360-градусне відео з Маракешу

01 червня 2016 360-градусне відео з Маракешу

Тут є фанати серії ігор Hitman? Якщо ви ще не бачили, тоді оцініть відео компанії IO Interactive. Публікацію ролика було присвячено виходу третьої частини гри. У панорамному відео можна помилуватися видом на Маракеш – місто, де розвиватиметься сюжет гри.

 

Ролик демонструє вражаючі локації живої розмаїтої місцевості. Тут можна побачити торгівлю на шумному базарі чи страйк під вікнами консульства Швеції. Розробники гри жартують, що новинка буде до душі охочим підглядати.

У цій частині гравці ознайомляться з новою місією та цілями, які необхідно ліквідувати. Одним з антагоністів третього епізоду виступить російський менеджер компанії з «оригінальною» назвою «Новий диск». Крім того, розробники вирішили потішити геймерів 7-ма новими досягненнями та понад 70 дослідами, літнім костюмом і безліччю інших плюшок.

На додачу до всього баланс зброї тепер скориговано, також покращено відображення інформації про цілі, допрацьовано систему таблиці рейтингу. У новому епізоді команда забрала всі баги, що заважали геймерам кайфанути від гри по-дорослому.

Реліз гри, що вийшла одночасно на платформах Xbox One, PlayStation 4 і PC, відбувся 31 травня. Зайди, перевір, чи підняли вже вони серваки.

Цікаві новини

Na'Vi полишила The Kuala Lumpur Major, але провела епохальний матч

Na'Vi, яка з початку вересня кардинально оновила склад, подала заявку на лідерство: в 1/8 фіналу відкритих кваліфікацій The Kuala Lumpur...

19 вересня 2018

Олдскул: топ-5 стратегій 1988-2000 років

А пам'ятаєш, як все розпочиналося? Найперші, найцікавіші й навіть неймовірні на той час комп'ютерні ігри 90-х вважаються основою багатьох сучасних...

18 вересня 2018

Косплей з Cyberpunk 2077: перші фанатські роботи

Комп'ютерний екшен Cyberpunk 2077 – одна з найбільш очікуваних ігор для шанувальників жанру кіберпанк. Її реліз заплановано на 2019 рік,...

14 вересня 2018