ЕА обіцяє продовження гучного шутера «Зоряних війн»

13 травня 2016 ЕА обіцяє продовження гучного шутера «Зоряних війн»

Майстри з Electronic Arts настільки надихнулися успіхом шутера Star Wars: Battlefront у 13 мільйонів копій, що вирішили зробити продовження. Про що заявили офіційно.

Слід визнати, впевненості у творців гри не бракує. Вони настільки вірять у майбутню популярність продовження серії, що запланували протягом наступних трьох-чотирьох років випускати по одній грі з серії «Зоряних війн».

Керівник фінансового відділу Блейк Йоргенсен підтвердив заяву про наміри компанії, аргументувавши це тим, що, мовляв, завдяки свіжим фільмам, що вже вийшли та виходитимуть у майбутньому, вони зможуть розширити світ шутера Star Wars: Battlefront ще більше та зробити його в рази крутішим.

А це означає, що в Battlefront 2 геймери та фанати космічної опери «Зоряні війни» зможуть дізнатися про локації та інше з останнього «Пробудження сили» та восьмого епізоду, який зараз знімають.

Дату релізу Star Wars: Battlefront 2, вочевидь, затверджено, але наразі вона залишається загадкою. Все, що сказав Йоргенсен, це: «Чекайте наступного року».

Що ж, чекаємо разом з вами.

Цікаві новини

Na'Vi полишила The Kuala Lumpur Major, але провела епохальний матч

Na'Vi, яка з початку вересня кардинально оновила склад, подала заявку на лідерство: в 1/8 фіналу відкритих кваліфікацій The Kuala Lumpur...

19 вересня 2018

Олдскул: топ-5 стратегій 1988-2000 років

А пам'ятаєш, як все розпочиналося? Найперші, найцікавіші й навіть неймовірні на той час комп'ютерні ігри 90-х вважаються основою багатьох сучасних...

18 вересня 2018

Косплей з Cyberpunk 2077: перші фанатські роботи

Комп'ютерний екшен Cyberpunk 2077 – одна з найбільш очікуваних ігор для шанувальників жанру кіберпанк. Її реліз заплановано на 2019 рік,...

14 вересня 2018