CD Projekt RED: у грі Cyberpunk 2077 лутбоксів не буде!

20 листопада 2017 CD Projekt RED: у грі Cyberpunk 2077 лутбоксів не буде!

Рольова гра Cyberpunk 2077 розробляється студією CD Projekt RED настільки довго і неспішно, що у мережі встигли з'явитися підозри щодо самої можливості її релізу. Інформація про відмову від движка RedEngine і одночасному відкритті півсотні вакансій викликала занепокоєння стосовно проекту.

Однак гендиректор компанії Адам Кічиньський розвіяв сумніви фанатів у своєму інтерв'ю польському виданню Puls Biznesu. Він зазначив, що Cyberpunk 2077 отримала власний движок, який більше відповідає її індивідуальним особливостям. Разом з тим, робота щодо його удосконалення продовжиться до самого релізу ігор.

Стосовно передбачуваної плинності кадрів, голова CD Projekt RED заявив, що робочий процес просувається як годиться і особливих проблем з персоналом немає. Над новою грою працює близько трьох сотень фахівців і їх кількість збільшуватиметься. Відзначимо, що навіть у найактивніші періоди розробки частин серії The Witcher, над нею працював набагато менший штат.

Також на сторінці компанії в Twitter з'явилася інформація, що Cyberpunk 2077 буде позбавлена ​​мікротранзакцій і лутбоксів. Гравці отримають саме те, за що заплатять – сюжетний рольовий екшн у кіберпанковому сетингу з великим відкритим світом, а не черговий «сервіс». Пост закінчується явним натяком на скандал навколо Electronic Arts: «Ми залишаємо жадібність іншим».

Але інформації про дату релізу гри все ще немає. Очікується, що час виходу Cyberpunk 2077 стане відомим вже у 2018 році.

 

Підписуйтесь на новини Wegame в Facebook та VK!

 

 

Цікаві новини

Косплеєри WEGAME 4.0 – в огляді одного з YouTube-каналів

Король-ліч і Смертокрил, Сомбра з маріонеткою Жнеця, Дейєнеріс Таргарієн зі своїми «дітьми», Лара Крофт та інші герої особисто відвідали WEGAME...

24 квітня 2018

Спонсором зони «MK:X і FIFA» на WEGAME 4.0 стала компанія Logitech

На WEGAME 4.0 компанія Logitech представить власний стенд, де можна буде протестувати інноваційні геймерські продукти. Крім того, вона виступить партнером...

20 квітня 2018

Як геймеру поліпшити ігровий досвід за допомогою нових технологій?

Навіщо потрібна соціальна мережа для геймерів і як працює матчмейкінг-система? На ці питання відповість senior business development manager CRYCASH Олександр...

19 квітня 2018