482.solutions: «На WEGAME 5.0 ми веземо першу блокчейн-гру»

14 лютого 2019 482.solutions: «На WEGAME 5.0 ми веземо першу блокчейн-гру»

482.solutions — велика світова блокчейн- і R & D-компанія, яка розробляє VR-гру на новому стандарті токену мережі Ethereum ERC1155. Перше ігрове демо буде презентовано на WEGAME 5.0! Подробиці — в інтерв’ю з розробниками.

482.solutions — один із лідерів із постачання блокчейн-рішень у світі. У компанії займаються створенням криптоекономічних платформ, розподілених протоколів і додатків (DApps) для бізнесу та урядів. Крім того, у 482.solutions є реалізовані проекти у сферах IoT і робономікі. А тепер компанія готова презентувати власну VR-гру на основі блокчейну — Check the maze!

Ми поспілкувалися з представниками компанії, щоб більше дізнатися про гру, яку вони презентують на ювілейному фестивалі гейм- і ґік-культури WEGAME 5.0.
 

Інтерв’юер: WEGAME

Респондент: 482.solutions
 

WEGAME: Як давно працює ваш gamedev-департамент? Чому компанія вирішила зайнятися розвитком цього напряму?

482.solutions: Департамент почав роботу над першим проектом — колекційною картковою грою Holychain — у серпні 2018 року. У нас є розуміння того, наскільки блокчейн може бути корисним і важливим для гейм-індустрії загалом, відповідно, перша демка була наочною демонстрацією того, як імплементувати технологію і які переваги ми отримуємо.


WEGAME: Розкажіть, над яким ігровим продуктом зараз працюєте. Що це буде за гра, у чому її фішка?

482.solutions: На WEGAME 5.0 ми веземо Check the maze! Ґрунтується вона на блокчейні мережі Ethereum VR-гра за тематикою гри «Манчкін». Це дає можливість очищувати підземелля від монстрів, оглядати схованки з нагородами й користуватися RPG-моделлю прокачування персонажа. Додаткова й дуже цікава деталь — можливість використовувати новітній тип токену ERC-1155, який створений спеціально для геймдеву й передачі цифрових активів. Це перша гра подібного типу й перше реальне застосування цього токену.


WEGAME: Яке значення у розробці гри має блокчейн? Що це дає продукту та кінцевому користувачеві? Іншими словами, що гравець може зробити такого, що недоступно в інших іграх?

482.solutions: Блокчейн зберігає всі ігрові предмети у вигляді токенів ERC-1155 в гаманці користувачів. У такий спосіб, стає можливою внутрішня торгівля, оренда й обмін предметів на ігровій біржі, усі угоди будуть здійснюватися на базі смарт-контрактів. Пропоную зупиниться на плюсах технології й конкретних кейсах детальніше.

Блокчейн має на увазі прозорість: рандом, який не контролюється формулами недобросовісних розробників, без бекдорів. Також це чесність, тобто програмно-непідкупні угоди між гравцями без можливості обдурити, оскільки все реалізовано на базі смарт-контрактів. Крім того, блокчейн гарантує, що логи гри не можна буде переписати заднім числом.

Також ми реалізуємо кросплатформність цифрових активів. Це коли будь-які предмети і власність в іграх можна передавати у вигляді токенів між будь-якими платформами. Як це працює? Візьміть ваш дорогий рідкісний меч з Check the maze! і бийтесь ним у будь-якій грі зі схожою тематикою — для цього потрібна лише підтримка певного стандарту токену і там, і там.


WEGAME: На якому етапі створення перебуває гра? У якому вигляді зараз вона існує?

482.solutions: Працюємо над MVP. Смарт-контракти для випуску предметів, інвентар, кілька приміщень, монстрів, коридорів, бос. Отриманий білд обкачуємо на Oculus Go, щоб бачити відразу кінцеву призначену картинку для користувача.


WEGAME: Коли планується реліз? Що знадобиться користувачеві для вашої гри (обладнання, ПЗ, криптовалюта)?

482.solutions: Про реліз будемо говорити з майбутнім видавцем, поки немає точних дат. Ми відкриті до пропозицій! Користувачеві потрібні лише Oculus Go, Android і будь-який гаманець мережі Ethereum — це найпростіша й недорога реалізація ігрової платформи для подібних ігор. Варіант під Oculus Rift більш суворий — потрібен ПК досить потужної збірки.


WEGAME: Чи зможуть у неї пограти гості WEGAME 5.0?

482.solutions: Так, звісно! З нетерпінням чекаємо всіх любителів ігор на нашому стенді, щоб вони могли протестувати демку й розповісти нам про свої враження.


Приходь на WEGAME 5.0 і стань першим гравцем в Check the maze! Ювілейний фестиваль гейм-культури відбудеться в Києві 20 і 21 квітня.

Цікаві новини

Готовий набір для стримінгу: Canon представила EOS... Готовий набір для стримінгу: Canon представила EOS...

Значна кількість стримерів-початківців стикається з проблемою вибору відповідного обладнання та надовго зависає на цьому...

Значна кількість стримерів-початківців стикається з проблемою вибору відповідного обладнання та...

02 липня 2020
Членом журі WEGAME Awards стане керівник львівсько... Членом журі WEGAME Awards стане керівник львівсько...

Зустрічайте нового члена журі конкурсу WEGAME Awards – керівника львівського офісу Gameloft Романа Гармаша!...

Зустрічайте нового члена журі конкурсу WEGAME Awards – керівника львівського...

08 квітня 2020
Запеклий котолюб і засновник Cat & Cat Games Костя... Запеклий котолюб і засновник Cat & Cat Games Костя...

Членом журі премії WEGAME Awards на шостому фестивалі гік- і гейм-культури стане засновник Cat...

Членом журі премії WEGAME Awards на шостому фестивалі гік- і...

31 березня 2020