Carioka: «WEGAME – це фестиваль, аналогів якому раніше в Україні не було»

31 січня 2017 Carioka: «WEGAME – це фестиваль, аналогів якому раніше в Україні не було»

Продовжуючи наше інтерв`ю з дворазоваими призерами косплей-шоу WEGAME Олею [Carioka] Гончарук і Лізою [littlegenius666] Горбаченко, ми обговорили кілька особливо цікавих тем. Наприклад, Ліза поділилася історією створення власного стрімінгового каналу на Twitch і зізналася в максималізмі щодо косплею, а Оля розповіла про власне ставлення до поняття канону. А ще дівчата дали корисні поради початківцям-косплеєрам.

Про канал littlegenius666 на Twitch

littlegenius666: «Все почалося, коли я захопилася переглядом спідранів на Twitch. Мене завжди захоплювало те, як люди хвилин за 40 проходять гру, на яку мені потрібно близько місяця. І ось одного разу, переглянувши величезну кількість стрімів, я зрозуміла, що люблю ігри, в які мало хто грає. Тоді й прийняла рішення створювати власний контент.

Вирішила також спідранити, але спочатку вибрала занадто складну гру. Досвід був не з приємних. Згодом змінила формат, щоб було більше взаємодії з глядачами. У мене не дуже багато підписників, але в чаті завжди достатньо людей, щоб весело поговорити та приємно провести час. Це як грати разом із друзями, які сидять поруч і коментують твої дії.

Carioka: «WEGAME – це фестиваль, аналогів якому раніше в Україні не було» - 1

Нехай я лише стример-початківець, але люблю часом робити речі, які роблять більш звичні для професіоналів. Коли на каналі з'явилося 300 підписників, я влаштувала марафон на 24 години. Оля тоді теж була зі мною якийсь час, грала в LEGO Harry Potter, було весело».

Carioka: «Ми навіть знайшли серед підписників Лізи людей, які погодилися зробити спільний косплей».

littlegenius666: «До речі, зараз стрімінг став досить популярними серед косплеєрів. Кажуть зазвичай щось на кшталт: "Ви мені задонатуйте, а я проведу стрім в якомусь косплеї". Як згадаю свої косплеї, які треба по півдня надягати... Якось це трохи занадто.

Мої трансляції не дуже пов'язані з косплеєм. Хіба що коли грала в симулятор далекобійника, то сиділа в "кіпарику" та "майці-алкоголічці" в характерній такій позі. Намагаюся забезпечити якусь віддачу. Безумовно, хочеться, щоб людям було цікаво дивитися. Стрімінг – дуже важливе для мене хобі, як і косплей.

Користуючись нагодою, передаю вітання своїм передплатникам! Ви найкращі!»

Про спільний косплей і головні пріоритети

littlegenius666: «Оля вміє шити, я – крафтити. Вона створює якісь дрібні складні деталі, а я можу працювати з металом, скажімо, виконувати більш грубу роботу. Ми доповнюємо одна одну в роботі, створюючи образи, та навіть у самому ставленні до косплею. Я – максималістка, хочу, щоб все було ідеально. Намагаюся дотримуватися найнеймовірніших пропорцій. Якщо у персонажа двометрові ноги, намагатимуся якось це втілити, навіть якщо розумію, що це нереально».

Carioka: «WEGAME – це фестиваль, аналогів якому раніше в Україні не було» - 2

Carioka: «У мене зовсім інше ставлення. Канон – це добре, але не слід стрибати вище голови. Не все, що намальовано, треба втілювати в життя. Варто спробувати зробити максимально схоже, але жодних двометрових ніг, правильні людські пропорції значно важливіші».

littlegenius666: «Отже, мої шалені ідеї Оля допомагає втілити у життя, роблячи їх реальнішими».

Про WEGAME

Carioka: «Ми неодмінно прийдемо цієї весни. WEGAME – фестиваль, аналогів якому раніше в Україні не було. Були фестивалі косплею, але WG – це швидше виставка. Спочатку не чекали від нього нічого особливого, і все ж вирішили піти, оцінити. Нам справді сподобалося на першому ж заході».

Carioka: «WEGAME – це фестиваль, аналогів якому раніше в Україні не було» - 3

littlegenius666: «Питання навіть не виникало, чи йти на другий. Для мене це один із двох найважливіших київських фестів, пов'язаних з косплеєм. Ось тільки з образами на WEGAME 3.0 ми ще не визначилися. Не хочемо повторюватися чи робити щось менш якісне, ніж раніше. Розглядали багато варіантів, навіть не пов'язаних із відеоіграми, хоча цей напрямок, безумовно, найулюбленіший».

Поради косплеєрам-початківцям від Carioka та littlegenius666:

  • Якщо є якісь складнощі, радься з досвідченішими косплеєрами. «Завалювати» сотнями повідомлень не варто, але на важливі та мотивовані запитання тобі обов'язково дадуть відповідь.
  • Існує безліч туторіалів і тематичних груп у соцмережах, де завжди можна знайти цікаві ідеї чи обговорити певні деталі з іншими зацікавленими людьми.
  • Готуйся до того, що з першого разу нічого ідеально не виходить. Перший костюм не буде достатньо канонічним і якісним, а перше шоу не принесе перемогу (якщо ти не Міка). Головне – не сприймати це занадто близько до серця та продовжувати роботу, вдосконалюючись з часом.
  • Не бійся робити косплей персонажу, образ якого вже хтось відмінно втілив. Навіть якщо чужий косплей здається тобі ідеальним, це не причина відмовитися від спроб і опускати руки, кожне втілення індивідуальне та додає образу чогось особливого.

Радимо також ознайомитися з порадами, які давала початківцям Міка [Buta-kun] Фан.

Цікаві новини

Запеклий котолюб і засновник Cat & Cat Games Костя... Запеклий котолюб і засновник Cat & Cat Games Костя...

Членом журі премії WEGAME Awards на шостому фестивалі гік- і гейм-культури стане засновник Cat...

Членом журі премії WEGAME Awards на шостому фестивалі гік- і...

31 березня 2020
Засновник Beatshapers Олексій Меншиков стане судде... Засновник Beatshapers Олексій Меншиков стане судде...

Зустрічайте члена журі WEGAME Awards – крутого розробника, експерта з VR і CEO в...

Зустрічайте члена журі WEGAME Awards – крутого розробника, експерта з...

23 березня 2020
Реєстрацію номінантів WEGAME Awards продовжено до... Реєстрацію номінантів WEGAME Awards продовжено до...

Дати WEGAME 6.0 змінені – у цьому році фестиваль пройде 13-14 червня. Традиційне нагородження...

Дати WEGAME 6.0 змінені – у цьому році фестиваль пройде...

18 березня 2020