CD Projekt RED: у грі Cyberpunk 2077 лутбоксів не буде!

20 листопада 2017 CD Projekt RED: у грі Cyberpunk 2077 лутбоксів не буде!

Рольова гра Cyberpunk 2077 розробляється студією CD Projekt RED настільки довго і неспішно, що у мережі встигли з'явитися підозри щодо самої можливості її релізу. Інформація про відмову від движка RedEngine і одночасному відкритті півсотні вакансій викликала занепокоєння стосовно проекту.

Однак гендиректор компанії Адам Кічиньський розвіяв сумніви фанатів у своєму інтерв'ю польському виданню Puls Biznesu. Він зазначив, що Cyberpunk 2077 отримала власний движок, який більше відповідає її індивідуальним особливостям. Разом з тим, робота щодо його удосконалення продовжиться до самого релізу ігор.

Стосовно передбачуваної плинності кадрів, голова CD Projekt RED заявив, що робочий процес просувається як годиться і особливих проблем з персоналом немає. Над новою грою працює близько трьох сотень фахівців і їх кількість збільшуватиметься. Відзначимо, що навіть у найактивніші періоди розробки частин серії The Witcher, над нею працював набагато менший штат.

Також на сторінці компанії в Twitter з'явилася інформація, що Cyberpunk 2077 буде позбавлена ​​мікротранзакцій і лутбоксів. Гравці отримають саме те, за що заплатять – сюжетний рольовий екшн у кіберпанковому сетингу з великим відкритим світом, а не черговий «сервіс». Пост закінчується явним натяком на скандал навколо Electronic Arts: «Ми залишаємо жадібність іншим».

Але інформації про дату релізу гри все ще немає. Очікується, що час виходу Cyberpunk 2077 стане відомим вже у 2018 році.

 

Підписуйтесь на новини Wegame в Facebook та VK!

 

 

Цікаві новини

«501-й легіон» в Україні: добрі справи Темної сторони

Зовсім юний, але досить активний підрозділ всесвітньої організації фанатів «Зоряних воєн» – «501-й легіон» – став експонентом WEGAME 4.0. Що...

12 липня 2018

Студія Tiger Way: «Нагорода WEGAME AWARDS стала для нас неабиякою мотивацією»

Студія Tiger Way, яка перемогла в номінації Best Mobile Game на WEGAME AWARDS 2017, цього року знову відвідала наш фестиваль...

11 липня 2018

5 найкрутіших і найбільш очікуваних ігрових новинок на ПК у 2018 році

Найочікуваніші, найрезонансніші ігри й такі, що запам'ятовуються, які вже з’явилися і ще з’являться на ПК цього року. Frostpunk Розробник: 11...

06 липня 2018