5 найкрутіших і найбільш очікуваних ігрових новинок на ПК у 2018 році

06 липня 2018 5 найкрутіших і найбільш очікуваних ігрових новинок на ПК у 2018 році

Найочікуваніші, найрезонансніші ігри й такі, що запам'ятовуються, які вже з’явилися і ще з’являться на ПК цього року.

Frostpunk

Розробник: 11 bit studios

Реліз: 24 квітня 2018 року

Гра вже побачила світ цієї весни. Frostpunk – це стімпанковий симулятор, соціальна гра «на виживання» в альтернативному світі, який замерзає. Події відбуваються наприкінці XIX століття: несподівано на людство обвалився сніговий шторм і змушує шукати способи виживання в нових умовах. Результат гри залежить від рішень геймера, перед яким постануть досить філософські морально-етичні питання, наприклад, чи витрачати ресурси на поранених і чи покращувати умови життя людей, зволікаючи розвитком економіки. Яскрава і деталізована графіка дозволить емоційно перейнятися долею кожного з мешканців громади, яких гравцеві необхідно врятувати. Єдине, що може розчарувати гравця – деякою мірою зім'ятий фінал.

Ash of Gods: Redemption

Розробник: AurumDust

Реліз: березень 2018 року

Фентезійна стратегія і візуальна новела російських розробників привернула достатньо уваги ще на стадії створення: дуже часто гру порівнювали з відомою The Banner Saga. Схожий стиль рисування, система боїв і багато із заявленого дійсно викликали прямі асоціації. Але щодо результату – гра є досить самобутньою : середньовіччя з елементами стімпанк, цікаві персонажі та продумана механіка бою. У цьому світі геймер повинен керувати групами героїв і намагатися запобігти кінцю світу, що насувається. Кожне рішення гравця буде мати певні наслідки, які у будь-якому випадку призведуть до розв'язки. Щодо безперечних плюсів – можна назвати два адекватних рівні складності, гарну бойову систему і класний музичний супровід.

Total War: Three Kingdoms

Розробники: Creative Assembly

Реліз: осінь 2018 року

Це вже тринадцята частина відомої серії ігор. Ігрова новинка на ПК 2018 року поєднує елементи RTS і покрокової стратегії. Сюжет Total War: Three Kingdoms розповідає про події 190-х років н.е., що відбуваються на території Китаю. Майбутнє країни залежатиме від трьох персонажів – воєначальників, а у геймера буде можливість написати свою історію Епохи Трицарства. У грі можна обрати два режими проходження: романтизований (на основі роману «Трицарство») і класичний (заснований на історичних текстах).

Griftlands

Розробники: Klei Entertainment

Реліз: 2018 рік (конкретна дата – невідома)

Науково-фантастична рольова гра, пісочниця з найманцями і піратами. Відрізняється досить яскравою графікою мультиплікаційного стилю, що запам'ятовується. Динамічно мінливий світ, випадкова генерація персонажів, вдало поєднана з квестами і сюжетками, які заздалегідь прописані. У грі геймер повинен не лише проводити низку боїв, а й розвивати персонажа іншими способами: герої будуть діяти в умовах вільної економіки. Розробники Klei Entertainment є також авторами декількох інді-хітів, зокрема – Do not Starve Together. Серед подібних ігрових новинок 2018, Griftlands теж обіцяє стати досить популярною.

Anno 1800

Розробники: Ubisoft Blue Byte

Реліз: зима 2018 року

Нова частина відомої містобудівної серії симуляторів перенесе гравців до Англії початку XIX століття. Початок розвитку промисловості, розвиток дипломатії, логістики і торгівлі – всім цим повинен буде займатися геймер. Можна грати і в мережі, і у режимі пісочниці, який налаштовується індивідуально. Розробники обіцяють геймерам опрацьовану сюжетку, а також додаткові можливості: грати одночасно в декількох локаціях, розвивати будівництво кораблів, регіонів і островів. Вплинути на процес створення і вдосконалення гри геймери можуть за допомогою участі у проекті Anno Union.

Цікаві новини

Запеклий котолюб і засновник Cat & Cat Games Костя... Запеклий котолюб і засновник Cat & Cat Games Костя...

Членом журі премії WEGAME Awards на шостому фестивалі гік- і гейм-культури стане засновник Cat...

Членом журі премії WEGAME Awards на шостому фестивалі гік- і...

31 березня 2020
Засновник Beatshapers Олексій Меншиков стане судде... Засновник Beatshapers Олексій Меншиков стане судде...

Зустрічайте члена журі WEGAME Awards – крутого розробника, експерта з VR і CEO в...

Зустрічайте члена журі WEGAME Awards – крутого розробника, експерта з...

23 березня 2020
Реєстрацію номінантів WEGAME Awards продовжено до... Реєстрацію номінантів WEGAME Awards продовжено до...

Дати WEGAME 6.0 змінені – у цьому році фестиваль пройде 13-14 червня. Традиційне нагородження...

Дати WEGAME 6.0 змінені – у цьому році фестиваль пройде...

18 березня 2020