Apex Legends б’є рекорди популярності, а Metro: Exodus отримала перші оцінки критиків. Ігрові новини тижня

15 лютого 2019 Apex Legends б’є рекорди популярності, а Metro: Exodus отримала перші оцінки критиків. Ігрові новини тижня

Студія Respawn Entertainment вже презентувала оновлення для королівської битви Apex Legends, а Ubisoft розповіла про контент, який з’явиться в Assassin's Creed Odyssey. Про ці та інші події зі світу відеоігор — у нашому традиційному дайджесті.

У релізному трейлері Far Cry New Dawn показали постапокаліпсис

Проморолик шутера Far Cry New Dawn показав події гри з боку антагоністів новинки — персонажів Міккі й Лу. Згідно із сюжетом, вони повністю задоволені кінцем світу, навіть вважають, що постапокаліпсис — найкраща подія в їхньому житті.

Трейлер розкриває головні особливості проекту, який містить у собі свободу дій, великий вибір засобів пересування, яскраву графіку й союзника в особі Йосипа Сіда. Шутер Far Cry New Dawn стане офіційно доступний для PS4, Xbox One і РС 15 лютого.

Ubisoft розповіла про оновлення в Assassin's Creed Odyssey

Автори Assassin's Creed Odyssey поділилися подробицями про новий контент, який з’явиться в грі вже в цьому місяці. Раніше мова йшла про можливе доповнення «Нова гра +», а зараз розробники заявили, що геймери зможуть не тільки переносити екіпіровку, але і змінювати персонажа.

Також в Ubisoft повідомили, що в грі з’являться 22 нові точки швидкого переміщення й нові ранги найманців, а максимальний рівень збільшиться до 99-го. Крім того, у березні вийде збірник Assassin's Creed III з оновленою версією третьої частини й додатковими сюжетними лініями.

На PS Classic тепер можна запускати оболонку RetroArch

Група ентузіастів презентувала нове рішення для Sony PlayStation Classic — інструмент BleemSync. Завдяки йому і флешці можна завантажувати додаткові гри у внутрішню пам’ять консолі, не використовуючи зовнішні носії. У такий спосіб стала доступна оболонка RetroArch, яка допомагає емулювати інші консолі, зокрема Sega і Nintendo. Втім, уся відповідальність за використання інструменту лежить на користувачеві, оскільки подібне втручання в прошивку консолі скасовує гарантію.

Критики оцінили плюси й мінуси новинки Metro: Exodus

Шутер Metro: Exodus, реліз якого відбудеться на PS4, Xbox One і РС 15 лютого, уже отримав оцінки від провідних ігрових критиків. Середній бал гри варіюється від 80 до 83, а це не відрізняється від оцінок, які отримували попередні частини франшизи.

З переваг новинки критики виділяють якісну графіку, відмінний звуковий супровід, атмосферність та хороший ігровий баланс. Мінусами гри визнані численні баги, які перешкоджають нормальному проходженню. Неоднозначно оцінили критики і сценарій Metro: Exodus, зокрема затягнуті та нудні діалоги, а також використання застарілої анімації.

З Activision Blizzard звільнено 775 осіб

Компанія Activision Blizzard скорочує штат співробітників: під серію звільнень потрапило 775 осіб, які спеціалізувалися на кіберспорті та видавництві. За словами дирекції компанії, скорочення не торкнуться безпосередньо розробників ігор, а всі звільнені співробітники отримають бонуси і вихідну допомогу.

Activision Blizzard почала втрачати кадри ще у 2018 році, коли з компанії пішли фінансові директори та керівники кіберспортивних напрямів.

За тиждень в Apex Legends зіграло 25 млн осіб

Нова королівська битва Apex Legends утримує передові позиції на Twitch, а також б’є рекорди за кількістю унікальних гравців. За сім днів після релізу загальна чисельність користувачів гри досягла 25 мільйонів. Максимальне число геймерів, які одночасно грають, сягнуло позначки 2 мільйони.

Розробники Apex Legends зі студії Respawn Entertainment вже встигли виправити деякі баги й підготували ігрове оновлення до Дня святого Валентина. Святковий івент буде проходити до 19 лютого й дасть можливість геймерам отримати особливий значок банера «Live Die Live», а також купити тематичні костюми для персонажів.

Цікаві новини

Запеклий котолюб і засновник Cat & Cat Games Костя... Запеклий котолюб і засновник Cat & Cat Games Костя...

Членом журі премії WEGAME Awards на шостому фестивалі гік- і гейм-культури стане засновник Cat...

Членом журі премії WEGAME Awards на шостому фестивалі гік- і...

31 березня 2020
Засновник Beatshapers Олексій Меншиков стане судде... Засновник Beatshapers Олексій Меншиков стане судде...

Зустрічайте члена журі WEGAME Awards – крутого розробника, експерта з VR і CEO в...

Зустрічайте члена журі WEGAME Awards – крутого розробника, експерта з...

23 березня 2020
Реєстрацію номінантів WEGAME Awards продовжено до... Реєстрацію номінантів WEGAME Awards продовжено до...

Дати WEGAME 6.0 змінені – у цьому році фестиваль пройде 13-14 червня. Традиційне нагородження...

Дати WEGAME 6.0 змінені – у цьому році фестиваль пройде...

18 березня 2020