Джон Юк: «Ігри – чудовий спосіб знаходити друзів»

25 травня 2017 Джон Юк: «Ігри – чудовий спосіб знаходити друзів»

Спікер WEGAME 3.0 Джон Юк у доповіді описував можливості свого соціального додатку для геймерів GameTree. «Ігри – чудовий спосіб знаходити друзів і залишатися з ними в контакті», – зазначив спікер. GameTree сприяє пошуку друзів за інтересами у всьому світі.

Завдяки особливим інструментам, дані всіх користувачів ретельно аналізуються з метою підбору найоптимальнішої кандидатури. Джон розповів про типологію особистості геймерів, створеної на базі типології особистості Майерс–Бріггс (MBTI), яку застосовують в якості одного з інструментів у GameTree. Пропонуємо розглянути її детальніше.

Існує 16 типів особистості, які поділяються на 4 основні групи:

Раціоналісти. Думають інтуїтивно. Надають перевагу стратегіям та іграм із відкритим світом. Бачать всі дії схематично. Однокористувацькі ігри люблять більше, ніж мультимлеєрні. Обирають атакуючі ролі.

Вартові. Не схильні ризикувати, приймають позицію більшості. Їм не до вподоби ігри з відкритим світом, надають люблять структуру. Обирають роль захисника.

Ідеалісти. Надають перевагу рольовим іграм та з відкритим світом. Люблять допомагати іншим. Обирають персонажів для підтримки.

Ремісники. Захоплюються спортом, настільними іграми та руками ручною роботою. Відрізняються непостійністю характеру, живуть моментом. Зазвичай не завершують ігри, в які грають.

За статистикою, дружба притягує схожі типи особистостей. Але в романтиці все навпаки: приваблюють один одного саме різні типи.

GameTree допомагає користувачеві визначити власний тип особистості, краще пізнати самого себе та познайомитися з іншими цікавими людьми. Докладніше про проект Джон розповів прес-службі WEGAME в інтерв`ю.

Цікаві новини

«501-й легіон» в Україні: добрі справи Темної сторони

Зовсім юний, але досить активний підрозділ всесвітньої організації фанатів «Зоряних воєн» – «501-й легіон» – став експонентом WEGAME 4.0. Що...

12 липня 2018

Студія Tiger Way: «Нагорода WEGAME AWARDS стала для нас неабиякою мотивацією»

Студія Tiger Way, яка перемогла в номінації Best Mobile Game на WEGAME AWARDS 2017, цього року знову відвідала наш фестиваль...

11 липня 2018

5 найкрутіших і найбільш очікуваних ігрових новинок на ПК у 2018 році

Найочікуваніші, найрезонансніші ігри й такі, що запам'ятовуються, які вже з’явилися і ще з’являться на ПК цього року. Frostpunk Розробник: 11...

06 липня 2018