Дитяча зона на фестивалі WEGAME вразить різноманітністю активностей. Завдяки партнерству з містом професій KidsWill і молодіжним каналом НЛО TV[ДК1] ми підготували змагання, ігри та найрізноманітніші конкурси для дітей.

На головній інтерактивній події країни WEGAME буде цікаво відвідувачам будь-якого віку. Але до вибору розваг для юних учасників фестивалю ми поставилися особливо ретельно.

 

  • Станція «Телестудія» – кожна дитина почуватиметься зіркою телеекрану. Діти отримають нагоду взяти участь у реальному знімальному процесі, дізнатися, як стати справжнім блогером, взяти інтерв'ю у своїх друзів і батьків. Протягом двох днів після фестивалю змонтують відеоролик з найяскравішими моментами цілого заходу.

  • Квест Smart Family Mission – подарує активний відпочинок для всієї сім'ї в рамках фестивалю. Завдання команд учасників - розшифрувати заплутані ребуси QR-кодів, розв'язати головоломки, відповісти на всі запитання та перемогти! Виграють ті, хто здолає всю дистанцію квесту найшвидше. Команду бажано збирати вже зараз.

  • Конкурс косплею – для наймолодших учасників - від 3 до 12 років. У дитячій зоні фестивалю діти матимуть змогу перевтілитися в найулюбленіших персонажів і виграти цінні призи! Для участі підійде будь-який оригінальний образ, який потрібно продемонструвати на косплей-дефіле. Переможці найкращих костюмів отримають сертифікати на безкоштовне відвідування міста дитячих професій KidsWill.

 

 

Розпродаж тематичної літератури

Настільні ігри

Косплей

Гості фестивалю WEGAME зможуть побачити кращих косплеєрів з усієї України в їхнiх образах.

Зона кіберспорту

Любителі та професіонали кіберспорту зможуть позмагатися на віртуальній арені.

WEGAME Awards

Перша спеціальна церемонія нагородження фестивалю WEGAME для професійних і незалежних розробників відеоігор.