10 майбутніх VR-ігор

23 серпня 2016 10 майбутніх VR-ігор

Віртуальна реальність доступна тут і зараз, але саме в галузі відчувається серйозний брак гри, в яку має зіграти кожен. Протягом кількох наступних місяців ця ситуація повинна змінитися. З виходом на ринок PlayStation VR у жовтні, десь за 6 місяців після випуску Oculus Rift і HTC Vive, ринок віртуальної реальності почне рости і подарує світові ще масштабніші і покращені ігри.

Ось добірка віртуальних ігор від сайту TechRadar, які справді зацікавили нас майбутнім віртуальної реальності.

1. Batman Arkham VR («Бетмен Аркхем»)

З огляду на блискучість ігор «Бетмен: Місто Аркхем» і «Бетмен: Лицар Аркхема» будь-яка нова гра про цього супергероя викликає у нас захват, особливо, якщо її розробили для віртуальної реальності.  

Компанія-разробник Rocksteady Studios створила нову VR-гру, в якій ви дійсно відчуєте себе Бетменом. Завдяки окулярам віртуальної реальності ви відчуєте  на собі накидку з капюшоном, а також зможете відвідати печеру Бетмена та маєток Уейнів. Гру розробляли для PlayStation VR. Наповнена містикою, «Бетмен Аркхем VR» знову повертається до стилю класичних коміксів про Бетмена.

Доступна на: PS VR

Очікувана дата виходу: жовтень 2016 року

2. Rigs: Mechanized Combat League («Спорядження: механізована бойова ліга»)

«Механізована бойова ліга» – це такий вид гри, який стане реальністю у найближчі кілька років. Тільки уявіть Pacific Rim's Jaegers («Снайпери Азіатсько-Тихоокеанського регіону») у значно майстернішому виконанні. Rigs – одна з багатообіцяючих ігор, яку випустять для PlayStation VR.

Ідея полягає в тому, що ви керуєте одним з механічних роботів на вибір і потрапляєте на поле битви, де зіткнулися два світи – спорту та боїв. Це у певній мірі стрілялка від першої особи, але з перевагами віртуальної реальності, тому ви почуватиметеся, як у в спорядженні робота.

Доступна: PS VR

Очікувана дата виходу: жовтень 2016 року

3. London Heist Getaway («Лондон, втеча з місця пограбування»)

Ще одна гра вийде разом з PlayStation VR, – London Heist Getaway. Як ви вже, мабуть, зрозуміли з назви, це продовження надзвичайно популярної франшизи Getaway. Демоверсія гри демонструє сцену, де вас, прив'язаного до стільця, катує невідомий лондонський гангстер. Беручи до уваги, що все це відбувається у віртуальній реальності, ви отримаєте набагато страхітливіший досвід, ніж якби просто грали з джойстиком у руках і бачили все на екрані монітора. Якщо ваше розуміння веселощів близьке до зброї, насильства та сумнівного лондонського акценту, тоді ця гра однозначно для вас.

Доступна: PS VR

Очікувана дата виходу: жовтень 2016 року

4. Superhypercube VR («Супергіперкуб»)

Гра Superhypercube VR має шанс стати однією з найінноваційніших для віртуальної реальності. Творці звуть її головоломкою від першої особи – ви повинні вставити різноманітні куби в отвори в стіні, що постійно переміщаються. Гра виглядає як Tetris упереміш із «Троном» – створити її авторів надихнула анімована графіка 80-х, що потопає у неоновому світлі. Виглядає приголомшливо.

Доступна: PS VR

Очікувана дата виходу: жовтень 2016 року

5. Dragon Front («Фронт диявола»)

Гра Dragon Front незвичайна і вносить до геймплею VR-гри карти. Уявіть собі, що граєте в карткову гру. Гру розробила компанія High Voltage Software за сприяння розробників Oculus.

У  Dragon Front представлено 280 карткових персонажів, 100 заклинань і 80 стоянок таборів. Завдяки віртуальній реальності чаклунство видаватиметься ще загадковішим, а будь який ваш удар – глибшим. За словами творців, гра відтворюватиметься з частотою кадрів у 90fps і матиме огляд у 360º.

Доступна для: Oculus Rift

Очікувана дата виходу: наприкінці 2016 року

6. Resident Evil 7 («Оселя зла»)

Франшиза Resident Evil не вперше залучає нові технології. Її п'ята частина була однією з перших ігор, створених для PlayStation Move, а тепер Resident Evil 7 використовує гарнітуру, завдяки чому отримуємо покращений досвід віртуальної реальності.

Дії розгортаються після подій Resident Evil 6, і переважну частину гри вам доведеться досліджувати величезний занедбаний маєток. Жанр жахів підходить для віртуальної реальності, інше питання – чи вистачить вам сміливості на таку гру.

Доступна для: PS VR

Очікувана дата виходу: жовтень 2016 року

7. Rez Infinite

Перша версія гри Rez вийшла для Sega Dreamcast і PS2 ще у 2001 році. У 2008-му вона повернулася, з'явившись на Xbox 360 Live Arcade. Сьогодні, через 15 років після народження, вона вийде для віртуальної реальності. Розроблена для PlayStation VR, гра поєднує електронну музику, що лунає в форматі звуку 7.1, і графіку, подібну до LawnMower Man («Газонокосильщик»). Гру готує початкова команда, тому очікують, що творці вклали у неї душу.

\/p>

Доступна для: PS VR

Очікувана дата виходу: 13 жовтня 2016 року

8. Unknown Fate («Невідома доля»)

Гра Unknown Fate – це щось на зразок невідомої величини в геймінгу на цей момент. Знаємо, що це перша VR-гра студії MarsLit Games, відомої своїми коміксами. Це детективний жанр від першої особи, де стаються дивні події у фантастичному світі. Трейлер не надає багато інформації, тут є щось від серії Silent Hill, тому ми чекаємо на дещо грандіозне. 

Доступна для: HTC Vive/Oculus Rift/PS VR

Очікувана дата виходу: 2017 рік

9. No Man's Sky («Небо, що не належить людям»)

На відміну від інших ігор у цьому переліку вихід цієї гри – це швидше наше передбачення. Але ми з нетерпінням очікуємо «цю, ще не анонсовану» VR-версію гри No Man's Sky. Її провідний розробник Шон Мюрей (Sean Murray) розповів, що цікавиться віртуальною реальністю, і що гра ідеально підходить для неї, але не робив офіційних заяв про те, чи буде вона сумісною з VR. Беручи до уваги, що звичайна версія No Man's Sky розробляється протягом 4 років, ми не дуже розраховуємо побачити її VR-версію незабаром.

Доступна для: PS VR/HTC Vive

Очікувана дата виходу: слід уточнювати

10. Robinson: The Journey («Робінзон: подорож»)

Robinson: The Journey має шанс стати найкрасивішою VR-грою цього року. Розроблена компанією Crytek із використанням движка Cryengine, вона розповідає про пригоди хлопця, який здійснює вимушену посадку на планеті з дивною і прекрасною екосистемою. Оскільки гру розробили для VR, очікуйте на 360-градусний огляд та деякі інші сюрпризи.

Доступна для: PS VR

Очікувана дата виходу: 13 жовтня 2016 року

Цікаві новини

Готовий набір для стримінгу: Canon представила EOS... Готовий набір для стримінгу: Canon представила EOS...

Значна кількість стримерів-початківців стикається з проблемою вибору відповідного обладнання та надовго зависає на цьому...

Значна кількість стримерів-початківців стикається з проблемою вибору відповідного обладнання та...

02 липня 2020
Членом журі WEGAME Awards стане керівник львівсько... Членом журі WEGAME Awards стане керівник львівсько...

Зустрічайте нового члена журі конкурсу WEGAME Awards – керівника львівського офісу Gameloft Романа Гармаша!...

Зустрічайте нового члена журі конкурсу WEGAME Awards – керівника львівського...

08 квітня 2020
Запеклий котолюб і засновник Cat & Cat Games Костя... Запеклий котолюб і засновник Cat & Cat Games Костя...

Членом журі премії WEGAME Awards на шостому фестивалі гік- і гейм-культури стане засновник Cat...

Членом журі премії WEGAME Awards на шостому фестивалі гік- і...

31 березня 2020