Dota 2 цього року – у своїй найкращій формі

18 серпня 2016 Dota 2 цього року – у своїй найкращій формі

Найгрошовитіший кіберспортивний чемпіонат у Сіетлі відгримів кілька днів тому. Що цікавого відбувалося на турнірі The International 6? Гранд-фінал дивилося 5 740 216 осіб, здебільшого – мешканці Китаю.

За призовий фонд у 20 мільйонів доларів змагалися 16 команд. Протягом тижня тривали напружені бої, перемогу в яких вирвали китайці – Wings Gaming.

Несподіванки почали виникати з першого дня, коли корейці з MVP Phoenix змістили фаворитів чемпіонату до нижньої сітки. До турніру колектив з Кореї підготувався блискуче. Українська команда Na’Vi програла європейцям з Team Liquid і впала на 13-16 позицію.

Неочікувано для OG, на яких ставили всі аналітики, став програш колективу TnC.

А ось найкращі моменти 4-го та 5-го днів.

Wings Gaming – команда молода, але одразу показала свій потенціал. А у фіналі виявилася неприборканою. Рахунок 3:1 на користь Wings Gaming. Переможці взяли понад $9 млн і шостий Aegis.

Dota 2 цього року – у своїй найкращій формі

Професіонали назвали діючий патч найзбалансованішим за всю історію. Відзначено більше ефективних стратегій. Ігри могли тривати як годину, так і до 20 хвилин. Те саме відбувалося з героями: могли використати 100 героїв зі 111 можливих у груповому етапі. Повернулися «до життя» забуті Mirana та Shadow Demon.

Цікавим є ще й те, що Valve анонсувала нового персонажа Underlord, вихід оновлення та ще одного героя – Monkey King. На все це чекаємо вже восени.

 

Цікаві новини

Косплеєри WEGAME 4.0 – в огляді одного з YouTube-каналів

Король-ліч і Смертокрил, Сомбра з маріонеткою Жнеця, Дейєнеріс Таргарієн зі своїми «дітьми», Лара Крофт та інші герої особисто відвідали WEGAME...

24 квітня 2018

Спонсором зони «MK:X і FIFA» на WEGAME 4.0 стала компанія Logitech

На WEGAME 4.0 компанія Logitech представить власний стенд, де можна буде протестувати інноваційні геймерські продукти. Крім того, вона виступить партнером...

20 квітня 2018

Як геймеру поліпшити ігровий досвід за допомогою нових технологій?

Навіщо потрібна соціальна мережа для геймерів і як працює матчмейкінг-система? На ці питання відповість senior business development manager CRYCASH Олександр...

19 квітня 2018