Фінал турніру SL i-League StarSeries відбудеться у столиці Білорусі

05 січня 2016 Фінал турніру SL i-League StarSeries відбудеться у столиці Білорусі

У січні 2016 року в Мінську відбудуться чемпіонати фінальної серії ігор турніру кіберспортивної ліги. У рамках заходу учасники  змагатимуться у майстерності в іграх «Dota 2», «СS:GO» і «Hearthstone». Призовий фонд чемпіонату - $550 тис.

У фіналі зустрінуться лише найкращі, котрі протягом року вели запеклу боротьбу, щоб потрапити до вищої ліги. Фактично в Мінську зберуться гравці з усіх континентів планети.

Фінал триватиме з 13 по 17 січня 2016 року на стадіоні «Мінськ-Арена». Захід відбудеться у рамках співпраці білоруської компанії StarLadder та китайської ImbaTV. На арені зійдуться найсильніші команди з усього світу та найдосвідченіші гравці в «Dota 2», «СS:GO» та «Hearthstone».

За звання абсолютного чемпіона вестимуть боротьбу такі мастодонти, як колектив Evil Geniuses, чемпіони світу OG, українська команда Na`Vi, відомі Fnatic і TSM, а також багато інших.

Організатори розподілили учасників на регіональні ліги. Гравці в «Counter-Strike: Global Offensive» змагатимуться за головний приз у $200 тис. Нагорода за перше місце в «Dota 2» становитиме $300 тис. Переможець турніру з гри «Hearthstone» отримає $50 тис.

Цікаві новини

Косплеєри WEGAME 4.0 – в огляді одного з YouTube-каналів

Король-ліч і Смертокрил, Сомбра з маріонеткою Жнеця, Дейєнеріс Таргарієн зі своїми «дітьми», Лара Крофт та інші герої особисто відвідали WEGAME...

24 квітня 2018

Спонсором зони «MK:X і FIFA» на WEGAME 4.0 стала компанія Logitech

На WEGAME 4.0 компанія Logitech представить власний стенд, де можна буде протестувати інноваційні геймерські продукти. Крім того, вона виступить партнером...

20 квітня 2018

Як геймеру поліпшити ігровий досвід за допомогою нових технологій?

Навіщо потрібна соціальна мережа для геймерів і як працює матчмейкінг-система? На ці питання відповість senior business development manager CRYCASH Олександр...

19 квітня 2018