360-градусне відео з Маракешу

01 червня 2016 360-градусне відео з Маракешу

Тут є фанати серії ігор Hitman? Якщо ви ще не бачили, тоді оцініть відео компанії IO Interactive. Публікацію ролика було присвячено виходу третьої частини гри. У панорамному відео можна помилуватися видом на Маракеш – місто, де розвиватиметься сюжет гри.

 

Ролик демонструє вражаючі локації живої розмаїтої місцевості. Тут можна побачити торгівлю на шумному базарі чи страйк під вікнами консульства Швеції. Розробники гри жартують, що новинка буде до душі охочим підглядати.

У цій частині гравці ознайомляться з новою місією та цілями, які необхідно ліквідувати. Одним з антагоністів третього епізоду виступить російський менеджер компанії з «оригінальною» назвою «Новий диск». Крім того, розробники вирішили потішити геймерів 7-ма новими досягненнями та понад 70 дослідами, літнім костюмом і безліччю інших плюшок.

На додачу до всього баланс зброї тепер скориговано, також покращено відображення інформації про цілі, допрацьовано систему таблиці рейтингу. У новому епізоді команда забрала всі баги, що заважали геймерам кайфанути від гри по-дорослому.

Реліз гри, що вийшла одночасно на платформах Xbox One, PlayStation 4 і PC, відбувся 31 травня. Зайди, перевір, чи підняли вже вони серваки.

Цікаві новини

«501-й легіон» в Україні: добрі справи Темної сторони

Зовсім юний, але досить активний підрозділ всесвітньої організації фанатів «Зоряних воєн» – «501-й легіон» – став експонентом WEGAME 4.0. Що...

12 липня 2018

Студія Tiger Way: «Нагорода WEGAME AWARDS стала для нас неабиякою мотивацією»

Студія Tiger Way, яка перемогла в номінації Best Mobile Game на WEGAME AWARDS 2017, цього року знову відвідала наш фестиваль...

11 липня 2018

5 найкрутіших і найбільш очікуваних ігрових новинок на ПК у 2018 році

Найочікуваніші, найрезонансніші ігри й такі, що запам'ятовуються, які вже з’явилися і ще з’являться на ПК цього року. Frostpunk Розробник: 11...

06 липня 2018