CD Projekt RED: у грі Cyberpunk 2077 лутбоксів не буде!

20 листопада 2017 CD Projekt RED: у грі Cyberpunk 2077 лутбоксів не буде!

Рольова гра Cyberpunk 2077 розробляється студією CD Projekt RED настільки довго і неспішно, що у мережі встигли з'явитися підозри щодо самої можливості її релізу. Інформація про відмову від движка RedEngine і одночасному відкритті півсотні вакансій викликала занепокоєння стосовно проекту.

Однак гендиректор компанії Адам Кічиньський розвіяв сумніви фанатів у своєму інтерв'ю польському виданню Puls Biznesu. Він зазначив, що Cyberpunk 2077 отримала власний движок, який більше відповідає її індивідуальним особливостям. Разом з тим, робота щодо його удосконалення продовжиться до самого релізу ігор.

Стосовно передбачуваної плинності кадрів, голова CD Projekt RED заявив, що робочий процес просувається як годиться і особливих проблем з персоналом немає. Над новою грою працює близько трьох сотень фахівців і їх кількість збільшуватиметься. Відзначимо, що навіть у найактивніші періоди розробки частин серії The Witcher, над нею працював набагато менший штат.

Також на сторінці компанії в Twitter з'явилася інформація, що Cyberpunk 2077 буде позбавлена ​​мікротранзакцій і лутбоксів. Гравці отримають саме те, за що заплатять – сюжетний рольовий екшн у кіберпанковому сетингу з великим відкритим світом, а не черговий «сервіс». Пост закінчується явним натяком на скандал навколо Electronic Arts: «Ми залишаємо жадібність іншим».

Але інформації про дату релізу гри все ще немає. Очікується, що час виходу Cyberpunk 2077 стане відомим вже у 2018 році.

 

Підписуйтесь на новини Wegame в Facebook та VK!

 

 

Цікаві новини

Косплей з Cyberpunk 2077: перші фанатські роботи

Комп'ютерний екшен Cyberpunk 2077 – одна з найбільш очікуваних ігор для шанувальників жанру кіберпанк. Її реліз заплановано на 2019 рік,...

14 вересня 2018

Студія BioWare розкрила деталі сюжету Anthem і презентувала новий трейлер гри

Представники студії BioWare нарешті розщедрилися щодо опису ігрових особливостей і сюжету фантастичного екшену Anthem. Інформація була оприлюднена на зустрічі з...

06 вересня 2018

Генрі Кавілл зіграє Геральта в екранізації «Відьмака» від Netflix

Актор, який раніше грав Супермена, зніметься в екранізації культової «Саги про відьмака» Анджея Сапковського. Генрі Кавілл отримав роль мисливця за...

05 вересня 2018