Бронзові призери головних категорій косплей-шоу WEGAME 3.0

04 травня 2017 Бронзові призери головних категорій косплей-шоу WEGAME 3.0

Ми вже представляли учасників, які посіли перші та другі місця на конкурсі косплею фестивалю WEGAME 3.0. Прийшов час приділити увагу бронзовим призерам. Кожен із них гідно змагався та показав справжню майстерність на сцені, але з тих чи інших причин не зайняв вищого місця. Проте, старання було винагороджено, корисний досвід отримано, і ми зичимо учасникам на наступних фестивалях показати ще кращі результати.

«Комікси та художня література»

Бронзові призери головних категорій косплей-шоу WEGAME 3.0 - 1

«Бронзу» в категорії завоював косплеєр із псевдонімом TOTOCO, який виступив в образі Дзьотаро Кудзьо – героя манги Jojo's Bizarre Adventure, part 6: Stone Ocean авторства Хірохіко Аракі. Учасник підкорив серця суддів неймовірним відіграшем і стильністю костюму.

Бронзові призери головних категорій косплей-шоу WEGAME 3.0 - 2

«Фільми, мультфільми та серіали»

Бронзові призери головних категорій косплей-шоу WEGAME 3.0 - 3

Тетяна «Preya mcFly» Хижняк втілила на сцені WEGAME персонажа мультсеріалу Gravity Falls Білла Шифра. Артистизм і подача виявилися на висоті, а її костюм – маленький шедевр. Також дівчина мала дуже цікавий реквізит, який якісно доповнив виступ. Блискуче виконана робота, яку гідно винагородили.

Бронзові призери головних категорій косплей-шоу WEGAME 3.0 - 4

«Відеоігри»

Бронзові призери головних категорій косплей-шоу WEGAME 3.0 - 5

Категорію «Відеоігри» нашого косплей-шоу важко уявити без Ольги Гончарук. Дівчина вже втретє бере участь у цій номінації. Раніше вона виступала спільно з Лізою Горбаченко, їхній дует двічі займав другі місця: на WEGAME та WEGAME 2.0. Цього разу Оля втілила героїню Red із гри Transistor.

Костюм, крафт і перука були дуже барвистими та яскравими. Конкуренція в категорії виявилася сильною, але свою «бронзу» дівчина виборола цілком справедливо.

Бронзові призери головних категорій косплей-шоу WEGAME 3.0 - 6

Дякуємо всім учасникам косплей-шоу WEGAME 3.0 за унікальність і незабутність кожного фестивалю! Зичимо вам успіхів і перемог, а також чекаємо на нашому наступному івенті.

Цікаві новини

«501-й легіон» в Україні: добрі справи Темної сторони

Зовсім юний, але досить активний підрозділ всесвітньої організації фанатів «Зоряних воєн» – «501-й легіон» – став експонентом WEGAME 4.0. Що...

12 липня 2018

Студія Tiger Way: «Нагорода WEGAME AWARDS стала для нас неабиякою мотивацією»

Студія Tiger Way, яка перемогла в номінації Best Mobile Game на WEGAME AWARDS 2017, цього року знову відвідала наш фестиваль...

11 липня 2018

5 найкрутіших і найбільш очікуваних ігрових новинок на ПК у 2018 році

Найочікуваніші, найрезонансніші ігри й такі, що запам'ятовуються, які вже з’явилися і ще з’являться на ПК цього року. Frostpunk Розробник: 11...

06 липня 2018