ЕА обіцяє продовження гучного шутера «Зоряних війн»

13 травня 2016 ЕА обіцяє продовження гучного шутера «Зоряних війн»

Майстри з Electronic Arts настільки надихнулися успіхом шутера Star Wars: Battlefront у 13 мільйонів копій, що вирішили зробити продовження. Про що заявили офіційно.

Слід визнати, впевненості у творців гри не бракує. Вони настільки вірять у майбутню популярність продовження серії, що запланували протягом наступних трьох-чотирьох років випускати по одній грі з серії «Зоряних війн».

Керівник фінансового відділу Блейк Йоргенсен підтвердив заяву про наміри компанії, аргументувавши це тим, що, мовляв, завдяки свіжим фільмам, що вже вийшли та виходитимуть у майбутньому, вони зможуть розширити світ шутера Star Wars: Battlefront ще більше та зробити його в рази крутішим.

А це означає, що в Battlefront 2 геймери та фанати космічної опери «Зоряні війни» зможуть дізнатися про локації та інше з останнього «Пробудження сили» та восьмого епізоду, який зараз знімають.

Дату релізу Star Wars: Battlefront 2, вочевидь, затверджено, але наразі вона залишається загадкою. Все, що сказав Йоргенсен, це: «Чекайте наступного року».

Що ж, чекаємо разом з вами.

Цікаві новини

Косплеєри WEGAME 4.0 – в огляді одного з YouTube-каналів

Король-ліч і Смертокрил, Сомбра з маріонеткою Жнеця, Дейєнеріс Таргарієн зі своїми «дітьми», Лара Крофт та інші герої особисто відвідали WEGAME...

24 квітня 2018

Спонсором зони «MK:X і FIFA» на WEGAME 4.0 стала компанія Logitech

На WEGAME 4.0 компанія Logitech представить власний стенд, де можна буде протестувати інноваційні геймерські продукти. Крім того, вона виступить партнером...

20 квітня 2018

Як геймеру поліпшити ігровий досвід за допомогою нових технологій?

Навіщо потрібна соціальна мережа для геймерів і як працює матчмейкінг-система? На ці питання відповість senior business development manager CRYCASH Олександр...

19 квітня 2018