ЕА обіцяє продовження гучного шутера «Зоряних війн»

13 травня 2016 ЕА обіцяє продовження гучного шутера «Зоряних війн»

Майстри з Electronic Arts настільки надихнулися успіхом шутера Star Wars: Battlefront у 13 мільйонів копій, що вирішили зробити продовження. Про що заявили офіційно.

Слід визнати, впевненості у творців гри не бракує. Вони настільки вірять у майбутню популярність продовження серії, що запланували протягом наступних трьох-чотирьох років випускати по одній грі з серії «Зоряних війн».

Керівник фінансового відділу Блейк Йоргенсен підтвердив заяву про наміри компанії, аргументувавши це тим, що, мовляв, завдяки свіжим фільмам, що вже вийшли та виходитимуть у майбутньому, вони зможуть розширити світ шутера Star Wars: Battlefront ще більше та зробити його в рази крутішим.

А це означає, що в Battlefront 2 геймери та фанати космічної опери «Зоряні війни» зможуть дізнатися про локації та інше з останнього «Пробудження сили» та восьмого епізоду, який зараз знімають.

Дату релізу Star Wars: Battlefront 2, вочевидь, затверджено, але наразі вона залишається загадкою. Все, що сказав Йоргенсен, це: «Чекайте наступного року».

Що ж, чекаємо разом з вами.

Цікаві новини

«501-й легіон» в Україні: добрі справи Темної сторони

Зовсім юний, але досить активний підрозділ всесвітньої організації фанатів «Зоряних воєн» – «501-й легіон» – став експонентом WEGAME 4.0. Що...

12 липня 2018

Студія Tiger Way: «Нагорода WEGAME AWARDS стала для нас неабиякою мотивацією»

Студія Tiger Way, яка перемогла в номінації Best Mobile Game на WEGAME AWARDS 2017, цього року знову відвідала наш фестиваль...

11 липня 2018

5 найкрутіших і найбільш очікуваних ігрових новинок на ПК у 2018 році

Найочікуваніші, найрезонансніші ігри й такі, що запам'ятовуються, які вже з’явилися і ще з’являться на ПК цього року. Frostpunk Розробник: 11...

06 липня 2018