«501-й легіон» в Україні: добрі справи Темної сторони

12 липня 2018 «501-й легіон» в Україні: добрі справи Темної сторони

Зовсім юний, але досить активний підрозділ всесвітньої організації фанатів «Зоряних воєн» – «501-й легіон» – став експонентом WEGAME 4.0. Що роблять представники Темної сторони в Україні і що презентували на своєму стенді?

Інтерв'юер: WeGame (WG)

Спікер: «501-й легіон» (501)


WG: Розкажіть про вашу організацію.

501: Ми – офіційне представництво «501-го легіону» в Україні. Це – міжнародна фанатська організація, заснована в США, і зараз налічує близько 12 000 легіонерів.

В Україні ми розвиваємося, але повільно. У нашій країні підрозділ існує лише півтора року. До речі, щоб офіційно стати легіонером, необхідний костюм, адже організація костюмована.


WG: Чим ваш стенд привертав увагу гостей фестивалю?

501: По-перше – різними костюмами, які повною мірою наслідують ті, що були у фільмах, серіалах та іграх за «Зоряними війнами». У нас був косплей, і відвідувачі активно фотографувалися біля стенда.

До того ж, ми провели активність під назвою «Полювання на дроїда». Легенда полягала в тому, що ви – джава, а вам трапився дроїд, який несе в собі дуже цінну інформацію і просто необхідний представникам Імперії. Учасники отримували бейджі з дроїдами та вільно пересувалися на фестивалі, а їх відстежували легіонери. Потім ми брали бейджі, скидали до одного шолома штурмовика і розігрували призи – сім фігурок Funko Pop з різноманітнимим персонажами «Зоряних воєн».

Ми – не просто фанатська організація, яка популяризує «Зоряні війни». Ми також займаємося благодійністю. Цього разу маємо домовленість з організацією «Таблеточки» – відомим благодійним фондом, який допомагає онкохворим дітям. На нашому стенді був розміщений бокс для збору благодійних коштів для фонду, тому у відвідувачів була можливість зробити добру справу.


WG: Як оцінюєте активність публіки цього року? Вкотре компанія представлена ​​на фестивалі?

501: У «Полюванні на дроїда» брало участь 45 осіб – ми на це і розраховували, тому швидко їх набрали на реєстрації. Публіка дуже активна. Хоча за віком досить юна – з тих, хто підходить до нашого стенда. Ми спілкувалися, ставили запитання – було цікаво зрозуміти, хто та які епізоди знає краще.

«501-й легіон» був на попередньому WEGAME – першому публічному виході нашої команди. Сьогодні про нас знає більше людей, яким ми також запам'яталися завдяки минулорічному заходу. На активність публіки ми стовідсотково не скаржимося! Цього року взагалі все класно – дуже багато зацікавлених постатей, а косплей-шоу, як зазвичай, на висоті.


Читайте також інтерв'ю з іншими експонентами четвертого фестивалю WEGAME: представником компанії-виробника геймерських крісел DXRacer, а також з призерами номінації Best Game Art – студією Tiger Way.

Цікаві новини

Запеклий котолюб і засновник Cat & Cat Games Костя... Запеклий котолюб і засновник Cat & Cat Games Костя...

Членом журі премії WEGAME Awards на шостому фестивалі гік- і гейм-культури стане засновник Cat...

Членом журі премії WEGAME Awards на шостому фестивалі гік- і...

31 березня 2020
Засновник Beatshapers Олексій Меншиков стане судде... Засновник Beatshapers Олексій Меншиков стане судде...

Зустрічайте члена журі WEGAME Awards – крутого розробника, експерта з VR і CEO в...

Зустрічайте члена журі WEGAME Awards – крутого розробника, експерта з...

23 березня 2020
Реєстрацію номінантів WEGAME Awards продовжено до... Реєстрацію номінантів WEGAME Awards продовжено до...

Дати WEGAME 6.0 змінені – у цьому році фестиваль пройде 13-14 червня. Традиційне нагородження...

Дати WEGAME 6.0 змінені – у цьому році фестиваль пройде...

18 березня 2020