Dota 2 цього року – у своїй найкращій формі

18 серпня 2016 Dota 2 цього року – у своїй найкращій формі

Найгрошовитіший кіберспортивний чемпіонат у Сіетлі відгримів кілька днів тому. Що цікавого відбувалося на турнірі The International 6? Гранд-фінал дивилося 5 740 216 осіб, здебільшого – мешканці Китаю.

За призовий фонд у 20 мільйонів доларів змагалися 16 команд. Протягом тижня тривали напружені бої, перемогу в яких вирвали китайці – Wings Gaming.

Несподіванки почали виникати з першого дня, коли корейці з MVP Phoenix змістили фаворитів чемпіонату до нижньої сітки. До турніру колектив з Кореї підготувався блискуче. Українська команда Na’Vi програла європейцям з Team Liquid і впала на 13-16 позицію.

Неочікувано для OG, на яких ставили всі аналітики, став програш колективу TnC.

А ось найкращі моменти 4-го та 5-го днів.

Wings Gaming – команда молода, але одразу показала свій потенціал. А у фіналі виявилася неприборканою. Рахунок 3:1 на користь Wings Gaming. Переможці взяли понад $9 млн і шостий Aegis.

Dota 2 цього року – у своїй найкращій формі

Професіонали назвали діючий патч найзбалансованішим за всю історію. Відзначено більше ефективних стратегій. Ігри могли тривати як годину, так і до 20 хвилин. Те саме відбувалося з героями: могли використати 100 героїв зі 111 можливих у груповому етапі. Повернулися «до життя» забуті Mirana та Shadow Demon.

Цікавим є ще й те, що Valve анонсувала нового персонажа Underlord, вихід оновлення та ще одного героя – Monkey King. На все це чекаємо вже восени.

 

Цікаві новини

«501-й легіон» в Україні: добрі справи Темної сторони

Зовсім юний, але досить активний підрозділ всесвітньої організації фанатів «Зоряних воєн» – «501-й легіон» – став експонентом WEGAME 4.0. Що...

12 липня 2018

Студія Tiger Way: «Нагорода WEGAME AWARDS стала для нас неабиякою мотивацією»

Студія Tiger Way, яка перемогла в номінації Best Mobile Game на WEGAME AWARDS 2017, цього року знову відвідала наш фестиваль...

11 липня 2018

5 найкрутіших і найбільш очікуваних ігрових новинок на ПК у 2018 році

Найочікуваніші, найрезонансніші ігри й такі, що запам'ятовуються, які вже з’явилися і ще з’являться на ПК цього року. Frostpunk Розробник: 11...

06 липня 2018