Фінал турніру SL i-League StarSeries відбудеться у столиці Білорусі

05 січня 2016 Фінал турніру SL i-League StarSeries відбудеться у столиці Білорусі

У січні 2016 року в Мінську відбудуться чемпіонати фінальної серії ігор турніру кіберспортивної ліги. У рамках заходу учасники  змагатимуться у майстерності в іграх «Dota 2», «СS:GO» і «Hearthstone». Призовий фонд чемпіонату - $550 тис.

У фіналі зустрінуться лише найкращі, котрі протягом року вели запеклу боротьбу, щоб потрапити до вищої ліги. Фактично в Мінську зберуться гравці з усіх континентів планети.

Фінал триватиме з 13 по 17 січня 2016 року на стадіоні «Мінськ-Арена». Захід відбудеться у рамках співпраці білоруської компанії StarLadder та китайської ImbaTV. На арені зійдуться найсильніші команди з усього світу та найдосвідченіші гравці в «Dota 2», «СS:GO» та «Hearthstone».

За звання абсолютного чемпіона вестимуть боротьбу такі мастодонти, як колектив Evil Geniuses, чемпіони світу OG, українська команда Na`Vi, відомі Fnatic і TSM, а також багато інших.

Організатори розподілили учасників на регіональні ліги. Гравці в «Counter-Strike: Global Offensive» змагатимуться за головний приз у $200 тис. Нагорода за перше місце в «Dota 2» становитиме $300 тис. Переможець турніру з гри «Hearthstone» отримає $50 тис.

Цікаві новини

Na'Vi полишила The Kuala Lumpur Major, але провела епохальний матч

Na'Vi, яка з початку вересня кардинально оновила склад, подала заявку на лідерство: в 1/8 фіналу відкритих кваліфікацій The Kuala Lumpur...

19 вересня 2018

Олдскул: топ-5 стратегій 1988-2000 років

А пам'ятаєш, як все розпочиналося? Найперші, найцікавіші й навіть неймовірні на той час комп'ютерні ігри 90-х вважаються основою багатьох сучасних...

18 вересня 2018

Косплей з Cyberpunk 2077: перші фанатські роботи

Комп'ютерний екшен Cyberpunk 2077 – одна з найбільш очікуваних ігор для шанувальників жанру кіберпанк. Її реліз заплановано на 2019 рік,...

14 вересня 2018