Чим у 2021 році потішить видавництво коміксів Vovkulaka: 7 найкращих

12 лютого 2021 Чим у 2021 році потішить видавництво коміксів Vovkulaka: 7 найкращих

Перше півріччя 2021-го ознаменується виходом крутих коміксів від відомого українського видавництва Vovkulaka. Ми підібрали для тебе сім визначних випусків, поїхали!

Геллбой. Зимовий спецвипуск 2018

Геллбой. Зимовий спецвипуск 2018

У зимовому спецвипуску від 2018 року зібрані три мініісторії від різних авторів і художників. І на читачів чекає не тільки Геллбой. В одній з історій з’явиться агент БПРО вампір Саймон Андерс. До речі, автори Габріель Ба та Фабіо Мун створили про останнього окремий комікс «Вампір».

В історії «Останній стілець» фанати зустрінуть жорстокого месника Лобстера Джонсона. Ілюстрації для неї малював Бен Стейнбек.

Відьмак. Плоть і пломінь

Відьмак. Плоть і пломінь

Сценаристом нового коміксу про Відьмака стала Олександра Мотика, а ілюстратором – Маріанна Стриховська.

За сюжетом давній знайомий просить Геральта приїхати та допомогти розкрити таємницю, яка пов’язана з його дочкою. Відьмак приїжджає та зустрічає там свого одвічного компаньйона Лютика. Незабаром двоє друзів виявляються в зовсім несподіваному для них місці. Геральт спробує поборотися з темними силами, які й стали причиною незгод, але ситуація тільки погіршиться…

Ліга видатних джентльменів. Колекційне видання. Книга 1

Ліга видатних джентльменів. Колекційне видання. Книга 1

Твір легендарного письменника Алана Мура та художника Кевіна О’Ніла «Ліга видатних джентльменів» вийде в збільшеному форматі та з безліччю додаткових матеріалів.

В історії коміксу залучені відомі літературні персонажі: Алан Квотермейн, капітан Немо, доктор Джекіл, Міна Мюррей та інші. Читачеві сподобається спостерігати не тільки за розкриттям головної інтриги, а й за тим, як екстраординарні особистості уживатимуться між собою задля порятунку світу.

Каста Мета-Баронів. Том 1

Каста Мета-Баронів. Том 1

Сюжет книги розгорнеться навколо долі династії войовничих Мета-Баронів. Події розвиваються в дуже далекому майбутньому, де люди живуть на сотнях різних планетах в одній галактичній імперії.

Сценарист цієї епічної космічної опери – чилійський письменник і режисер українського походження Алехандро Ходоровськи. Під час створення брутального всесвіту коміксу він надихався давньогрецькими трагедіями та романом «Дюна» Френка Герберта. За художнє оформлення відповідав ілюстратор Хуан Хіменес.

Cyberpunk 2077. Trauma Team

Cyberpunk 2077. Trauma Team

Для видавництва Vovkulaka це буде перший комікс за всесвітом гри Cyberpunk 2077. Він розповість про пригоди загону медичної корпорації Trauma Team. Буде багато драми та крові! На тебе чекають нові герої, фантастичні події та незмінний Найт-Сіті.

Художником мінісерії став молодий талант Міґель Вальдеррама. Його деталізовані малюнки особливо передають динаміку великого міста. Сценарій твору належить Каллену Банну. Переклад здійснила студія SBT Localization.

Courier. Книга 1

Courier. Книга 1

«Кур’єр» – графічна новела на музику андеграундної групи «Гибкий Чаплинъ». Сценаристом і художником видання став Олександр Корешков.

Історія оповідає про хлопця з незвичайною суперздатністю – доставляти все що завгодно в будь-яке місце. Сам він мовчун, але всередині нього живе альтер-его – рудобородий Пірат, із яким герой постійно потрапляє в найрізноманітніші ситуації. Небезпека та пригоди забезпечені!

Неономікон

Неономікон

Навесні 2021-го запланований вихід першої книги лавкрафтіанського циклу від Алана Мура і Джейсона Барроуза, куди увійдуть твори «Неономікон» і «Двір». Комікс обіцяє стати найбільш приголомшливим виданням із доступних в Україні.

Брутальна, жорстка, кривава історія Алана Мура сповнена відвертості та відсилань до готичної прози минулого століття. Поціновувачам чорної фантастики та міфів Ктулху видання точно припаде до душі.


Хочеш обговорити улюблених авторів і героїв у тусовці однодумців? Приходь на фестиваль гік- і гейм-культури WEGAME 6.0!

Цікаві новини

Фестиваль WEGAME 6.2 відбудеться влітку 2021 року:... Фестиваль WEGAME 6.2 відбудеться влітку 2021 року:...

Завантажуємо оновлення – зустрічай WEGAME 6.2! Фестиваль переноситься на 12-13 червня. Для того щоб...

Завантажуємо оновлення – зустрічай WEGAME 6.2! Фестиваль переноситься на 12-13...

03 березня 2021
Популярні косплеї World of Warcraft: добірка Популярні косплеї World of Warcraft: добірка

World of Warcraft має право вважатися культовою грою, яка вже 15 років живе в...

World of Warcraft має право вважатися культовою грою, яка вже...

26 лютого 2021
Sony випустила довгоочікувану PlayStation 5: огляд... Sony випустила довгоочікувану PlayStation 5: огляд...

19 листопада 2020 року в усьому світі відбувся реліз Sony PlayStation 5. В Україні...

19 листопада 2020 року в усьому світі відбувся реліз Sony...

19 лютого 2021