всіх Учасників колективу.
3.3. Заявки обробляються з «21» серпня 2021 року до «24» серпня 2021 року.
За результатами обробки заявок Організатор проводить відбір Учасників на основі поданих Учасниками демоматеріалів*.
Організатори не зобов’язані вказувати причину відхилення заявки.
Інформацію про підсумки розгляду заявки та подальші дії буде відправлено на вказану електронну адресу Учасника. Також для того, щоб дізнатися статус заявки, Учасник має право зв’язатися з Організатором.
* Вимоги до демоматеріалів – костюми повинні відповідати образам конкретних героїв, конкретних творів. Як джерело допускаються всі художні твори: фільми, серіали, мультфільми, аніме, манга, книги, п’єси, опери, ігри. Використання образів реальних людей допускається тільки в випадку, якщо вони є персонажами художніх творів.
Якщо костюм не відповідає вище перерахованим вимогам до демоматеріалів, він належить до категорії «Оригінальний костюм».
3.4. Учасники, які подали заявку на участь у Конкурсі, але не пройшли відбір, отримують промокод для придбання квитка на Захід. Для цього на вказану електронну адресу буде відправлено лист з інформацією про подальші дії.
3.5. Учасники, які пройшли відбір, отримують 1 (одну) акредитацію на Захід.

4. Етапи проведення Конкурсу на Заході «WEGAME 6.0»
4.1. Участь у Конкурсі відбувається у вигляді виступу (дефіле) Учасників у костюмах на спеціально обладнаному місці (сцена). Максимальна тривалість виступу: сольне дефіле – 3 хвилини; парне або групове дефіле – до 5 хвилин.
Порядок виходу Учасників визначається Організатором на власний розсуд.
4.2. За результатами виступу кожного Учасника Журі Конкурсу оцінює Учасників, керуючись Системою оцінювання Учасників.
4.3. У результаті Переможцями стають 5 (п’ять) Учасників, по одному в кожній категорії, Переможці визначатимуться на підставі Системи оцінювання Учасників та визначення Переможців, а також цього Положення.
4.4. Переможці визначаються згідно з категоріями та номінаціями:
4.4.1. «Найкращий показ».
4.4.2. «Найкращий крафт».
4.4.3. «Найкращий образ».
4.4.4. «Приз глядацьких симпатій».
4.4.5. «Приз від організаторів».
4.5. Нагородження Переможців Сертифікатами на отримання грошового призу відбудеться 29 серпня 2021 року о 17:30 за адресою: 02660, Україна, м. Київ, Броварський проспект, 15, Міжнародний виставковий центр.

5. Журі
5.1. Компетентні судді для оцінки Учасників Конкурсу за номінаціями запрошуються Організатором зі списку провідних експертів і фахівців ринку.
Суддя – компетентний і затверджений Організатором фахівець, який з огляду на свої професійні якості здійснює відбір та оцінку переможців у відповідних номінаціях.
Склад журі суддів публікується Організатором на сайті https://wegame.com.ua/.

6. Система оцінювання Учасників та визначення Переможців
6.1. Оцінювання відбувається шляхом присвоєння балів за кожним критерієм кожному учаснику від кожного члена журі (від 1 до 5 балів. 5 балів – максимальна оцінка).
6.2. Бали присвоюються за такими критеріями:
схожість із персонажем;
оригінальність образу;
акторська майстерність (передання характеру й емоцій персонажа);
складність костюма, аксесуарів, декорацій та гриму.
візуальна відповідність, гармонійність подання образу;
6.3. За підсумками кожного виступу (дефіле) Учасника журі присвоюють бали згідно з п. 6.1. і 6.2. цього Положення.
Приклад:
Схожість із персонажем – 4 бали.
Оригінальність образу – 4 бали.
Акторська майстерність (передання характеру й емоцій персонажа) – 3 бали.
Складність костюма, аксесуарів, декорацій – 5 балів.
Візуальна відповідність, гармонійність подачі образу – 3 бали.
Разом – 4 + 4 + 3 + 5 + 3 = 19 балів.
6.4. Переможцем у номінації «Найкращий образ» стає Учасник, який набрав найвищу кількість балів.
6.5. Переможцем у номінації «Найкращий показ» стає Учасник, який набрав меншу кількість балів, ніж Переможець у номінації «Найкращий образ», і водночас набрав максимальну кількість балів за акторську майстерність (передання характеру й емоцій персонажа).
6.6. Переможцем у номінації «Найкращий крафт» стає Учасник, який набрав меншу кількість балів, ніж Переможець у номінації «Найкращий образ», і водночас набрав максимальну кількість балів за складність костюма, аксесуарів, декорацій та гриму.
6.7. П’ять Учасників, які набрали найвищу кількість балів і водночас не є Переможцями в номінаціях «Найкращий показ», «Найкращий крафт», «Найкращий образ», змагаються за Перемогу в номінаціях «Приз глядацьких симпатій», «Приз від організаторів» шляхом повторного виступу (дефіле).
6.8. Переможцем у номінації «Приз від організаторів» стає Учасник, який, на думку Організатора, створив найоригінальніший образ.
6.9. Переможця в номінації «Приз глядацьких симпатій» визначають Відвідувачі Заходу «WEGAME 6.0» і користувачі соціальної мережі Facebook шляхом голосування в соціальній мережі Facebook на офіційній сторінці Заходу (@wegamekiev). Відвідувачі, які бажають віддати свій голос за одного з Учасників, залишають коментар під останньою публікацією із зазначенням номера Учасника. Учасник, який набрав найбільшу кількість голосів, стає Переможцем. Відкриття голосування буде оголошено на Заході Організатором, голосування буде доступно «28» серпня 2021 року з 15:00 до 23:59 і «29» серпня 2021 року з 15:00 до 23:59. Результати будуть оголошені в соціальних мережах і на сайті протягом 3 днів після завершення голосування.

7. Призовий фонд Конкурсу
7.1. Призовий фонд формується Організатором.
7.2. Призовий фонд у номінації «Найкращий образ» – Сертифікат на отримання грошового призу в розмірі 6000 (шість тисяч) грн.
7.3. Призовий фонд у номінації «Найкращий крафт» – Сертифікат на отримання грошового призу в розмірі 5000 (п’ять тисяч) грн.
7.4. Призовий фонд у номінації «Найкращий показ» – Сертифікат на отримання грошового призу в розмірі 5000 (п’ять тисяч) грн.
7.5. Призовий фонд у номінації «Приз глядацьких симпатій» – Сертифікат на отримання грошового призу в розмірі 2000 (дві тисячі) грн.
7.6. Призовий фонд у номінації «Приз від організаторів» – Сертифікат на отримання грошового призу в розмірі 2000 (дві тисячі) грн.

8. Порядок нагородження переможця Конкурсу
8.1. Учасники, що стали володарями призу (Переможець), будуть оголошені Організатором Конкурсу 29 серпня 2021 року о 17:30 на Заході «WEGAME 6.0», який проходитиме за адресою: 02660, Україна, м. Київ, Броварський проспект, 15, Міжнародний виставковий центр.
8.2. Приз видається Переможцю в момент оголошення результатів Конкурсу.
8.3. Для обміну Сертифіката на отримання грошового призу Переможцю необхідно протягом 10 календарних днів звернутися за електронною адресою Організатора: r.bazarov@smileexpo.org.
8.4. Обмін Сертифіката відбувається в офісі Організатора. Організатор зобов’язується зробити обмін протягом 10 робочих днів із моменту звернення Переможця. Організатор і Переможець домовляються про час обміну Сертифіката.
8.5. Під час обміну Сертифіката на грошові кошти Переможець або його законний представник зобов’язується надати необхідні документи: згоду на обробку персональних даних, копію паспорта, копію ідентифікаційного коду, контактний номер телефону, реквізити карткового рахунку.
8.6. Якщо Переможцем стає особа, яка не досягла вісімнадцятирічного віку, її законний представник зобов’язується надати письмову згоду на участь у Конкурсі, у довільній формі.

9. Учасникам забороняється:
9.1. Використовувати будь-які піротехнічні засоби.
9.2. Усі форми пропаганди, що суперечать законодавству України (насильство, суїцид, вживання алкоголю, наркотиків тощо).
9.3. Використовувати засоби, які можуть забруднити і/або завдати шкоди обладнанню Організатора та/або інших Учасників.
9.4. Використання холодної (металевої) зброї, гострих металевих предметів як елементів образу. Можна використовувати пластикові прототипи такої зброї або виготовлену з безпечних сплавів металу, негостру. Водночас обов’язково використовувати спеціальні чохли, накладки для такої металевої зброї на території Заходу.
9.5. Використання вогнепальної та травматичної зброї як елементів образу. Можливе використання лише макетів/3D-копій зброї.
9.6. Без погодження розкидати конфетті або інші предмети, що засмічують сцену.
9.7. Під’єднувати особисті технічні пристосування до обладнання на майданчику.
9.8. Сходити зі сцени в глядацький зал під час свого виступу.
9.9. Виконувати неузгоджені дії з категорії 18+.
9.10. Вживати нецензурну лексику на сцені.
9.11. Ображати співробітників Організатора, Учасників та/або відвідувачів Заходу.

10. Кінцеві положення
10.1. Беручи участь у Конкурсі, його Учасники погоджуються з тим, що їхні імена та прізвища можуть бути використані публічно (опубліковані на сайті http://wegame.com.ua) без додаткової згоди Учасників і без сплати їм будь-якої додаткової винагороди. Організатор та/або його уповноважений представник має право використовувати з рекламною метою матеріали Учасника Конкурсу, який став володарем Призу, а також брати в нього рекламні інтерв’ю про участь у Конкурсі, зокрема для радіо та телебачення, а також для інших засобів масової інформації, або знімати/фотографувати Учасника, що став володарем Призу, для виготовлення будь-яких рекламних матеріалів.
10.2. Організатор залишає за собою право на власний розсуд скасувати, завершити, продовжити, змінити або призупинити Конкурс або голосування, а також ці Положення відповідно до чинного законодавства України та з обов’язковою публікацією таких змін на сайті http://wegame.com.ua. В особливих випадках на розсуд Організатора Конкурс може бути закінчений раніше оголошених термінів, з підведенням дострокових підсумків і нагородженням Переможця серед Учасників.
10.3. Організатор залишає за собою право не вступати в листування або в інші контакти з Учасниками Конкурсу, за винятком випадків, зазначених у цих Положеннях.
10.4. Організатор не несе відповідальності за неправдивість і несвоєчасність надання Учасниками Конкурсу встановленої цими Положеннями інформації, необхідної для отримання Призу.
10.5. Несвоєчасне прочитання Учасником Конкурсу, який став володарем Призу, повідомлень про виграш не є поважною причиною для порушення терміну отримання Призу.
10.6. Організатор залишає за собою право відмовити Учаснику в подальшій участі в Конкурсі в разі порушення Учасником цього Положення.
10.7. Організатор залишає за собою право відмовити Учаснику у виданні Призу, який порушив ці Положення, зокрема порушив порядок надання інформації, необхідної для видання Призу, так само, як і Учаснику, що не надав такої інформації.
10.8. Організатор щодо Переможців, згідно з чинним законодавством України, є податковим агентом Переможців. Організатор зобов’язується утримати із суми призу та перерахувати всі необхідні відрахування до державного бюджету України.
10.9. З моменту отримання Призу ризик випадкового знищення або псування Призу несе його власник.
10.10. Участь у Конкурсі є фактом підтвердження згоди Учасника з цими Положеннями Конкурсу.

Придбати квиток