Dota 2: що таке тільт і як з ним впоратися

15 лютого 2018 Dota 2: що таке тільт і як з ним впоратися

Кожен гравець, який порівняно довгий час присвятив культовій Dota 2, напевно стикався з таким явищем, як тільт. Це – особливе моральне самовідчуття і стан людини, під час нападів якого немає ніякого бажання – та й можливості – нормально грати в улюблену гру. Коли на геймера нападає тільт, він, у фігуральному сенсі, мовби «вилітає» з гри, при цьому стає безликим і аморфним спостерігачем. Найчастіше подібний стан зникає разом зі зливом катки на користь супротивника, але в особливо запущених випадках апатія під час гри може тривати і в наступних раундах.

Як же боротися з тільтом, який частіше за все настає тоді, коли вся команда грає гірше, ніж ви? Власне, будь-якому осудному геймеру не принесе задоволення працювати у парі з такими ламерами. Але ж, не слід забувати просту істину: чим більше гніву на недбайливих соратників ви ллєте, тим більше шансів затільтувати і повністю злити раунд.

 

Що робити, щоб не тільтувати?

Варіантів, по суті, лише два. Перший – шлях смирення. Ну, не пощастило вам з командою, та й катка йде так собі, та й взагалі день сьогодні якийсь ... такий. Неігровий взагалі. Злийте раунд, вийдіть з гри і зробіть щось інше.

Якщо перший шлях вам не підходить з деяких причин, як, наприклад, щире бажання перемогти або просто природна наполегливість, то спеціально для вас існує й інший шлях – шлях боротьби. Повірте в те, що ви отримаєте перемогу, і почніть мотивувати свою команду. Робіть все, щоб вони виграли, вчіть їх, направляйте, змусьте, врешті-решт! Такий варіант також не залишає тільту жодного шансу тривати.

Зазначимо, що другий варіант боротьби з тільтом добре працює лише тоді, якщо у вас порядок із самоконтролем і витримкою. Якщо ж ви втомилися, злі, роздратовані або ще щось у тому ж дусі, то краще не псуйте собі день остаточно і оберіть перший варіант. Зрештою, завтра буде новий день і нова гра!

 

Підписуйтесь на новини Wegame в Facebook та VK!

Цікаві новини

Хто став переможцем WEGAME Awards цього року

Під час четвертого фестивалю WEGAME відбулася традиційна церемонія нагородження WEGAME Awards. Кращі розробники, геймдизайнери і видавці отримали відзнаки у семи...

15 травня 2018

Косплеєри WEGAME 4.0 – в огляді одного з YouTube-каналів

Король-ліч і Смертокрил, Сомбра з маріонеткою Жнеця, Дейєнеріс Таргарієн зі своїми «дітьми», Лара Крофт та інші герої особисто відвідали WEGAME...

24 квітня 2018

Спонсором зони «MK:X і FIFA» на WEGAME 4.0 стала компанія Logitech

На WEGAME 4.0 компанія Logitech представить власний стенд, де можна буде протестувати інноваційні геймерські продукти. Крім того, вона виступить партнером...

20 квітня 2018