Дедпул дістався до України

11 лютого 2016 Дедпул дістався до України

Напередодні Дня усіх закоханих в Україні відбулася прем’єра одного з найочікуваніших фільмів року – «Дедпул». Чи це було зроблено навмисно, щоб сильна половина країни захотіла провести День святого Валентина за переглядом справжнього трешу, чи так склалися обставини – невідомо. Але факт залишається фактом – з 11 лютого у прокаті з’явилась найбезшабашніша екранізація марвелівського коміксу. Про безліч екшену та чорного гумору у стрічці ми, звісно, чули, але не до такої міри!

Якщо не спойлерити та не поринати повністю у сюжет, слід сказати – залишилось таке враження, що «Дедпул» стане іконою жартів в Інтернеті. Через тиждень після початку показів усі соціальні мережі цитуватимуть, коментуватимуть та вигадуватимуть нові меми на тему фільму. Таких яскравих жартів у жанрі супергеройського кіно чути глядачу ще не доводилось.

Образ головного героя повністю виправдовує усі очікування. Навіть більше – до деяких моментів ти будеш просто не готовий! Поведінка Дедпула часом змушує глядачів червоніти (якраз під колір його костюма). Загалом, кіно виявилось дійсно поза жанром.

Дедпул-дістався-до-України

Рейтинг R, котрий обмежує можливість перегляду неповнолітнім, тут дуже актуальний. Важко пояснити дитині, чому «герой» поводить себе саме так.

Ближче до середини фільму виникає думка, що «Дедпул» – це пародія на звичного нам супергероя. Але пізніше з’являється усвідомлення, що образ більше наповнений реалізмом, адже, володіючи такими можливостями, мало хто почне творити шляхетні вчинки, наче це його обов’язок.

Сам Райан Рейнольдс, який зіграв головну роль, заявив, що вони з Дедпулом споріднені душі. Адже історія героя виходить за межі фантастики. Навіть на друкованих сторінках цей персонаж на відміну від інших героїв міг змінювати світ навколо себе, виривати якісь моменти з будь-якого коміксу та полишати намальований всесвіт, коли забажає. Такою була початкова задумка авторів, і у фільмі ця вседозволеність дала Дедпулу можливість вийти за межі супергеройського середовища та виявилась реальною – там, де жорстокість, хтивість та насильство є необмінною складовою безшабашного стилю життя, котрий обрав для себе наш герой у червоному трико.

Тим часом, коли лише ледарі не говорять про новий блокбастер, кінокомпанія 20th Century Fox оголосила про початок роботи над сиквелом. Пліткують, що стара команда залишиться у тому самому складі та режисер першої частини Тім Мілер не зможе відмовитись від такого божевільного проекту.

В Fox не мають сумнівів, що незважаючи на порівняно невеликий бюджет в 65 мільйонів доларів (не враховуючи витрат на розкрутку), фільм матиме величезний успіх у прокаті.

Зрештою, якщо ви фанат правильного «чорного гумору» та якісного екшену, то маєте обов’язково подивитись «Дедпул».

Швидше купуйте квитки, щоб вберегти себе від спойлерів! Гадаю, кожен з вас хоче подивитися цей шедевр раніше, ніж набридливий сусід, котрий постійно руйнує інтригу. 

Цікаві новини

Готовий набір для стримінгу: Canon представила EOS... Готовий набір для стримінгу: Canon представила EOS...

Значна кількість стримерів-початківців стикається з проблемою вибору відповідного обладнання та надовго зависає на цьому...

Значна кількість стримерів-початківців стикається з проблемою вибору відповідного обладнання та...

02 липня 2020
Членом журі WEGAME Awards стане керівник львівсько... Членом журі WEGAME Awards стане керівник львівсько...

Зустрічайте нового члена журі конкурсу WEGAME Awards – керівника львівського офісу Gameloft Романа Гармаша!...

Зустрічайте нового члена журі конкурсу WEGAME Awards – керівника львівського...

08 квітня 2020
Запеклий котолюб і засновник Cat & Cat Games Костя... Запеклий котолюб і засновник Cat & Cat Games Костя...

Членом журі премії WEGAME Awards на шостому фестивалі гік- і гейм-культури стане засновник Cat...

Членом журі премії WEGAME Awards на шостому фестивалі гік- і...

31 березня 2020