Фестивалі косплею в Україні: від Києва до Львова

16 квітня 2018 Фестивалі косплею в Україні: від Києва до Львова

Розвиток косплей-культури в Україні призвів до того, що з’явилося багато щорічних фестивалів, а також збільшилася кількість учасників. У яких же містах країни вітчизняні поціновувачі перевтілення відчувають себе найбільш комфортно?

Якщо раніше найбільш відомими подіями для косплейщиків на пострадянському просторі можна було назвати заходи, які відбуваються на території Росії, то зараз рух неабияк розвивається і в Україні. До цього ж лідерами є і великі міста, і обласні центри.

Wegame: Фестивалі косплею в Україні: від Києва до Львова - 1

Будь-який косплей-фестиваль в Україні, де б він не відбувався, збирає публіку з різних регіонів країни. На заходах учасники діляться досвідом і порадами, демонструють крафт і нові досягнення. З кожною новою подією до руху поціновувачів косплею і створення костюмів залучається все більше нових людей. Це можна пояснити неабияким рівнем організації заходів безпосередньо, а також популяризацією гик-культури через Інтернет.

Wegame: Фестивалі косплею в Україні: від Києва до Львова - 2

Найбільша кількість заходів, у яких можуть взяти участь любителі перевтілюватися в улюблених персонажів, проходять у столиці: це аж три великих події. Серед них і WEGAME – фестиваль косплею у Києві. Цього року він відбудеться вже вчетверте, об'єднавши як шанувальників кіберспорту, так і косплейщиків різноманітних напрямів і жанрів – від аніме до відеоігор.

Wegame: Фестивалі косплею в Україні: від Києва до Львова - 3

На відміну від інших фестивалів косплею Києва, захід може похвалитися досить-таки значним призовим фондом – 15 000 грн. за найкращі костюми і образи у трьох номінаціях.

Ще кілька років тому говорити про велику кількість цікавих подій для українських косплейщиків було зарано: найстарішим у нашому просторі самостійним косплей-фестивалем Києва, який відбувається у столиці, насправді, налічує лише 10 років. Але віне має вже достатню кількість молодих конкурентів – це заходи, які проводяться у Дніпрі й Запоріжжі, а також Всеукраїнський конвент у Житомирі.

Wegame: Фестивалі косплею в Україні: від Києва до Львова - 4

Зовсім «юні», але у той же час й перспективні заходи для справжніх гиків проводяться останні декілька років у Одесі, один з них орієнтований на косплейщиків аніме-напряму, інший же охоплює більш широку аудиторію.

Wegame: Фестивалі косплею в Україні: від Києва до Львова - 5

Неабиякою популярністю також користується косплей-фестиваль України, який вже не вперше відбувається у Львові. Туди з'їжджаються учасники не лише з України, а й ближнього зарубіжжя.

Цікаві новини

Косплеєри WEGAME 4.0 – в огляді одного з YouTube-каналів

Король-ліч і Смертокрил, Сомбра з маріонеткою Жнеця, Дейєнеріс Таргарієн зі своїми «дітьми», Лара Крофт та інші герої особисто відвідали WEGAME...

24 квітня 2018

Спонсором зони «MK:X і FIFA» на WEGAME 4.0 стала компанія Logitech

На WEGAME 4.0 компанія Logitech представить власний стенд, де можна буде протестувати інноваційні геймерські продукти. Крім того, вона виступить партнером...

20 квітня 2018

Як геймеру поліпшити ігровий досвід за допомогою нових технологій?

Навіщо потрібна соціальна мережа для геймерів і як працює матчмейкінг-система? На ці питання відповість senior business development manager CRYCASH Олександр...

19 квітня 2018