Мобільні додатки на будь-який смак

Загальновідомо, що у кишені кожної сучасної людини лежить комп’ютер, значно потужніший за той, який використовувався для запуску космічного корабля на Місяць. Сучасні смартфони дозволяють не тільки дзвонити та обмінюватися SMS-повідомленнями, але й скачати гру на телефон. У нудній черзі в будь-який момент можна запустити найкращі ігри для андроїд та зануритися у захоплюючий віртуальний світ. Скачати ігри на телефон сьогодні так само просто, як зателефонувати приятелю. Однак зазвичай на шляху людини, котра планує скачати ігри на планшет, може постати таке явище, як перенасичення на ринку. А й справді, перш ніж ви знайдете найкращі ігри для андроїд, мине чимало часу, вам доведеться скачувати ігри на телефон десятки та сотні разів.

Будь-яка гра на андроїд – це не тільки привід розвіятися та згаяти час, але й можливість заробити. Найкращі ігри для андроїд продаються, як гарячі пиріжки, й приносять своїм авторам величезні гроші. Згадайте сучасні хіти  – кожен прагне не тільки скачати ігри на телефон, а й купити собі неповторний скін для персонажів або витратити реальні гроші на віртуальні бонуси.

Мобільні-додатки

Щоб скачати ігри на планшет, не потрібно докладати жодних зусиль, гравці самостійно знаходять продукти, що їх зацікавлять. Але що повинен зробити розробник для того, щоб його гра на андроїд була не просто красивою та захоплюючою, але й викликала у людини бажання заплатити її авторам?

Щоб розуміти, що змушує людину скачувати ігри на телефон, потрібно знати, чого вона взагалі хоче. Нетривіальна задача – хоча б тому, що людям не притаманно знати про свої бажання. Чого може хотіти людина, якій потрібна гра на андроїд? Ті, хто випускає найкращі ігри для андроїд, знають усі бажання своїх користувачів. Людині неважко скачати ігри на андроїд, однак те, чи гратиме вона у них довгі роки або забуде через півгодини, залежить тільки від розробника. І поки одні марно намагаються скопіювати успіх, якого досягли люди, що створюють найкращі ігри на андроїд, інші – шукають свій власний шлях. Тому що цілком зрозуміло, одна і та сама гра на андроїд, яка вже була створена, не стане такою ж успішною, як свіжа ідея.

Велике-розмаїття-мобільних-додатків

Фестиваль WEGAME – це невичерпне джерело таких ідей. На нашій експозиції є найкращі ігри на андроїд, з якими повинен ознайомитись кожен гравець та розробник. Ви думаєте про те, як повинна виглядати ваша гра на андроїд, щоб кожен захотів скачати її на телефон? Тоді ви зобов’язані знати, як виглядають інші.

Слідкуйте за останніми новинами світу мобільних додатків на фестивалі WEGAME, ви завжди будете знати усе про найкращі ігри на андроїд та інші операційні системи. Замість того, щоб черговий раз скачувати ігри на телефон та розчаровуватися, протестуйте їх особисто. Як відомо, той, хто знає більше, зазвичай досягає успіху. Разом з нами ви будете знати усе про найкращі ігри для андроїд та забудете про те, що таке нудьга. Інформація, яку ви отримаєте з нашою допомогою, перетворить вас у справжнього гурмана, який робить свідомий вибір, коли збирається скачати ігри на планшет. Адже наше життя занадто коротке, щоб грати у погані ігри!

Придбати квиток