Dota 2. StarLadder ImbaTV Minor відбудеться в Києві в «Кіберспорт Арені»

07 лютого 2019 Dota 2. StarLadder ImbaTV Minor відбудеться в Києві в «Кіберспорт Арені»

У цьому році третій майнор за Dota 2 відбудеться в Україні. Уже відомо, що змагання відбудеться в Києві в ігровому центрі «Кіберспорт Арена» 10 березня. Відкриті та закриті кваліфікації онлайн заплановані на лютий.

StarLadder ImbaTV Dota 2 Minor: кваліфікації

Кваліфікації StarLadder ImbaTV Dota 2 Minor традиційно розбиваються на відкриті й закриті. Усі вони відбуватимуться в шести різних регіонах. Це станеться в період із 7 до 12 лютого. Крім того, усі турніри закритих стадій охочі матимуть змогу подивитися онлайн. Трансляції будуть вестися російською та англійською мовами.

Відкриті кваліфікації майнору заплановані на 7 та 8 лютого і відбудуться на платформі FACEIT. До закритої стадії потрапить одна команда з Північної Америки, по дві команди з країн пострадянського простору й Південно-Східної Азії, а також три колективи з відкритих кваліфікацій Європи.

Закриті стадії відбудуться з 9 до 13 лютого 2019 року. Переможець кожної з них у певному регіоні отримає запрошення на LAN-фінал StarLadder ImbaTV Dota 2 Minor. Представляти країни СНД і Китай буде на фінальному етапі відразу по дві команди. Від організаторів StarLadder ImbaTV Dota 2 Minor вже отримали свої інвайти в закриту кваліфікацію учасники від СНД. Ними стали Gambit Esports, The Pango, Old But Gold і Pavaga.

Закритий етап для країн пострадянського простору, Південно-Східної Азії й Північної Америки відбудеться 9 і 10 лютого. Відповідні кваліфікації в Китаї, Європі та Південній Америці заплановано на 11 і 12 лютого цього року.

Розклад закритих кваліфікацій

 • Південно-Східна Азія — 09.02 і 10.02, початок о 7:00 за київським часом.
 • Країни СНД — 09.02 і 10.02, початок о 20:00 за київським часом.
 • Північна Америка — 09.02 і 10.02, старт о 23:00 за київським часом.
 • Китай — 11.02 і 12.02, початок о 7:00 за київським часом.
 • Європа — 11.02 і 13.02, початок о 14:00 за київським часом.
 • Південна Америка — 11.02 і 12.02, початок о 23:00 за київським часом.

На третьому StarLadder ImbaTV Dota 2 Minor учасники закритих кваліфікацій розподілилися у такий спосіб.

Країни СНД у цей раз представлять колективи Gambit, Old but Gold, The Pango і Pavaga. Від Південно-Східної Азії братимуть участь команди Boom-ID і Lotac. Китайські учасники третього майнору — Aster, Vici Gaming, Royal Never Give-up. Південну Америку представлятимуть rei do picole і Thunder Predator.

Щодо Північної Америки і Європи, то від них братимуть участь ті колективи, які посядуть 4–6 місця у кваліфікаціях DreamLeague Season 11.

LAN-фінал StarLadder ImbaTV Minor: дати проведення

У новому сезоні DPC Valve скоригувала сітку майбутніх турнірів. Майнори й мейджори тепер відбуваються у парах, а кіберспортивні колективи не зможуть грати на двох турнірах відразу. Також затверджено, що за перше місце на майнорі команда отримує слот на найближчому мейджорі в сітці турнірів. Друге майнор-змагання сезону за Dota 2 The Bucharest Minor відбулося в Румунії 9 і 13 січня 2019 року.

А третій турнір — StarLadder ImbaTV Dota 2 Minor — планується в Києві 10 березня. Уже відома точна локація, де відбудеться захід: нею стане «Київ Кіберспорт Арена». Майнор буде відкритий для відвідувачів, а квитки надійдуть у продаж у середині лютого. Цього разу команди будуть змагатися за немаленький призовий фонд — $ 300 тис.

Ця сума буде розподілена між учасниками StarLadder ImbaTV Dota 2 Minor у такий спосіб:

 • 1 місце — $ 125 тис.
 • 2 місце — $ 70 тис.
 • 3 місце — $ 35 тис.
 • 4 місце — $ 25 тис.
 • 5 і 6 місця — по $ 15 тис.
 • 7 і 8 місця — по $ 7,5 тис.

Також призовий фонд містить у собі 500 очок Dota Pro Circuit. Крім того, переможець отримає інвайт на запланований у цьому ж місяці мейджор — DreamLeague Season 11.

Наступний DreamLeague Season 11 відбудеться незабаром після київського майнору — з 14 до 24 березня в Стокгольмі (Швеція). Призовий фонд чемпіонату значно вищий, ніж на майнорі: це 15 000 очок Dota Pro Circuit і $ 1 млн. Усього в мейджорі братиме участь 16 кіберспортивних команд.

Цікаві новини

Геймер, будь економним! Легальні способи не перепл... Геймер, будь економним! Легальні способи не перепл...

Купівля на вторинному ринку, обмін, підписки й розпродажі — ці та інші доступні способи...

Купівля на вторинному ринку, обмін, підписки й розпродажі — ці...

20 лютого 2019
І не говори, що не знав: найважливіше про правила... І не говори, що не знав: найважливіше про правила...

Відповідаємо на найпопулярніші питання про участь у косплей-шоу WEGAME 5.0. Читай, вникай і подавай...

Відповідаємо на найпопулярніші питання про участь у косплей-шоу WEGAME 5.0....

19 лютого 2019
Автор YouTube-каналу TotalWeGames: WEGAME був моїм... Автор YouTube-каналу TotalWeGames: WEGAME був моїм...

Як розвивати свій канал про ігри й чому для геймерів так важливі офлайн-зустрічі. На...

Як розвивати свій канал про ігри й чому для геймерів...

18 лютого 2019