Фінал турніру SL i-League StarSeries відбудеться у столиці Білорусі

05 січня 2016 Фінал турніру SL i-League StarSeries відбудеться у столиці Білорусі

У січні 2016 року в Мінську відбудуться чемпіонати фінальної серії ігор турніру кіберспортивної ліги. У рамках заходу учасники  змагатимуться у майстерності в іграх «Dota 2», «СS:GO» і «Hearthstone». Призовий фонд чемпіонату - $550 тис.

У фіналі зустрінуться лише найкращі, котрі протягом року вели запеклу боротьбу, щоб потрапити до вищої ліги. Фактично в Мінську зберуться гравці з усіх континентів планети.

Фінал триватиме з 13 по 17 січня 2016 року на стадіоні «Мінськ-Арена». Захід відбудеться у рамках співпраці білоруської компанії StarLadder та китайської ImbaTV. На арені зійдуться найсильніші команди з усього світу та найдосвідченіші гравці в «Dota 2», «СS:GO» та «Hearthstone».

За звання абсолютного чемпіона вестимуть боротьбу такі мастодонти, як колектив Evil Geniuses, чемпіони світу OG, українська команда Na`Vi, відомі Fnatic і TSM, а також багато інших.

Організатори розподілили учасників на регіональні ліги. Гравці в «Counter-Strike: Global Offensive» змагатимуться за головний приз у $200 тис. Нагорода за перше місце в «Dota 2» становитиме $300 тис. Переможець турніру з гри «Hearthstone» отримає $50 тис.

Цікаві новини

«501-й легіон» в Україні: добрі справи Темної сторони

Зовсім юний, але досить активний підрозділ всесвітньої організації фанатів «Зоряних воєн» – «501-й легіон» – став експонентом WEGAME 4.0. Що...

12 липня 2018

Студія Tiger Way: «Нагорода WEGAME AWARDS стала для нас неабиякою мотивацією»

Студія Tiger Way, яка перемогла в номінації Best Mobile Game на WEGAME AWARDS 2017, цього року знову відвідала наш фестиваль...

11 липня 2018

5 найкрутіших і найбільш очікуваних ігрових новинок на ПК у 2018 році

Найочікуваніші, найрезонансніші ігри й такі, що запам'ятовуються, які вже з’явилися і ще з’являться на ПК цього року. Frostpunk Розробник: 11...

06 липня 2018