10 майбутніх VR-ігор

23 серпня 2016 10 майбутніх VR-ігор

Віртуальна реальність доступна тут і зараз, але саме в галузі відчувається серйозний брак гри, в яку має зіграти кожен. Протягом кількох наступних місяців ця ситуація повинна змінитися. З виходом на ринок PlayStation VR у жовтні, десь за 6 місяців після випуску Oculus Rift і HTC Vive, ринок віртуальної реальності почне рости і подарує світові ще масштабніші і покращені ігри.

Ось добірка віртуальних ігор від сайту TechRadar, які справді зацікавили нас майбутнім віртуальної реальності.

1. Batman Arkham VR («Бетмен Аркхем»)

З огляду на блискучість ігор «Бетмен: Місто Аркхем» і «Бетмен: Лицар Аркхема» будь-яка нова гра про цього супергероя викликає у нас захват, особливо, якщо її розробили для віртуальної реальності.  

Компанія-разробник Rocksteady Studios створила нову VR-гру, в якій ви дійсно відчуєте себе Бетменом. Завдяки окулярам віртуальної реальності ви відчуєте  на собі накидку з капюшоном, а також зможете відвідати печеру Бетмена та маєток Уейнів. Гру розробляли для PlayStation VR. Наповнена містикою, «Бетмен Аркхем VR» знову повертається до стилю класичних коміксів про Бетмена.

Доступна на: PS VR

Очікувана дата виходу: жовтень 2016 року

2. Rigs: Mechanized Combat League («Спорядження: механізована бойова ліга»)

«Механізована бойова ліга» – це такий вид гри, який стане реальністю у найближчі кілька років. Тільки уявіть Pacific Rim's Jaegers («Снайпери Азіатсько-Тихоокеанського регіону») у значно майстернішому виконанні. Rigs – одна з багатообіцяючих ігор, яку випустять для PlayStation VR.

Ідея полягає в тому, що ви керуєте одним з механічних роботів на вибір і потрапляєте на поле битви, де зіткнулися два світи – спорту та боїв. Це у певній мірі стрілялка від першої особи, але з перевагами віртуальної реальності, тому ви почуватиметеся, як у в спорядженні робота.

Доступна: PS VR

Очікувана дата виходу: жовтень 2016 року

3. London Heist Getaway («Лондон, втеча з місця пограбування»)

Ще одна гра вийде разом з PlayStation VR, – London Heist Getaway. Як ви вже, мабуть, зрозуміли з назви, це продовження надзвичайно популярної франшизи Getaway. Демоверсія гри демонструє сцену, де вас, прив'язаного до стільця, катує невідомий лондонський гангстер. Беручи до уваги, що все це відбувається у віртуальній реальності, ви отримаєте набагато страхітливіший досвід, ніж якби просто грали з джойстиком у руках і бачили все на екрані монітора. Якщо ваше розуміння веселощів близьке до зброї, насильства та сумнівного лондонського акценту, тоді ця гра однозначно для вас.

Доступна: PS VR

Очікувана дата виходу: жовтень 2016 року

4. Superhypercube VR («Супергіперкуб»)

Гра Superhypercube VR має шанс стати однією з найінноваційніших для віртуальної реальності. Творці звуть її головоломкою від першої особи – ви повинні вставити різноманітні куби в отвори в стіні, що постійно переміщаються. Гра виглядає як Tetris упереміш із «Троном» – створити її авторів надихнула анімована графіка 80-х, що потопає у неоновому світлі. Виглядає приголомшливо.

Доступна: PS VR

Очікувана дата виходу: жовтень 2016 року

5. Dragon Front («Фронт диявола»)

Гра Dragon Front незвичайна і вносить до геймплею VR-гри карти. Уявіть собі, що граєте в карткову гру. Гру розробила компанія High Voltage Software за сприяння розробників Oculus.

У  Dragon Front представлено 280 карткових персонажів, 100 заклинань і 80 стоянок таборів. Завдяки віртуальній реальності чаклунство видаватиметься ще загадковішим, а будь який ваш удар – глибшим. За словами творців, гра відтворюватиметься з частотою кадрів у 90fps і матиме огляд у 360º.

Доступна для: Oculus Rift

Очікувана дата виходу: наприкінці 2016 року

6. Resident Evil 7 («Оселя зла»)

Франшиза Resident Evil не вперше залучає нові технології. Її п'ята частина була однією з перших ігор, створених для PlayStation Move, а тепер Resident Evil 7 використовує гарнітуру, завдяки чому отримуємо покращений досвід віртуальної реальності.

Дії розгортаються після подій Resident Evil 6, і переважну частину гри вам доведеться досліджувати величезний занедбаний маєток. Жанр жахів підходить для віртуальної реальності, інше питання – чи вистачить вам сміливості на таку гру.

Доступна для: PS VR

Очікувана дата виходу: жовтень 2016 року

7. Rez Infinite

Перша версія гри Rez вийшла для Sega Dreamcast і PS2 ще у 2001 році. У 2008-му вона повернулася, з'явившись на Xbox 360 Live Arcade. Сьогодні, через 15 років після народження, вона вийде для віртуальної реальності. Розроблена для PlayStation VR, гра поєднує електронну музику, що лунає в форматі звуку 7.1, і графіку, подібну до LawnMower Man («Газонокосильщик»). Гру готує початкова команда, тому очікують, що творці вклали у неї душу.

\/p>

Доступна для: PS VR

Очікувана дата виходу: 13 жовтня 2016 року

8. Unknown Fate («Невідома доля»)

Гра Unknown Fate – це щось на зразок невідомої величини в геймінгу на цей момент. Знаємо, що це перша VR-гра студії MarsLit Games, відомої своїми коміксами. Це детективний жанр від першої особи, де стаються дивні події у фантастичному світі. Трейлер не надає багато інформації, тут є щось від серії Silent Hill, тому ми чекаємо на дещо грандіозне. 

Доступна для: HTC Vive/Oculus Rift/PS VR

Очікувана дата виходу: 2017 рік

9. No Man's Sky («Небо, що не належить людям»)

На відміну від інших ігор у цьому переліку вихід цієї гри – це швидше наше передбачення. Але ми з нетерпінням очікуємо «цю, ще не анонсовану» VR-версію гри No Man's Sky. Її провідний розробник Шон Мюрей (Sean Murray) розповів, що цікавиться віртуальною реальністю, і що гра ідеально підходить для неї, але не робив офіційних заяв про те, чи буде вона сумісною з VR. Беручи до уваги, що звичайна версія No Man's Sky розробляється протягом 4 років, ми не дуже розраховуємо побачити її VR-версію незабаром.

Доступна для: PS VR/HTC Vive

Очікувана дата виходу: слід уточнювати

10. Robinson: The Journey («Робінзон: подорож»)

Robinson: The Journey має шанс стати найкрасивішою VR-грою цього року. Розроблена компанією Crytek із використанням движка Cryengine, вона розповідає про пригоди хлопця, який здійснює вимушену посадку на планеті з дивною і прекрасною екосистемою. Оскільки гру розробили для VR, очікуйте на 360-градусний огляд та деякі інші сюрпризи.

Доступна для: PS VR

Очікувана дата виходу: 13 жовтня 2016 року

Цікаві новини

Купуй квитки, отримуй подарунки! Gift Marathon фес... Купуй квитки, отримуй подарунки! Gift Marathon фес...

Любиш подарунки? У нас їх – валом! Купуючи квитки на WEGAME 6.0, ти автоматично...

Любиш подарунки? У нас їх – валом! Купуючи квитки на...

27 лютого 2020
Візьми участь у відборі до збірної України з кібер... Візьми участь у відборі до збірної України з кібер...

Стартував прийом заявок від бажаючих потрапити до національної збірної з кіберфутболу в дисципліні FIFA....

Стартував прийом заявок від бажаючих потрапити до національної збірної з...

27 лютого 2020
Заціни спеціальні столи для геймерів TehnoTable у... Заціни спеціальні столи для геймерів TehnoTable у...

Виставкова зона на фестивалі WEGAME – це не тільки крутий стаф, техніка та новинки...

Виставкова зона на фестивалі WEGAME – це не тільки крутий...

26 лютого 2020