Драйвер від NVIDIA під Apex Legends Season 4 і геймерський PC від Alienware. Новини про ігрове залізо

07 лютого 2020 Драйвер від NVIDIA під Apex Legends Season 4 і геймерський PC від Alienware. Новини про ігрове залізо

Для чого в Xbox Series X додали новий слот невідомого формату і що особливого в ігрових навушниках ROG Theta 7.1? Про ці та інші новинки зі світу геймерської техніки читай у нашому традиційному дайджесті.

Alienware презентувала прототип мініатюрного ігрового PC

Alienware презентувала прототип мініатюрного ігрового PC

Alienware презентувала на CES 2020 мінікомп’ютер для геймерів – він називається UFO та схожий на консоль Nintendo Switch. Пристрій здатний запускати ігри зі Steam та інших платформ. За розмірами новинка схожа на звичайний планшет, водночас вона оснащена геймпадами-половинками, які кріпляться з боків.

Їх можна від’єднати від екрану та зробити один контролер. UFO також зручно з’єднувати зі звичайними монітором і клавіатурою, ставити на рівну поверхню завдяки спеціальній опорі. Міні-PC працює на Windows 10, у ньому є Bluetooth, Wi-Fi та порти USB-C.

Eve випустила новий монітор з IPS-матрицею та відгуком в 1 мс

Eve випустила новий монітор з IPS-матрицею та відгуком в 1 мс

Компанія Eve нарешті поділилася результатом тривалої роботи над новим монітором. Ним стала модель Spectrum, яка призначена для геймерів і позиціонується як одна з найкращих на ринку. Головні фішки нового монітора: IPS-матриця LG 27GL850 з відгуком в 1 мс. Spectrum представлений у трьох версіях: молодшій, середній та старшій.

Вони різняться між собою співвідношенням яскравості та частоти, водночас діагональ у кожної з модифікацій дорівнює 27 дюймам. Вартість трьох моделей Spectrum – $400, $500 і $600 відповідно. Підставка продається окремо. Стати власником нового геймерського монітора від Eve поки що можна лише за попереднім замовленням.

Стало відоме призначення додаткового слота Xbox Series X

Стало відоме призначення додаткового слота Xbox Series X

Компанія Microsoft знайшла розв’язання проблеми під’єднання до консолі зовнішніх надшвидкісних накопичувачів пам’яті – у цьому допоможе новий порт Xbox Series X. Згідно з даними порталу Thurrott, він призначений саме для цього. Визначити точний формат порту поки нереально: зрозуміло лише те, що накопичувач повинен бути дуже швидким, щоб синхронізуватися з внутрішнім носієм.

Проблема нестачі місця – актуальна, оскільки консолі не можуть дозволити собі великий обсяг надшвидких накопичувачів. Водночас геймерам було б непогано отримати можливість розширювати пам’ять на свій розсуд. Зараз це реально завдяки приєднанню за USB 3.0 зовнішнього диска, але для наступного покоління такий спосіб уже не підійде.

Republic of Gamers представила ігрову гарнітуру ROG Theta 7.1

Republic of Gamers представила ігрову гарнітуру ROG Theta 7.1

Бренд компанії Asus – Republic of Gamers – випускає нові геймерські навушники класу преміум. Ця ігрова гарнітура називається ROG Theta 7.1 та вирізняється просторовим звучанням формату 7.1. Це реалізовано завдяки восьми динамікам ASUS Essence, а також використанню віртуальних сабвуферів.

У гарнітури є чотири вбудованих підсилювачі та функція зменшення шумів, яка працює завдяки спеціально навченому штучному інтелекту. У моделі ROG Theta 7.1 зручні та ергономічні амбушури – вони не нагріваються завдяки матеріалам, з яких виготовлені. Навушники оснащені конектором USB-C. Скільки коштуватиме новинка, поки невідомо.

Новий драйвер від NVIDIA під Apex Legends Season 4

Новий драйвер від NVIDIA під Apex Legends Season 4

NVIDIA презентувала драйвер GeForce Game Ready 442.19 WHQL, який оптимізує роботу та виправить помилки для трьох ігор, серед яких Apex Legends Season 4 і Metro Exodus: Sam's Story. Також новинка може забезпечити підтримку трьох нових G-SYNC-сумісних ігрових моніторів.

Драйвер прокачаний у плані продуктивності та питань енергоспоживання, оскільки функція максимальної частоти кадрів тепер характеризується діапазоном від 20 до 1000 FPS. Також покращена робота VRSS і регулювання якості зображення у VR-іграх.


Будь у курсі новин зі світу відеоігор – стеж за оновленнями в розділі «Новини».

Цікаві новини

Засновник Beatshapers Олексій Меншиков стане судде... Засновник Beatshapers Олексій Меншиков стане судде...

Зустрічайте члена журі WEGAME Awards – крутого розробника, експерта з VR і CEO в...

Зустрічайте члена журі WEGAME Awards – крутого розробника, експерта з...

23 березня 2020
Реєстрацію номінантів WEGAME Awards продовжено до... Реєстрацію номінантів WEGAME Awards продовжено до...

Дати WEGAME 6.0 змінені – у цьому році фестиваль пройде 13-14 червня. Традиційне нагородження...

Дати WEGAME 6.0 змінені – у цьому році фестиваль пройде...

18 березня 2020
Увага! Реєстрація на WEGAME 6.0 ESPORTS CHAMP і да... Увага! Реєстрація на WEGAME 6.0 ESPORTS CHAMP і да...

У зв’язку з перенесенням фестивалю гейм- і гік-культури на 13-14 червня ми продовжуємо реєстрацію...

У зв’язку з перенесенням фестивалю гейм- і гік-культури на 13-14...

17 березня 2020