16 номінацій – 16 переможців. Хто ними стане?

30 червня 2016 16 номінацій – 16 переможців. Хто ними стане?

E3 2016 проводить церемонію Game Critics Awards. Номінації та списки вже оголосили, а про фіналістів дізнаємося 5 липня.

Нагородження представлено незалежно від E3. Серед суддів будуть видання Playboy, Los Angeles Times, CNN. Загалом 40. Переможця оберуть голосуванням. А поки що погляньмо, що ми маємо.

Шутер Battlefield претендує на 5 нагород, Dishonored і Horizon: Zero Dawn – трохи менше – вони опинилися претендентами у 4 категоріях.

Звання гри виставки, крім тих, що ми вже назвали, виборює Sea of Thieves. Найкращою оригінальною грою можуть стати Detroit або We Happy Few.

Обиратимуть серед ігор для приставок, персонального комп'ютера, VR-ігор, де опинилися Batman, The Unspoken і Resident Evil VII.

Щодо категорій за жанрами: екшн, пригодницька, RPG, файтинг, перегони, спорт, стратегія, сімейна, користувачів багатокористувацька гра.

У номінантах опинилися Civilization VI, Warhammer 40,000: Dawn of War III, Abzu та інші.

Цікаві новини

Косплеєри WEGAME 4.0 – в огляді одного з YouTube-каналів

Король-ліч і Смертокрил, Сомбра з маріонеткою Жнеця, Дейєнеріс Таргарієн зі своїми «дітьми», Лара Крофт та інші герої особисто відвідали WEGAME...

24 квітня 2018

Спонсором зони «MK:X і FIFA» на WEGAME 4.0 стала компанія Logitech

На WEGAME 4.0 компанія Logitech представить власний стенд, де можна буде протестувати інноваційні геймерські продукти. Крім того, вона виступить партнером...

20 квітня 2018

Як геймеру поліпшити ігровий досвід за допомогою нових технологій?

Навіщо потрібна соціальна мережа для геймерів і як працює матчмейкінг-система? На ці питання відповість senior business development manager CRYCASH Олександр...

19 квітня 2018