Дитяча зона на фестивалі WEGAME вразить різноманітністю активностей. Завдяки партнерству з містом професій KidsWill і молодіжним каналом НЛО TV[ДК1] ми підготували змагання, ігри та найрізноманітніші конкурси для дітей.

На головній інтерактивній події країни WEGAME буде цікаво відвідувачам будь-якого віку. Але до вибору розваг для юних учасників фестивалю ми поставилися особливо ретельно.

 

  • Станція «Телестудія» – кожна дитина почуватиметься зіркою телеекрану. Діти отримають нагоду взяти участь у реальному знімальному процесі, дізнатися, як стати справжнім блогером, взяти інтерв'ю у своїх друзів і батьків. Протягом двох днів після фестивалю змонтують відеоролик з найяскравішими моментами цілого заходу.

  • Квест Smart Family Mission – подарує активний відпочинок для всієї сім'ї в рамках фестивалю. Завдання команд учасників - розшифрувати заплутані ребуси QR-кодів, розв'язати головоломки, відповісти на всі запитання та перемогти! Виграють ті, хто здолає всю дистанцію квесту найшвидше. Команду бажано збирати вже зараз.

  • Конкурс косплею – для наймолодших учасників - від 3 до 12 років. У дитячій зоні фестивалю діти матимуть змогу перевтілитися в найулюбленіших персонажів і виграти цінні призи! Для участі підійде будь-який оригінальний образ, який потрібно продемонструвати на косплей-дефіле. Переможці найкращих костюмів отримають сертифікати на безкоштовне відвідування міста дитячих професій KidsWill.

 

 

Розпродаж тематичної літератури

Настільні ігри

Зона кіберспорту

Любителі та професіонали кіберспорту зможуть позмагатися на віртуальній арені.

Косплей

Гості фестивалю WEGAME зможуть побачити кращих косплеєрів з усієї України в їхнiх образах.

WEGAME Awards

Перша спеціальна церемонія нагородження фестивалю WEGAME для професійних і незалежних розробників відеоігор.