Масштабний конкурс з косплею

Косплей – це незвичне захоплення, котре сьогодні стрімко набирає обертів. Люди, котрі створюють косплей-костюми, не просто перевдягаються у відомих персонажів книг, фільмів та відеоігор. Найкращі косплеї – це ще й повне акторське перевтілення в обраного персонажа. Наприклад, людина, що створює косплей Наруто, сама буде поводити себе, як ніндзя. Втім, стверджувати, що аніме – це єдиний спосіб перевтілитись і зробити косплей, не варто.

Окрім персонажів з японських анімаційних мультфільмів, серед людей, яким подобається перевдягатись у відомих героїв, популярністю користуються косплеї dota 2, «Відьмака», World of Warcraft та інших відомих віртуальних всесвітів. Косплей-костюми часом досягають безпрецедентної складності – люди примудряються перевтілюватись в інопланетних монстрів, роботів або демонів, особливо коли роблять косплей dota 2. Найкращі косплеї отримують цінні нагороди, а також надовго запам’ятовуються на будь-якому дефіле. А декілька років тому розробникам Bioshock Infinite так сподобався косплей Ганни Молєвої, що вони запросили її стати офіційним втіленням одного з персонажів гри.

Масштабне-змагання-з-косплею

Недивно, що кращі косплеї швидко привернули увагу людей з усього світу. Сьогодні на планеті існує приблизно п’ятдесят крупних фестивалів, на яких косплей – обов’язковий елемент. Наприклад, в США – це Anime Expo, де переважає різноманітний анімекосплей, включаючи косплеї Наруто, Берсерка, Хельсінга та інших популярних мультфільмів. Щоб показати свій косплей, багато учасників шиють костюми у професійних модельєрів, тому коштують вони чимало. В Японії, де започаткували цю течію, існують десятки фестивалів, найпопулярніший з яких – Comiket. Було б неправильно стверджувати, що тут домінує анімекосплей, оскільки в Азії обожнюють всілякі ММО. Тому серед Алукарідів та Гатсів регулярно з’являється косплей dota 2, костюми за мотивами LoL, Star Craft, а косплей Наруто часто постає поряд з Бетменом та Залізною людиною.

До цих пір у країнах СНД керували балом дрібні регіональні фестивалі, на котрих косплей був просто маленькою родзинкою. Анімекосплей взагалі не дуже популярний у Росії, Україні та Білорусі, тому найкращі косплеї можна було побачити хіба що в Інтернеті. Однак фестиваль інтерактивних розваг WEGAME зламає стереотип про те, що косплей-костюми можуть шити тільки на Заході або Сході.

У рамках фестивалю в Києві зберуться кращі косплеї з усієї країни та близького зарубіжжя. Організатори заходу поставили собі мету: створити косплей-культуру в Україні та започаткувати грандіозний тематичний захід, котрий буде регулярно збирати косплеєрів з усієї країни.

WEGAME запрошує усіх, кому подобається косплей, хто сам створює костюми для нього або просто хоче подивитись на інших! Тут зовсім неважливо, яких персонажів ви зображуєте, доки ви робите це добре. Косплей Наруто, орків з Азерота, персонажів коміксів Marvel та DC, dota 2, левкратіанських монстрів, зергів та анімекосплей – усіх, хто вміє перевтілюватись в інших персонажів, радо зустрінуть на фестивалі. Не вмієте шити косплей-костюми та ставати кимось іншим? Тим паче приходьте! Коли ще у вас з’явиться шанс побачити кращі косплеї з усього СНД! WEGAME – найграндіозніша подія граючої України.

Придбати квиток