Що таке кіберспорт? Офіційно визнані дисципліни та популярні ігри

26 лютого 2018 Що таке кіберспорт? Офіційно визнані дисципліни та популярні ігри

Комп'ютерні ігри вже не були просто розвагою у 1997 році, у день заснування CPL, яка запровадила перший турнір з Quake. Росія стала першою у світі країною, яка офіційно визнала кіберспортивні ігри. Списки країн, які визнали кіберспорт, поповнюються досі, індустрія залучає багатомільйонні інвестиції у всьому світі.

Зараз РФ офіційно визнано 4 кіберспортивні дисципліни. Перелік:

  • змагальні головоломки;
  • бойова арена;
  • технічний симулятор;
  • стратегія в реальному часі.

З огляду на те, що таке кіберспорт – а це, перш за все, спорт, – не кожна гра підійде для змагання. В іграх обов'язково повинен переважати фактор навички, а не випадковості.

Кіберспортивні ігри: список 7 найпопулярніших дисциплін

1. Dota 2

Wegame: Що таке кіберспорт? Офіційно визнані дисципліни та популярні ігри - 1

На першому місці у списку – легендарна Dota 2, яка давно не потребує реклами. У неї грають мільйони людей у всьому світі, а призові фонди чемпіонатів містять суми з шістьма нулями.

2. League of Legends

Wegame: Що таке кіберспорт? Офіційно визнані дисципліни та популярні ігри - 2

Друга за популярністю у світовому кіберспорті – RPG-гра. У 2013 році американський уряд офіційно визнав гравців «Ліги Легенд» спортсменами.

3. Heroes of the Storm

Wegame: Що таке кіберспорт? Офіційно визнані дисципліни та популярні ігри - 3

Досить затребуваний напрямок у кіберспорті. Heroes of the Storm від компанії Blizzard цінується геймерами усього світу завдяки простоті, феєричності та зручності.

4. Hearthstone

Wegame: Що таке кіберспорт? Офіційно визнані дисципліни та популярні ігри - 4

Культовий Hearthstone також є досить частим «гостем» на чемпіонатах з кіберспорту. А у 2014 році Hearthstone навіть мав честь провести власний чемпіонат світу з призовим фондом $ 300 тисяч.

5. StarCraft 2

Wegame: Що таке кіберспорт? Офіційно визнані дисципліни та популярні ігри - 5

StarCraft 2 – це популярна космічна стратегія, яка завоювала серця мільйонів гравців на всій планеті. На сьогоднішній день існують навіть ігрові ліги з «Старкрафту». Також регулярно проводяться різні чемпіонати і змагання.

6. Counter-Strike

Wegame: Що таке кіберспорт? Офіційно визнані дисципліни та популярні ігри - 6

Культовий Counter-Strike вже понад 10 років є найбільш відомим онлайн-шутером у світі. Звичайно ж, що з цієї гри також проводяться турніри, крім того, вона має досить міцні позиції у ніші кіберспорту.

7. Mortal Kombat

Wegame: Що таке кіберспорт? Офіційно визнані дисципліни та популярні ігри - 7

Цей легендарний файтинг, як і Dota 2, просто-таки не потребує реклами. Не одне покоління геймерів грає у Mortal Kombat ще з кінця 80-х років. Щороку проводяться всілякі чемпіонати з цієї гри, до того ж з багатомільйонними призовими фондами.

 

Підписуйтесь на новини Wegame в Facebook та VK!

Цікаві новини

«501-й легіон» в Україні: добрі справи Темної сторони

Зовсім юний, але досить активний підрозділ всесвітньої організації фанатів «Зоряних воєн» – «501-й легіон» – став експонентом WEGAME 4.0. Що...

12 липня 2018

Студія Tiger Way: «Нагорода WEGAME AWARDS стала для нас неабиякою мотивацією»

Студія Tiger Way, яка перемогла в номінації Best Mobile Game на WEGAME AWARDS 2017, цього року знову відвідала наш фестиваль...

11 липня 2018

5 найкрутіших і найбільш очікуваних ігрових новинок на ПК у 2018 році

Найочікуваніші, найрезонансніші ігри й такі, що запам'ятовуються, які вже з’явилися і ще з’являться на ПК цього року. Frostpunk Розробник: 11...

06 липня 2018