Девайси від NZXT і відеокарти Radeon RX 5700: огляд нової геймерської техніки

15 листопада 2019 Девайси від NZXT і відеокарти Radeon RX 5700: огляд нової геймерської техніки

Скільки коштує гарнітура змішаної реальності HoloLens 2 від Microsoft і в чому полягають особливості відеокарти Radeon RX 5700 Phantom Gaming? Про ці та інші новинки зі світу геймерського заліза читай у нашому традиційному дайджесті.

Нова версія миші MM711 від Cooler Master

Нова версія миші MM711 від Cooler Master

Компанія Cooler Master випустила свіжі модифікації миші MM710 і презентувала нову модель MM711. Це геймерські девайси полегшеного типу, виконані в перфорованому корпусі та чотирьох кольорових варіаціях. За формою миші симетричні, тому підійдуть як для того, хто працює правою рукою, так і для шульги.

Особливість новинок – сенсор Pixart 3389, роздільна здатність якого сягає 16 000 точок. Перемикачі кнопок розраховані на 20 млн натискань, пристрої оснащені RGB-підсвіткою із можливістю налаштування. Також геймери можуть змінювати й інші параметри, зокрема частоту опитування (сигналів мишки про переміщення) та чутливість. Ймовірна ціна MM710 становитиме $50, а MM711 – $60.

Стартував продаж гарнітур HoloLens 2

Стартував продаж гарнітур HoloLens 2

Гарнітура змішаної реальності HoloLens 2 від компанії Microsoft з’явиться у продажу в США, Новій Зеландії, Австралії та деяких країнах Європи. Ціна довгоочікуваної новинки чимала – вона становить $3500. Гарнітура призначена для використання в бізнес-сегменті та, ймовірно, не буде доступна в роздрібному продажу.

HoloLens 2 – модифікована версія гарнітури, випущена у 2016 році: зараз розробники замінили процесор із x86 на ARM, покращили роздільну здатність до 2К і розширили кут огляду. Окрім того, новий девайс може відстежувати та зчитувати жести користувача.

NZXT створила лінійку аудіопристроїв для геймерів

NZXT створила лінійку аудіопристроїв для геймерів

Компанія NZXT випустила серію звукових девайсів спеціально для геймерів. До них входить гарнітура AER із сертифікатом Hi-Res, мікшер MXER і підставка STND. Гарнітура дротова, у двох варіантах – закрита, з орієнтацією на бас, і відкрита, під середній діапазон. Конструкція AER дає можливість змінювати кабелі та положення мікрофона.

Сталева підставка STND дає змогу перемикатися між колонками та гарнітурою, а мікшер MXER – проводити обробку аудіозапису та зберігати його у високій якості. Перетворення аудіо здійснюється завдяки ЦАП Wolfson із показником 24 біт/96 кГц. Гарнітура коштує $130, підставка обійдеться геймерам в $40, а мікшер – в $100.

Нова ігрова клавіатура Vigor GK50 Low Profile від MSI

Нова ігрова клавіатура Vigor GK50 Low Profile від MSI

Виробник MSI доповнив серію пристроїв Gaming Gear – тепер у ній з’явилася механічна клавіатура Vigor GK50. Новинка працює на перемикачах Kailh, точка спрацьовування розташована на глибині 3,4 мм. Девайс оснащений якісною підсвіткою Mystic Light.

У кнопках короткий хід, а також хороший тактильний відгук. «Живучість» клавіатури, за словами розробника, становить 50 млн і більше натискань. Налаштування відбувається за допомогою MSI Dragon Center, а саму клавіатуру можна синхронізувати з іншими пристроями MSI. Ціна девайсу становить $90.

ASRock анонсувала відеокарти Radeon RX 5700

ASRock анонсувала відеокарти Radeon RX 5700

Нові модифікації відеокарт Radeon RX 5700 серії Phantom Gaming готуються до запуску в продаж. Точні дати поки не називаються, але вже відомі характеристики нової продукції. Наприклад, потужна охолоджувальна система, реалізована за допомогою трьох вентиляторів.

Компанія ASRock представила моделі RX 5700 і RX 5700 XT, які працюють на частотах до 1750/14 000 МГц і до 1945/14 000 МГц. У відеокартах є роз’єми живлення на вісім контактів і три виходи DisplayPort 1.4. Відеопам’ять GDDR6 становитиме 8 ГБ, а прискорювачі підтримуватимуть PCI Express 4.0.

Цікаві новини

Запеклий котолюб і засновник Cat & Cat Games Костя... Запеклий котолюб і засновник Cat & Cat Games Костя...

Членом журі премії WEGAME Awards на шостому фестивалі гік- і гейм-культури стане засновник Cat...

Членом журі премії WEGAME Awards на шостому фестивалі гік- і...

31 березня 2020
Засновник Beatshapers Олексій Меншиков стане судде... Засновник Beatshapers Олексій Меншиков стане судде...

Зустрічайте члена журі WEGAME Awards – крутого розробника, експерта з VR і CEO в...

Зустрічайте члена журі WEGAME Awards – крутого розробника, експерта з...

23 березня 2020
Реєстрацію номінантів WEGAME Awards продовжено до... Реєстрацію номінантів WEGAME Awards продовжено до...

Дати WEGAME 6.0 змінені – у цьому році фестиваль пройде 13-14 червня. Традиційне нагородження...

Дати WEGAME 6.0 змінені – у цьому році фестиваль пройде...

18 березня 2020