Екранізація екранізації екранізація, а зомбі зомбі зомбі

15 лютого 2016 Екранізація екранізації екранізація, а зомбі зомбі зомбі

18 лютого на великі екрани виходить драма – фільм жахів під назвою «Гордість, упередження та зомбі». Сценарій фільму написано за мотивами роману з однойменною назвою, автором якого є Сет Грем-Сміт, який, безсумнівно, поглумився над класичним твором Джейн Остін.

Фільм-жахів-під-назвою-Гордість-упередження-та-зомбі

З назви зрозуміло, що головну роль у фільмі виконуватимуть зомбі. Як завжди, їх буде дуже багато і вони не відрізнятимуться доброзичливістю. Фільми про зомбі-апокаліпсис давно час звести в окремий жанр, аби фанати одразу знали, про що йтиметься у стрічці.

Але цей фільм шаблонним назвати складно. У самій назві впізнаєш популярний роман відомої письменниці Джейн Остін, де вона описує презентабельне життя англійської знаті 18 століття. А тепер лише уявіть, як у це миле середовище навалюються зомбі. Звісно, для фанатів книги це стане справжнім ударом. Але прихильники стрічок про зомбі будуть у дикому захваті. Сценаристам вдалося грамотно адаптувати роман-пародію до популярного твору з аналогічною назвою, що навряд чи розчарує глядача.

Фільм-жахів-під-назвою-Гордість-упередження-та-зомбі-2

Книгу «Гордість, упередження та зомбі» багато фанатів літературного трешу вважають своєрідним шедевром. Не кожен спромігся би адаптувати класичний роман у повноцінний трилер. Томні діалоги замінили на активне дійство, а увесь середньовічний гротеск щедро приправили ріками крові.

Кожен епізод не відміну від класичних творів начинений жартами, від яких недосвідченому читачеві зносить голову. Отже, книга на любителя. Але прихильників такого добротного гротеску у нас більше ніж достатньо. Тому роман отримав схвальні відгуки та навіть знайшов своїх фанатів.

Чи вдалося режисерові Беррові Стірсу вдало екранізувати це незвичне чтиво, стане відомо 18 лютого. Чи побачимо ми ту сатиру у кожному кадрі, яка пронизала кожну сторінку книги? Досягнути цього – завдання не з легких.

Фільм-жахів-під-назвою-Гордість-упередження-та-зомбі-3

Якщо фанати фільмів про зомбі-апокаліпсиси сприймуть стрічку як гідну роботу постановників, костюмерів й операторів, то для фанатів «Гордості та упередження», а тим паче для прихильників «Гордості, упередження та зомбі» сюжет і діалоги можуть стати факторами, які або піднесуть фільм до небес у своєму жанрі, або ж розчарують величезну кількість глядачів, які чекають на гідну екранізацію.

Поза сумнівом, зомбі-приправа не зробить фільм менш серйозним. Навпаки – така гострота може розширити коло фанатів або ж навіть змусить їх прочитати класику.

Фільм-жахів-під-назвою-Гордість-упередження-та-зомбі-4

Все ж слід остерігатися амбіційних кінопродюсерів, які можуть захопитися та почати адаптацію на зомбі-лад усіх популярних фільмів та книг. Перетворення такого чудового жанру, як жахи на порнопопулістику, яка полюбляє використовувати відомі образи аби привернути увагу, неодмінно призведе до краху. Постери рімейків під назвою «А зомбі тут тихі», «Зомбі та Маргарита» чи «Зомбі та три мушкетери» спровокують огиду до милої живої мертвечини.

Цікаві новини

Засновник Beatshapers Олексій Меншиков стане судде... Засновник Beatshapers Олексій Меншиков стане судде...

Зустрічайте члена журі WEGAME Awards – крутого розробника, експерта з VR і CEO в...

Зустрічайте члена журі WEGAME Awards – крутого розробника, експерта з...

23 березня 2020
Реєстрацію номінантів WEGAME Awards продовжено до... Реєстрацію номінантів WEGAME Awards продовжено до...

Дати WEGAME 6.0 змінені – у цьому році фестиваль пройде 13-14 червня. Традиційне нагородження...

Дати WEGAME 6.0 змінені – у цьому році фестиваль пройде...

18 березня 2020
Увага! Реєстрація на WEGAME 6.0 ESPORTS CHAMP і да... Увага! Реєстрація на WEGAME 6.0 ESPORTS CHAMP і да...

У зв’язку з перенесенням фестивалю гейм- і гік-культури на 13-14 червня ми продовжуємо реєстрацію...

У зв’язку з перенесенням фестивалю гейм- і гік-культури на 13-14...

17 березня 2020