Мобільний кіберспорт уже давно зрівнявся за масштабами з класичними кіберспортивними дисциплінами, які збирають мільйонну аудиторію й можуть похвалитися величезними призовими фондами. Ще б! Мобільні ігри MOBA — це дуже зручно, вони захоплюють не менш консольних або ПК.

Повір, ми любимо їх не менше, ніж ти!

Уперше мобільні ігри прийшли в глобальний кіберспорт у 2008 році на турнірі World Cyber ​​Games, а вже у 2019 році одна з найуспішніших мобільних кібердисциплін Vainglory від Super Evil Megacorp проводитиме змагання зі значним призовим фондом — $ 100 000.

Турніри рівня The International і The World Championship за різноманітними MOBA відбуваються все частіше і збирають усе більше фанатів. Vainglory за минулий рік збільшила аудиторію удвічі, а зимовий King Pro League Fall Season у 2017 році на піку дивилося 20 млн осіб.

 

Hearthstone

Гра Hearthstone — це CCG, яка займає особливе місце серед мобільних кіберспортивних дисциплін і користується популярністю в стрімерів на Twitch. У геймерів є великий вибір карт, з яких вони можуть зібрати свою колоду й битися із суперником. Непередбачувана й захоплююча гра завоювала любов мільйонів людей і часто входить до чемпіонатів із кіберспорту.

Ще у 2014 році в гри з’явився свій чемпіонат — Hearthstone World Championship (HCT), з призовим фондом в $ 250 000. Через три роки його призові досягли вже $ 1 млн. З 2017 року, крім одиночного, став проходити й командний — Hearthstone Global Games, у якому беруть участь збірні з 48 країн.

 

Косплей

Гості фестивалю WEGAME зможуть побачити кращих косплеєрів з усієї України в їхнiх образах.

WEGAME Awards

Перша спеціальна церемонія нагородження фестивалю WEGAME для професійних і незалежних розробників відеоігор.