Джон Юк: «Ігри – чудовий спосіб знаходити друзів»

25 травня 2017 Джон Юк: «Ігри – чудовий спосіб знаходити друзів»

Спікер WEGAME 3.0 Джон Юк у доповіді описував можливості свого соціального додатку для геймерів GameTree. «Ігри – чудовий спосіб знаходити друзів і залишатися з ними в контакті», – зазначив спікер. GameTree сприяє пошуку друзів за інтересами у всьому світі.

Завдяки особливим інструментам, дані всіх користувачів ретельно аналізуються з метою підбору найоптимальнішої кандидатури. Джон розповів про типологію особистості геймерів, створеної на базі типології особистості Майерс–Бріггс (MBTI), яку застосовують в якості одного з інструментів у GameTree. Пропонуємо розглянути її детальніше.

Існує 16 типів особистості, які поділяються на 4 основні групи:

Раціоналісти. Думають інтуїтивно. Надають перевагу стратегіям та іграм із відкритим світом. Бачать всі дії схематично. Однокористувацькі ігри люблять більше, ніж мультимлеєрні. Обирають атакуючі ролі.

Вартові. Не схильні ризикувати, приймають позицію більшості. Їм не до вподоби ігри з відкритим світом, надають люблять структуру. Обирають роль захисника.

Ідеалісти. Надають перевагу рольовим іграм та з відкритим світом. Люблять допомагати іншим. Обирають персонажів для підтримки.

Ремісники. Захоплюються спортом, настільними іграми та руками ручною роботою. Відрізняються непостійністю характеру, живуть моментом. Зазвичай не завершують ігри, в які грають.

За статистикою, дружба притягує схожі типи особистостей. Але в романтиці все навпаки: приваблюють один одного саме різні типи.

GameTree допомагає користувачеві визначити власний тип особистості, краще пізнати самого себе та познайомитися з іншими цікавими людьми. Докладніше про проект Джон розповів прес-службі WEGAME в інтерв`ю.

Цікаві новини

Na'Vi полишила The Kuala Lumpur Major, але провела епохальний матч

Na'Vi, яка з початку вересня кардинально оновила склад, подала заявку на лідерство: в 1/8 фіналу відкритих кваліфікацій The Kuala Lumpur...

19 вересня 2018

Олдскул: топ-5 стратегій 1988-2000 років

А пам'ятаєш, як все розпочиналося? Найперші, найцікавіші й навіть неймовірні на той час комп'ютерні ігри 90-х вважаються основою багатьох сучасних...

18 вересня 2018

Косплей з Cyberpunk 2077: перші фанатські роботи

Комп'ютерний екшен Cyberpunk 2077 – одна з найбільш очікуваних ігор для шанувальників жанру кіберпанк. Її реліз заплановано на 2019 рік,...

14 вересня 2018