Epic Games vs Steam і повернення Геральта. Дайджест новин ігрової індустрії

12 квітня 2019 Epic Games vs Steam і повернення Геральта. Дайджест новин ігрової індустрії


Що сказав екс-співробітник Valve про Steam? Який функціонал придумала ігрова спільнота для третьої частини гри про Геральта? Хто стане головним героєм у грі про Дикий Захід від українських розробників? Про ці та інші новини ігрової індустрії — у щотижневому дайджесті.

Геральт знову в справі

Шанувальники третьої частини гри про пригоди відьмака Геральта можуть зрадіти: геймерська спільнота створила редактор квестів для «Відьмак 3: Дике Полювання».

Дякувати за це потрібно користувачу порталу модів Nexus під ніком rmemr. Саме він розробив редактор квестів і локацій, щоб шанувальники гри змогли й далі насолоджуватися улюбленою атмосферою саги про Геральта.

У редакторі під назвою Radish можна розставляти тригери, задавати локації квесту, опис, режисерувати сцени й навіть редагувати міміку персонажів (навіть рух губ під час діалогів).

Epic Games дає бій Valve

Річард Гелдріч, який працював раніше програмним інженером у компанії Valve, заявив, що в Україні Epic Games Store відновлює гейм-індустрію, яку неабияк поплескав Steam.

За словами Гелдріча, комісія в 30 %, яку забирають собі Valve, була свого часу відмінною угодою, коли роздрібні магазини забирали собі половину прибутку. Але в сучасних ринкових умовах це негативно впливає на індустрію. Ось чому, на його думку, Epic Games відновлює рівновагу.

«На ринку не потрібна монополія. І поява нового гравця дасть змогу розробникам вибирати для себе більш вигідні пропозиції», — вважає Річард.

Він заявив, що комісія в 30 % перетворила Steam на друкарський верстат для грошей, який зробив компанію Valve незацікавленою в розвитку індустрії.

«Натомість невелика група людей скуповує нові особняки і відправляються в дорогі відпустки», — заявив Гелдріч.

Дикий Захід очима індіанця

Український розробник Game Labs виклав на YouTube тизер своєї гри This Land is My Land в сетінгу Дикого Заходу, де головним героєм буде не ковбой, а корінний американець.

З тизера зрозуміло небагато: сюжет залишається загадкою, але розробники стверджують, що гра буде екшеном із відкритим світом. Більший упор вони зроблять не на епічні битви, а на стелс із видом від третьої особи. Інтересу додасть і нестандартний головний герой, який носить цибулю й пересувається на коні. Головною небезпекою для ГГ стануть патрулі поселенців і міста, які розростаються.

Game Labs обіцяє, що АІ персонажів дасть їм змогу діяти нестандартно й підлаштовуватися під поведінку гравця.

Sony дозволить змінити ідентифікатор

Компанія Sony у своєму блозі повідомила, що з 11 квітня будь-який користувач PlayStation Network зможе змінити свій мережевий ідентифікатор.

Змінити нік у перший раз можна буде безкоштовно. За всі інші рази доведеться платити. Компанія зробила це, щоб гравці не зловживали перейменуванням. Проте цей процес пов’язаний із деякими труднощами. Sony попереджає, що в деяких іграх у геймерів можуть пропасти збереження, призи, платні DLC і внутрішньоігрова валюта. Якщо таке трапиться, компанія рекомендує повернути ідентифікатор назад.

Проте старий ідентифікатор залишається закріпленим за гравцем: ніхто інший не зможе його використовувати. Більш докладно Sony відповіла на питання ігрової спільноти на сторінці в блозі.

Цікаві новини

Відчуй перевагу HyperX — оціни нові девайси компан... Відчуй перевагу HyperX — оціни нові девайси компан...

Спонсором кібертурнірів і призів на WEGAME 5.0 стане компанія HyperX — топовий виробник геймерських...

Спонсором кібертурнірів і призів на WEGAME 5.0 стане компанія HyperX...

19 квітня 2019
Чарівна Bellatrix Aiden стане суддею косплей-шоу W... Чарівна Bellatrix Aiden стане суддею косплей-шоу W...

Досвідчений косплеєр, фанатка аніме і відеоігор, а також призер українських і зарубіжних конкурсів Bellatrix...

Досвідчений косплеєр, фанатка аніме і відеоігор, а також призер українських...

19 квітня 2019
«Хочу, щоб гравець відчував тріумф після проходжен... «Хочу, щоб гравець відчував тріумф після проходжен...

Раніше ігри були куди складнішими: якщо згадати старі проекти на NES, то після перемоги...

Раніше ігри були куди складнішими: якщо згадати старі проекти на...

19 квітня 2019