360-градусне відео з Маракешу

01 червня 2016 360-градусне відео з Маракешу

Тут є фанати серії ігор Hitman? Якщо ви ще не бачили, тоді оцініть відео компанії IO Interactive. Публікацію ролика було присвячено виходу третьої частини гри. У панорамному відео можна помилуватися видом на Маракеш – місто, де розвиватиметься сюжет гри.

 

Ролик демонструє вражаючі локації живої розмаїтої місцевості. Тут можна побачити торгівлю на шумному базарі чи страйк під вікнами консульства Швеції. Розробники гри жартують, що новинка буде до душі охочим підглядати.

У цій частині гравці ознайомляться з новою місією та цілями, які необхідно ліквідувати. Одним з антагоністів третього епізоду виступить російський менеджер компанії з «оригінальною» назвою «Новий диск». Крім того, розробники вирішили потішити геймерів 7-ма новими досягненнями та понад 70 дослідами, літнім костюмом і безліччю інших плюшок.

На додачу до всього баланс зброї тепер скориговано, також покращено відображення інформації про цілі, допрацьовано систему таблиці рейтингу. У новому епізоді команда забрала всі баги, що заважали геймерам кайфанути від гри по-дорослому.

Реліз гри, що вийшла одночасно на платформах Xbox One, PlayStation 4 і PC, відбувся 31 травня. Зайди, перевір, чи підняли вже вони серваки.

Цікаві новини

Хто став переможцем WEGAME Awards цього року

Під час четвертого фестивалю WEGAME відбулася традиційна церемонія нагородження WEGAME Awards. Кращі розробники, геймдизайнери і видавці отримали відзнаки у семи...

15 травня 2018

Косплеєри WEGAME 4.0 – в огляді одного з YouTube-каналів

Король-ліч і Смертокрил, Сомбра з маріонеткою Жнеця, Дейєнеріс Таргарієн зі своїми «дітьми», Лара Крофт та інші герої особисто відвідали WEGAME...

24 квітня 2018

Спонсором зони «MK:X і FIFA» на WEGAME 4.0 стала компанія Logitech

На WEGAME 4.0 компанія Logitech представить власний стенд, де можна буде протестувати інноваційні геймерські продукти. Крім того, вона виступить партнером...

20 квітня 2018