Дедпул – супергерой навиворіт

03 лютого 2016 Дедпул – супергерой навиворіт

11 лютого на українських екранах вийшов фільм про антигероя коміксів видавництва Marvel під назвою «Дедпул».

«Дедпул» аж ніяк не можна назвати черговим шаблонним фільмом про супергероя, який має фантастичні здібності, рятує світ і залишається в серці дітвори символом добра та справедливості. «Дедпул» – це екранізація справді унікального коміксу, рейтинг якого має навіть не 18+, а всі 25+! Комедійно-фантастичний бойовик, знятий Тімом Мілером, має перетворити супергеройський жанр на серйозний реалістичний бойовик з елементами гумору, який тут є навіть дуже доречним. Аби досягти цього, Дедпулу доведеться стати справді «поганим хлопцем».

;

Головний герой Вейд Вілсон, якого грає Райан Рейнольдс, був оперативником спецназу і, зважаючи на певні обставини, став військовим найманцем. Але не просто найманцем, а, можна сказати, жертвою банального експерименту, які полюбляють ставити над людьми автори Marvel. Дивовижний досвід наділив його стандартним набором супергероя – можливістю зцілення, регенерацією клітин і суперсилою. Взагалі у тій чи іншій іпостасі ми вже це бачили в інших героях.

Тіло героя після жахливого хімічного експерименту виявилося страшенно понівеченим, тому, аби не наганяти жах на своїх ворогів одним лише виглядом, він вбрався у червоно-чорний костюм супергероя.

На цьому проблеми Вейда Вілсона не закінчуються: він починає інакше дивитися на життя та перетворюється на екстраординарного злочинця. Завдяки почуттю гумору, притаманному герою у попередньому житті, нове амплуа викликає море симпатій у глядача. Тонкий, але водночас дуже дорослий гумор ідеально поєднується з постійними бійками, перестрілками та всім екшном, властивим фільму.

Звісно, сюжет вибудуваний не лише на анекдотах та безперервних вбивствах. Наш харизматичний герой вигадує собі ім'я Дедпул і ставить за мету знайти ту людину, яка позбавила його колишнього безтурботного життя.

Цей комедійно-фантастичний бойовик не залишив байдужим жодного прихильника супергеройського кіно. Вже багато десятиліть фанати всесвітів Marvel і DC чекали на щось нове, жадали повного розриву усталених шаблонів й абсолютно свіжого погляду на набридлий образ з додатком «супер». І ось він – «Дедпул»! Герой, який вийшов за рамки, але заплатив за це рейтингом R у світовому кінопрокаті.

Тому, якщо ви фанат правильного «чорного гумору» та якісного екшну, цей фільм є обов'язковим до перегляду. Його оцінить навіть старше покоління, яке геть не сприймало екранізацій популярних коміксів через суттєву неправдивість під час реалізації на плівці.

«Дедпул» однозначно покладе початок новим супергеройським фільмам, жорсткішим, розкутішим і по-справжньому дорослим.

Український глядач має змогу подивитися фільм з 11 лютого 2016 року. 

Цікаві новини

Хто став переможцем WEGAME Awards цього року

Під час четвертого фестивалю WEGAME відбулася традиційна церемонія нагородження WEGAME Awards. Кращі розробники, геймдизайнери і видавці отримали відзнаки у семи...

15 травня 2018

Косплеєри WEGAME 4.0 – в огляді одного з YouTube-каналів

Король-ліч і Смертокрил, Сомбра з маріонеткою Жнеця, Дейєнеріс Таргарієн зі своїми «дітьми», Лара Крофт та інші герої особисто відвідали WEGAME...

24 квітня 2018

Спонсором зони «MK:X і FIFA» на WEGAME 4.0 стала компанія Logitech

На WEGAME 4.0 компанія Logitech представить власний стенд, де можна буде протестувати інноваційні геймерські продукти. Крім того, вона виступить партнером...

20 квітня 2018