«501-й легіон» в Україні: добрі справи Темної сторони

12 липня 2018 «501-й легіон» в Україні: добрі справи Темної сторони

Зовсім юний, але досить активний підрозділ всесвітньої організації фанатів «Зоряних воєн» – «501-й легіон» – став експонентом WEGAME 4.0. Що роблять представники Темної сторони в Україні і що презентували на своєму стенді?

Інтерв'юер: WeGame (WG)

Спікер: «501-й легіон» (501)


WG: Розкажіть про вашу організацію.

501: Ми – офіційне представництво «501-го легіону» в Україні. Це – міжнародна фанатська організація, заснована в США, і зараз налічує близько 12 000 легіонерів.

В Україні ми розвиваємося, але повільно. У нашій країні підрозділ існує лише півтора року. До речі, щоб офіційно стати легіонером, необхідний костюм, адже організація костюмована.


WG: Чим ваш стенд привертав увагу гостей фестивалю?

501: По-перше – різними костюмами, які повною мірою наслідують ті, що були у фільмах, серіалах та іграх за «Зоряними війнами». У нас був косплей, і відвідувачі активно фотографувалися біля стенда.

До того ж, ми провели активність під назвою «Полювання на дроїда». Легенда полягала в тому, що ви – джава, а вам трапився дроїд, який несе в собі дуже цінну інформацію і просто необхідний представникам Імперії. Учасники отримували бейджі з дроїдами та вільно пересувалися на фестивалі, а їх відстежували легіонери. Потім ми брали бейджі, скидали до одного шолома штурмовика і розігрували призи – сім фігурок Funko Pop з різноманітнимим персонажами «Зоряних воєн».

Ми – не просто фанатська організація, яка популяризує «Зоряні війни». Ми також займаємося благодійністю. Цього разу маємо домовленість з організацією «Таблеточки» – відомим благодійним фондом, який допомагає онкохворим дітям. На нашому стенді був розміщений бокс для збору благодійних коштів для фонду, тому у відвідувачів була можливість зробити добру справу.


WG: Як оцінюєте активність публіки цього року? Вкотре компанія представлена ​​на фестивалі?

501: У «Полюванні на дроїда» брало участь 45 осіб – ми на це і розраховували, тому швидко їх набрали на реєстрації. Публіка дуже активна. Хоча за віком досить юна – з тих, хто підходить до нашого стенда. Ми спілкувалися, ставили запитання – було цікаво зрозуміти, хто та які епізоди знає краще.

«501-й легіон» був на попередньому WEGAME – першому публічному виході нашої команди. Сьогодні про нас знає більше людей, яким ми також запам'яталися завдяки минулорічному заходу. На активність публіки ми стовідсотково не скаржимося! Цього року взагалі все класно – дуже багато зацікавлених постатей, а косплей-шоу, як зазвичай, на висоті.


Читайте також інтерв'ю з іншими експонентами четвертого фестивалю WEGAME: представником компанії-виробника геймерських крісел DXRacer, а також з призерами номінації Best Game Art – студією Tiger Way.

Цікаві новини

Збірна України з PES, minor-турнір у Буковелі, зма... Збірна України з PES, minor-турнір у Буковелі, зма...

Кіберспортивні турніри з різних дисциплін відбуваються у всьому світі, й Україна не виняток. Ми...

Кіберспортивні турніри з різних дисциплін відбуваються у всьому світі, й...

06 грудня 2019
Розвиток пам’яті та мультизадачності: чим корисні... Розвиток пам’яті та мультизадачності: чим корисні...

Сучасні відеоігри не тільки відкривають перед нами нові світи, а й допомагають розвиватися. Поліпшення...

Сучасні відеоігри не тільки відкривають перед нами нові світи, а...

05 грудня 2019
Тест на знання WEGAME. Перевір свої сили Тест на знання WEGAME. Перевір свої сили

Готуючись до WEGAME 6.0, ми згадуємо всі попередні фестивалі та їхні основні фішки. Щоб...

Готуючись до WEGAME 6.0, ми згадуємо всі попередні фестивалі та...

03 грудня 2019