Dota 2 цього року – у своїй найкращій формі

18 серпня 2016 Dota 2 цього року – у своїй найкращій формі

Найгрошовитіший кіберспортивний чемпіонат у Сіетлі відгримів кілька днів тому. Що цікавого відбувалося на турнірі The International 6? Гранд-фінал дивилося 5 740 216 осіб, здебільшого – мешканці Китаю.

За призовий фонд у 20 мільйонів доларів змагалися 16 команд. Протягом тижня тривали напружені бої, перемогу в яких вирвали китайці – Wings Gaming.

Несподіванки почали виникати з першого дня, коли корейці з MVP Phoenix змістили фаворитів чемпіонату до нижньої сітки. До турніру колектив з Кореї підготувався блискуче. Українська команда Na’Vi програла європейцям з Team Liquid і впала на 13-16 позицію.

Неочікувано для OG, на яких ставили всі аналітики, став програш колективу TnC.

А ось найкращі моменти 4-го та 5-го днів.

Wings Gaming – команда молода, але одразу показала свій потенціал. А у фіналі виявилася неприборканою. Рахунок 3:1 на користь Wings Gaming. Переможці взяли понад $9 млн і шостий Aegis.

Dota 2 цього року – у своїй найкращій формі

Професіонали назвали діючий патч найзбалансованішим за всю історію. Відзначено більше ефективних стратегій. Ігри могли тривати як годину, так і до 20 хвилин. Те саме відбувалося з героями: могли використати 100 героїв зі 111 можливих у груповому етапі. Повернулися «до життя» забуті Mirana та Shadow Demon.

Цікавим є ще й те, що Valve анонсувала нового персонажа Underlord, вихід оновлення та ще одного героя – Monkey King. На все це чекаємо вже восени.

 

Цікаві новини

Na'Vi полишила The Kuala Lumpur Major, але провела епохальний матч

Na'Vi, яка з початку вересня кардинально оновила склад, подала заявку на лідерство: в 1/8 фіналу відкритих кваліфікацій The Kuala Lumpur...

19 вересня 2018

Олдскул: топ-5 стратегій 1988-2000 років

А пам'ятаєш, як все розпочиналося? Найперші, найцікавіші й навіть неймовірні на той час комп'ютерні ігри 90-х вважаються основою багатьох сучасних...

18 вересня 2018

Косплей з Cyberpunk 2077: перші фанатські роботи

Комп'ютерний екшен Cyberpunk 2077 – одна з найбільш очікуваних ігор для шанувальників жанру кіберпанк. Її реліз заплановано на 2019 рік,...

14 вересня 2018