Far Cry: Primal – назад у минуле

23 лютого 2016 Far Cry: Primal – назад у минуле

23 лютого 2016 року побачить світ консольна версія нової гри з серії Far Cry. Для користувачів ПК реліз призначено на березень цього року. Як стверджують розробники з Ubisoft, новий Primal – це не продовження серії, а цілком незалежна гра, виконана в традиціях оригінальної Far Cry.

Слід розпочати з основного – тепер головний герой перебуває у далекому минулому, близько 10 тисяч років до Різдва Христового. Звісно, це передбачає глобальні зміни в геймплеї, адже доісторична ера не славиться великою кількістю артефактів, з якими можна взаємодіяти. Водночас розробники доклали зусиль, аби геймплей не поступався попереднім частинам, тому карта нової гри практично така ж сама, як і в Far Cry 4. Така свобода передбачає масу занять для головного героя. До слова, звуть його Такар і від самого початку сюжету він є досвідченим мисливцем.

Far-Cry-Primal-назад-у-минуле

Отже, ми перебуваємо у кам'яній добі, де панують шаблезубі тигри та величезні мамонти. З'ясовується, що община, з якою жив Такар, загинула. Тепер він має розпочати свій шлях, удосконалюючи майстерність у виготовленні зброї з кісток тварин чи каміння.

З часом стає зрозуміло, що в рамках гри існує три племені: Вен'я, канібали та община, яку головному герою ще належить відкрити. Сам він представляє плем'я Вен'я, яке протягом багатьох років воює з групою канібалів, які постійно вбивають його співвітчизників. Саме вони забрали життя цілого племені Вен'я та випадково залишили живим Такара. Очевидно, що головною метою гри буде помста героя людожерам за смерть рідних і близьких.

Прев'ю-Far-Cry-Primal

Розробники дали йому практично повну свободу. Він може взаємодіяти не лише з іншими предметами чи собі подібними. Герой також наділений силою приручати чотирилапих друзів. До того ж, вони є своєрідною заміною зброї під час гри. Річ у тім, що миле звірятко здатне за командою «фас» напасти на ворога та загризти його до смерті. Обіцяють, що гра налічуватиме 17 тварин, з якими можна буде потоваришувати.

Аби не обмежувати свого героя у швидкості пересування, розробники вирішили скористатися стандартним громадським транспортом кам'яної доби – мамонтами. Дійсно, мамонта можна приручити приблизно так само, як і інших тварин, – підійшов, погладив, вручив їстівного «хабара» на знак поваги, і тварина цього ніколи не забуде. Кататися на цих вовняних слонах не лише приємно, але й корисно. Річ у тому, що вони можуть, як бронетранспортери, зносити на своєму шляху ворогів, паралельно ламаючи їм кістки.

Є й інші цікаві улюбленці. Наприклад, сова-«дрон». Ця пташка, ніби безпілотник, оглядає місцевість та попереджає головного героя про небезпеку. А якщо її добре попросити, може навіть самостійно видряпати очі тим, хто вам не до вподоби.

Far-Cry-Primal-вийшла-для-консолей

Важливим моментом геймплею є своєрідне доісторичне відвідування лазарету. Після кожного бою Такар обмотує бинтами як себе, так і кожного пухнастого бійця, який йому допомагав.

Карта для гравця відкривається лише по мірі проходження, що дозволяє тримати інтригу протягом тривалого часу, доки герой не обійде весь ігровий світ.

Однак розробники вирішили, що пересування від пункту А до пункту Б місцями може нашкодити геймплею, тому на карті розкидано спеціальні кости, які допомагають телепортуватися на будь-яку відстань.

З часом Такар знаходить свій особистий арсенал, який складається з лука, списа та навіть гранат зі смолою.

Окрім боротьби з ворогами, які зустрічаються героєві на шляху, необхідно виконувати різноманітні місії. З їхньою допомогою можна здобувати довіру від груп людей, які нададуть підтримку Такару в боротьбі з канібалами.

Можна сказати, що гра Far Cry: Primal вибудувана на розвиткові певних навичок, які є необхідними для виживання у кам'яну добу. Тепер гравець має думати, як слід виплутуватися без автоматичної зброї, аптечок і решти інструментів майбутнього. Завдяки цьому гра вийшла напрочуд цікавою зі своїми неповторними деталями та правильною атмосферою. Можна стверджувати, що Far Cry перевтілилась у новому світлі, і це однозначно на краще.

Тому, якщо у вас є консоль, сміливо поспішайте до магазину по гру. А власникам ПК доведеться трішки покусати лікті до березня.

Цікаві новини

Купуй квитки, отримуй подарунки! Gift Marathon фес... Купуй квитки, отримуй подарунки! Gift Marathon фес...

Любиш подарунки? У нас їх – валом! Купуючи квитки на WEGAME 6.0, ти автоматично...

Любиш подарунки? У нас їх – валом! Купуючи квитки на...

27 лютого 2020
Візьми участь у відборі до збірної України з кібер... Візьми участь у відборі до збірної України з кібер...

Стартував прийом заявок від бажаючих потрапити до національної збірної з кіберфутболу в дисципліні FIFA....

Стартував прийом заявок від бажаючих потрапити до національної збірної з...

27 лютого 2020
Заціни спеціальні столи для геймерів TehnoTable у... Заціни спеціальні столи для геймерів TehnoTable у...

Виставкова зона на фестивалі WEGAME – це не тільки крутий стаф, техніка та новинки...

Виставкова зона на фестивалі WEGAME – це не тільки крутий...

26 лютого 2020