Dota 2: що таке тільт і як з ним впоратися

15 лютого 2018 Dota 2: що таке тільт і як з ним впоратися

Кожен гравець, який порівняно довгий час присвятив культовій Dota 2, напевно стикався з таким явищем, як тільт. Це – особливе моральне самовідчуття і стан людини, під час нападів якого немає ніякого бажання – та й можливості – нормально грати в улюблену гру. Коли на геймера нападає тільт, він, у фігуральному сенсі, мовби «вилітає» з гри, при цьому стає безликим і аморфним спостерігачем. Найчастіше подібний стан зникає разом зі зливом катки на користь супротивника, але в особливо запущених випадках апатія під час гри може тривати і в наступних раундах.

Як же боротися з тільтом, який частіше за все настає тоді, коли вся команда грає гірше, ніж ви? Власне, будь-якому осудному геймеру не принесе задоволення працювати у парі з такими ламерами. Але ж, не слід забувати просту істину: чим більше гніву на недбайливих соратників ви ллєте, тим більше шансів затільтувати і повністю злити раунд.

 

Що робити, щоб не тільтувати?

Варіантів, по суті, лише два. Перший – шлях смирення. Ну, не пощастило вам з командою, та й катка йде так собі, та й взагалі день сьогодні якийсь ... такий. Неігровий взагалі. Злийте раунд, вийдіть з гри і зробіть щось інше.

Якщо перший шлях вам не підходить з деяких причин, як, наприклад, щире бажання перемогти або просто природна наполегливість, то спеціально для вас існує й інший шлях – шлях боротьби. Повірте в те, що ви отримаєте перемогу, і почніть мотивувати свою команду. Робіть все, щоб вони виграли, вчіть їх, направляйте, змусьте, врешті-решт! Такий варіант також не залишає тільту жодного шансу тривати.

Зазначимо, що другий варіант боротьби з тільтом добре працює лише тоді, якщо у вас порядок із самоконтролем і витримкою. Якщо ж ви втомилися, злі, роздратовані або ще щось у тому ж дусі, то краще не псуйте собі день остаточно і оберіть перший варіант. Зрештою, завтра буде новий день і нова гра!

 

Підписуйтесь на новини Wegame в Facebook та VK!

Цікаві новини

Як проходять етапи WePlay! Tug of War: Mad Moon та... Як проходять етапи WePlay! Tug of War: Mad Moon та...

Як 59-річна кіберспортсменка стала зіркою новин та які дисципліни визнані найпопулярнішими за результатами рейтингів...

Як 59-річна кіберспортсменка стала зіркою новин та які дисципліни визнані...

21 лютого 2020
Досвідчена косплеєрка та засновниця Fenindom Cospl... Досвідчена косплеєрка та засновниця Fenindom Cospl...

Зустрічай Марію Карпенко, також відому як Fenix Fatalist, – косплеєрку, засновницю власного креативного агентства...

Зустрічай Марію Карпенко, також відому як Fenix Fatalist, – косплеєрку,...

19 лютого 2020
Бійки, блискітки, Харлі Квін – огляд фільму «Хижі... Бійки, блискітки, Харлі Квін – огляд фільму «Хижі...

Чарівна суперзлодійка Харлі Квін нарешті постала перед шанувальниками у всій красі в новому кінокоміксі...

Чарівна суперзлодійка Харлі Квін нарешті постала перед шанувальниками у всій...

19 лютого 2020