5 найкрутіших і найбільш очікуваних ігрових новинок на ПК у 2018 році

06 липня 2018 5 найкрутіших і найбільш очікуваних ігрових новинок на ПК у 2018 році

Найочікуваніші, найрезонансніші ігри й такі, що запам'ятовуються, які вже з’явилися і ще з’являться на ПК цього року.

Frostpunk

Розробник: 11 bit studios

Реліз: 24 квітня 2018 року

Гра вже побачила світ цієї весни. Frostpunk – це стімпанковий симулятор, соціальна гра «на виживання» в альтернативному світі, який замерзає. Події відбуваються наприкінці XIX століття: несподівано на людство обвалився сніговий шторм і змушує шукати способи виживання в нових умовах. Результат гри залежить від рішень геймера, перед яким постануть досить філософські морально-етичні питання, наприклад, чи витрачати ресурси на поранених і чи покращувати умови життя людей, зволікаючи розвитком економіки. Яскрава і деталізована графіка дозволить емоційно перейнятися долею кожного з мешканців громади, яких гравцеві необхідно врятувати. Єдине, що може розчарувати гравця – деякою мірою зім'ятий фінал.

Ash of Gods: Redemption

Розробник: AurumDust

Реліз: березень 2018 року

Фентезійна стратегія і візуальна новела російських розробників привернула достатньо уваги ще на стадії створення: дуже часто гру порівнювали з відомою The Banner Saga. Схожий стиль рисування, система боїв і багато із заявленого дійсно викликали прямі асоціації. Але щодо результату – гра є досить самобутньою : середньовіччя з елементами стімпанк, цікаві персонажі та продумана механіка бою. У цьому світі геймер повинен керувати групами героїв і намагатися запобігти кінцю світу, що насувається. Кожне рішення гравця буде мати певні наслідки, які у будь-якому випадку призведуть до розв'язки. Щодо безперечних плюсів – можна назвати два адекватних рівні складності, гарну бойову систему і класний музичний супровід.

Total War: Three Kingdoms

Розробники: Creative Assembly

Реліз: осінь 2018 року

Це вже тринадцята частина відомої серії ігор. Ігрова новинка на ПК 2018 року поєднує елементи RTS і покрокової стратегії. Сюжет Total War: Three Kingdoms розповідає про події 190-х років н.е., що відбуваються на території Китаю. Майбутнє країни залежатиме від трьох персонажів – воєначальників, а у геймера буде можливість написати свою історію Епохи Трицарства. У грі можна обрати два режими проходження: романтизований (на основі роману «Трицарство») і класичний (заснований на історичних текстах).

Griftlands

Розробники: Klei Entertainment

Реліз: 2018 рік (конкретна дата – невідома)

Науково-фантастична рольова гра, пісочниця з найманцями і піратами. Відрізняється досить яскравою графікою мультиплікаційного стилю, що запам'ятовується. Динамічно мінливий світ, випадкова генерація персонажів, вдало поєднана з квестами і сюжетками, які заздалегідь прописані. У грі геймер повинен не лише проводити низку боїв, а й розвивати персонажа іншими способами: герої будуть діяти в умовах вільної економіки. Розробники Klei Entertainment є також авторами декількох інді-хітів, зокрема – Do not Starve Together. Серед подібних ігрових новинок 2018, Griftlands теж обіцяє стати досить популярною.

Anno 1800

Розробники: Ubisoft Blue Byte

Реліз: зима 2018 року

Нова частина відомої містобудівної серії симуляторів перенесе гравців до Англії початку XIX століття. Початок розвитку промисловості, розвиток дипломатії, логістики і торгівлі – всім цим повинен буде займатися геймер. Можна грати і в мережі, і у режимі пісочниці, який налаштовується індивідуально. Розробники обіцяють геймерам опрацьовану сюжетку, а також додаткові можливості: грати одночасно в декількох локаціях, розвивати будівництво кораблів, регіонів і островів. Вплинути на процес створення і вдосконалення гри геймери можуть за допомогою участі у проекті Anno Union.

Цікаві новини

Збірна України з PES, minor-турнір у Буковелі, зма... Збірна України з PES, minor-турнір у Буковелі, зма...

Кіберспортивні турніри з різних дисциплін відбуваються у всьому світі, й Україна не виняток. Ми...

Кіберспортивні турніри з різних дисциплін відбуваються у всьому світі, й...

06 грудня 2019
Розвиток пам’яті та мультизадачності: чим корисні... Розвиток пам’яті та мультизадачності: чим корисні...

Сучасні відеоігри не тільки відкривають перед нами нові світи, а й допомагають розвиватися. Поліпшення...

Сучасні відеоігри не тільки відкривають перед нами нові світи, а...

05 грудня 2019
Тест на знання WEGAME. Перевір свої сили Тест на знання WEGAME. Перевір свої сили

Готуючись до WEGAME 6.0, ми згадуємо всі попередні фестивалі та їхні основні фішки. Щоб...

Готуючись до WEGAME 6.0, ми згадуємо всі попередні фестивалі та...

03 грудня 2019