Buta-kun: «Збираюсь виступити на WEGAME 3.0»

12 січня 2017 Buta-kun: «Збираюсь виступити на WEGAME 3.0»

Ми вже публікували інтерв’ю з Мікою [Buta-kun] Фан та обіцяли більше цікавої інформації від неї щодо косплею.

Коли торкнулися питання київської косплей-тусовки та згуртованості її представників, Міка відповіла, що вони рідко зустрічаються поза фотосетами. Здебільшого спілкування здійснюється в мережі та на тематичних фестивалях. Про значення таких івентів для косплеєрів ми попросили розповісти докладніше.

Значення фестивалів для косплеєрів

Buta-kun: «Збираюсь виступити на WEGAME 3.0» - 1

«Зазвичай кожен живе своїм життям – вчиться чи працює. Фестивалі – це єдине місце, де ми всі разом зустрічаємося в костюмах і спілкуємося безпосередньо про наше захоплення між собою та з іншими, незнайомими нам косплеєрами.

Те, що фести відбуваються в різних містах, дуже зближує людей. Саме у такий спосіб виникає нагода зустрітися з тими, з ким був знайомий лише в Інтернеті, завести багато друзів серед однодумців або, скажімо, вступити до косбенду. На цьому й тримається наша косплей-спільнота».

Buta-kun: «Збираюсь виступити на WEGAME 3.0» - 2

Про власну участь у фестивалях

«Перед тим як вступити до свого першого косбенду я була лише косплеєром за фото. Тоді мені це здавалося простішим і цікавішим. На зображеннях добре видно деталі костюму та відображення манер персонажу. До того ж під час фотосету  немає сторонніх людей, які би порушували твій приватний простір або випадково завдали шкоди складному вбранню.

Buta-kun: «Збираюсь виступити на WEGAME 3.0» - 3

Але вступивши до свого першого косбенду, я виступила з ним на фесті в постановці з Хеталії. Ми тоді зайняли перше місце. Це був мій дебютний виступ, перший відвіданий фестиваль – і одразу перемога. Отримала масу позитивних емоцій.

Buta-kun: «Збираюсь виступити на WEGAME 3.0» - 4

Потім тривалий час знову займалася виключно фотокосплеєм. Лише три роки тому брати повернулася до участі в шоу. Виступати на сцені перед публікою страшно. Боїшся, що зробиш щось не так, і всі це помітять. Хоча й розумієш, що насправді це не так. Але виступи дають дивовижні відчуття.

Buta-kun: «Збираюсь виступити на WEGAME 3.0» - 5

Зараз я намагаюся брати участь щонайменше в одному фестивалі на рік, і не тільки у Києві, а й в інших містах. У 2017-му планую виступити на WEGAME 3.0.

До слова, про WEGAME: учасниці нашого косбенду Whatever займали другі місця на першому та другому фестивалях. Ліза [littlegenius666] Горбаченко та Оля [Carioka] Гончарук двічі разом брали участь із косплеєм персонажів відеоігор. На першому фестивалі вони втілювалиMaya та Lilith з гри Borderlands.

Buta-kun: «Збираюсь виступити на WEGAME 3.0» - 6

На WEGAME 2.0 вони виступили в образах Willow і Wigfrid з інді-гри Don't Starve».

Buta-kun: «Збираюсь виступити на WEGAME 3.0» - 7

Поради косплеєрам-початківцям від Buta-kun:

  • Не варто одразу вибирати складні костюми. Слід адекватно оцінювати власні можливості, зокрема фінансові.
  • Обери персонажа, який імпонуватиме тобі як зовні так і за характером, – це суттєво полегшить його втілення.
  • Прокачуй скіл поступово, щоразу ускладнюючи костюми та образи.
  • Розміщуючи свій косплей у соцмережах, на DeviantArt, інших ресурсах, є нагода отримати запрошення на різноманітні тематичні івенти, у тому числі й іноземні.
  • Простіше розпочинати власний шлях у косбенді, де є досвідчені косплеєри. Вони допоможуть і порадять, де краще придбати певні матеріали, крафт, до якого фотографа звернутися, а також застережуть від типових помилок.

Цікаві новини

Косплеєри WEGAME 4.0 – в огляді одного з YouTube-каналів

Король-ліч і Смертокрил, Сомбра з маріонеткою Жнеця, Дейєнеріс Таргарієн зі своїми «дітьми», Лара Крофт та інші герої особисто відвідали WEGAME...

24 квітня 2018

Спонсором зони «MK:X і FIFA» на WEGAME 4.0 стала компанія Logitech

На WEGAME 4.0 компанія Logitech представить власний стенд, де можна буде протестувати інноваційні геймерські продукти. Крім того, вона виступить партнером...

20 квітня 2018

Як геймеру поліпшити ігровий досвід за допомогою нових технологій?

Навіщо потрібна соціальна мережа для геймерів і як працює матчмейкінг-система? На ці питання відповість senior business development manager CRYCASH Олександр...

19 квітня 2018