Чим вразить 2018-й? Найочікуваніші ігри прийдешнього року. Частина 1-а

27 грудня 2017 Чим вразить 2018-й? Найочікуваніші ігри прийдешнього року. Частина 1-а

Ми встигли обговорити кращі ігри 2017-го, але, дізнатися про майбутні проекти набагато цікавіше. Тому представляємо список найбільш очікуваних відеоігор, анонсованих на 2018-й. Це – перша частина, друга «порція» незабаром надійде.

Monster Hunter: World

Уже через місяць, 26 січня, відбудеться реліз «Мисливців на монстрів» у відкритому світі. Раніше цей проект був типовим RPG-екшеном з цікавими чудовиськами, незабаром кожен зможе вивчити інтригуючий всесвіт у компанії ще трьох гравців, обираючи локації для відвідування за власним бажанням.

Crackdown 3

Чи був у тебе такий настрій, що хочеться не просто трощити все навколо, а руйнувати цілі міста? Краще б ні, але, якщо навіть і траплялося подібне, –вихід є. Розробники Microsoft Studios у першій половині 2018-го обіцяють випустити гру, завдяки якій можна буде втілити ці фантазії. Проект вже не раз переносили, але заради якісної реалізації ідеї варто певний час почекати.

DayZ

У прийдешньому році нарешті обіцяють випустити повноцінну версію мультиплеєрного сурвайвал-хорора, який став однією з найбільш хайпових тем 2013-го. Розробники з Чехії та Нової Зеландії готують історію про зомбі-апокаліпсис у Чорноруссіі (вигадана пострадянська держава). Також гру називають ідейним натхненником PUBG. Звучить інтригуюче.

God of War

На 22 березня запланований реліз продовження історії легендарного героя Кратоса, який за період відсутності на наших консолях встиг стати батьком. Замість античної міфології, сюжет будуватиметься на скандинавських легендах. Нова частина обіцяє ще більше брутальності, яка торкнеться не лише суворого клімату, але й зовнішнього вигляду персонажа (наприклад, нова борода) і його основної зброї (бойова сокира).

Red Dead Redemption 2

Пригодницький вестерн у відкритому світі. Дуже дикий Дикий Захід з ковбоями і перестрілками. Гравець повинен буде на власній шкурі дізнатися про тяготи, які осягали жителів Сполучених Штатів у XIX столітті. Гра передбачає як одиночний, так і мультиплеєрний режими.

 

Підписуйтесь на новини Wegame в Facebook та VK!

Цікаві новини

Запеклий котолюб і засновник Cat & Cat Games Костя... Запеклий котолюб і засновник Cat & Cat Games Костя...

Членом журі премії WEGAME Awards на шостому фестивалі гік- і гейм-культури стане засновник Cat...

Членом журі премії WEGAME Awards на шостому фестивалі гік- і...

31 березня 2020
Засновник Beatshapers Олексій Меншиков стане судде... Засновник Beatshapers Олексій Меншиков стане судде...

Зустрічайте члена журі WEGAME Awards – крутого розробника, експерта з VR і CEO в...

Зустрічайте члена журі WEGAME Awards – крутого розробника, експерта з...

23 березня 2020
Реєстрацію номінантів WEGAME Awards продовжено до... Реєстрацію номінантів WEGAME Awards продовжено до...

Дати WEGAME 6.0 змінені – у цьому році фестиваль пройде 13-14 червня. Традиційне нагородження...

Дати WEGAME 6.0 змінені – у цьому році фестиваль пройде...

18 березня 2020