16 номінацій – 16 переможців. Хто ними стане?

30 червня 2016 16 номінацій – 16 переможців. Хто ними стане?

E3 2016 проводить церемонію Game Critics Awards. Номінації та списки вже оголосили, а про фіналістів дізнаємося 5 липня.

Нагородження представлено незалежно від E3. Серед суддів будуть видання Playboy, Los Angeles Times, CNN. Загалом 40. Переможця оберуть голосуванням. А поки що погляньмо, що ми маємо.

Шутер Battlefield претендує на 5 нагород, Dishonored і Horizon: Zero Dawn – трохи менше – вони опинилися претендентами у 4 категоріях.

Звання гри виставки, крім тих, що ми вже назвали, виборює Sea of Thieves. Найкращою оригінальною грою можуть стати Detroit або We Happy Few.

Обиратимуть серед ігор для приставок, персонального комп'ютера, VR-ігор, де опинилися Batman, The Unspoken і Resident Evil VII.

Щодо категорій за жанрами: екшн, пригодницька, RPG, файтинг, перегони, спорт, стратегія, сімейна, користувачів багатокористувацька гра.

У номінантах опинилися Civilization VI, Warhammer 40,000: Dawn of War III, Abzu та інші.

Цікаві новини

«501-й легіон» в Україні: добрі справи Темної сторони

Зовсім юний, але досить активний підрозділ всесвітньої організації фанатів «Зоряних воєн» – «501-й легіон» – став експонентом WEGAME 4.0. Що...

12 липня 2018

Студія Tiger Way: «Нагорода WEGAME AWARDS стала для нас неабиякою мотивацією»

Студія Tiger Way, яка перемогла в номінації Best Mobile Game на WEGAME AWARDS 2017, цього року знову відвідала наш фестиваль...

11 липня 2018

5 найкрутіших і найбільш очікуваних ігрових новинок на ПК у 2018 році

Найочікуваніші, найрезонансніші ігри й такі, що запам'ятовуються, які вже з’явилися і ще з’являться на ПК цього року. Frostpunk Розробник: 11...

06 липня 2018