Дати виходу нових сезонів «Відьмака», «Хлопаків», «Люцифера» та інші новини серіалів

24 липня 2020 Дати виходу нових сезонів «Відьмака», «Хлопаків», «Люцифера» та інші новини серіалів

Пандемія коронавірусу відчутно вплинула на серіальне виробництво, нехай і не настільки помітно, як на кінематограф. Знімання багатьох шоу довелося тимчасово зупинити, як і постпродакшн, що вплинуло на час їхнього виходу.

Над якими з них поновлюється робота, а які варто чекати вже найближчим часом? Презентуємо добірку з актуальною інформацією про довгоочікувані серіали від Netflix, Amazon Prime Video і Disney+.

Відновлення знімань другого сезону «Відьмака»

Відновлення знімань другого сезону «Відьмака»

Перший сезон серіалу «Відьмак» від Netflix зустріли бурею фанатського захоплення, навіть попри велику кількість очевидних огріхів. На другий сезон як у глядачів, так і в самого стримінгового сервісу великі надії. Однак через епідемію коронавірусу знімання довелося тимчасово зупинити, і вимушена перерва триває вже орієнтовно пів року.

Наприкінці червня на офіційній сторінці проєкту в Twitter з’явився пост, де у віршованій формі анонсували відновлення знімання 17 серпня.

Щодо дати виходу другого сезону підтвердженої інформації немає. Проте ходять чутки, що він з’явиться на Netflix наприкінці літа 2021 року.

Другий сезон «Хлопаків» вийде на початку осені

Другий сезон «Хлопаків» вийде на початку осені

Іронічний погляд на таку популярну в наш час супергероїку показав серіал «Хлопаки» від Amazon Prime Video, що вийшов у липні минулого року. У ньому показано протистояння між наділеними суперздібностями та розбещеними безкарністю членами групи «Сімка» й чотирма «звичайними» хлопцями, які взяли на себе завдання викрити їх.

Перший сезон був дуже тепло прийнятий глядачами. На щастя, пандемія не вплинула на вихід другого. Тизер-трейлер вийшов 8 липня, а прем’єра запланована на 4 вересня.

Lucasfilm готує мультсеріал «Зоряні війни: Бракована партія»

мультсеріал «Зоряні війни: Бракована партія»

Disney+ замовила в студії Lucasfilm новий анімаційний серіал за всесвітом «Зоряних воєн». У «Бракованій партії» нам розкажуть продовження історії членів загону клонів, яким був присвячений один із сюжетів фінального сезону «Війни клонів».

Вихід мультсеріалу запланований на 2021 рік.

П’ятий сезон «Люцифера» виходить у серпні

П’ятий сезон «Люцифера» виходить у серпні

13 липня в Мережі з’явився повноцінний трейлер п’ятого сезону серіалу «Люцифер» від Netflix. Стало відомо, що перша його половина вийде на стримінговому сервісі вже 21 серпня. Усього ж у сезоні буде 16 епізодів. Також повідомляють, що шоу продовжили на шостий сезон, який стане фінальним.

Серіал розповідає про те, як одного разу Диявол вирішив влаштувати собі «канікули» в Лос-Анджелесі. Там він познайомився з чарівною та таємничою поліціянткою Хлоєю Декер, приєднавшись до неї в розслідуванні злочинів як позаштатний експерт і напарник.

Мультсеріал «Трансформери: Війна за Кібертрон» виходить у липні

Прем’єра першого сезону анімаційного серіалу «Трансформери: Війна за Кібертрон» від Netflix була призначена на червень 2020 року. Але на виробництво вплинула пандемія та його вихід перенесли на 30 липня. Усього планують випустити три сезони «Війни за Кібертрон», перший має назву «Облога» та складатиметься із шести епізодів.

Мультсеріал розповість про громадянську війну на Кібертроні, яка спалахнула між Автоботами та Десептиконами, які раніше мирно співіснували. Очолять бій Оптимус Прайм і Мегатрон.


Шукай більше актуальної інформації про події зі світу ігор, кіберспорту, кіно та серіалів у розділі «Новини».

Цікаві новини

Фестиваль WEGAME 6.2 відбудеться влітку 2021 року:... Фестиваль WEGAME 6.2 відбудеться влітку 2021 року:...

Завантажуємо оновлення – зустрічай WEGAME 6.2! Фестиваль переноситься на 12-13 червня. Для того щоб...

Завантажуємо оновлення – зустрічай WEGAME 6.2! Фестиваль переноситься на 12-13...

03 березня 2021
Популярні косплеї World of Warcraft: добірка Популярні косплеї World of Warcraft: добірка

World of Warcraft має право вважатися культовою грою, яка вже 15 років живе в...

World of Warcraft має право вважатися культовою грою, яка вже...

26 лютого 2021
Sony випустила довгоочікувану PlayStation 5: огляд... Sony випустила довгоочікувану PlayStation 5: огляд...

19 листопада 2020 року в усьому світі відбувся реліз Sony PlayStation 5. В Україні...

19 листопада 2020 року в усьому світі відбувся реліз Sony...

19 лютого 2021