Фільмам про героїв DC бути! Що планує екранізувати студія Warner?

13 грудня 2017 Фільмам про героїв DC бути! Що планує екранізувати студія Warner?

Чутки про можливе об'єднання прав Fox і Marvel під прапорами корпорації Disney, змусили частину гик-спільноти жахнутися майбутньої монополізації супергеройського кіно і звернути свої погляди, повні надії, на кінокомікс студії DC. Пропонуємо згадати, які проекти автори Бетмена анонсували найближчим часом і надалі.

«Аквамен»

Wegame: Фільмам про героїв DC бути! Що планує екранізувати студія Warner? - 1

Мабуть, найбільш очікуваний з фільмів. «Чоловік кхалісі» виявився одним з найприємніших моментів «Ліги справедливості», і від його сольника фанати сподіваються отримати максимальне задоволення. Картина продемонструє становлення Артура Каррі правителем Атлантиди і супергероєм.

Реліз призначено на 19 грудня 2018 року.

«Чудо-жінка 2»

Wegame: Фільмам про героїв DC бути! Що планує екранізувати студія Warner? - 2

Ще один промінчик надії для кінокоміксів DC. Перша частина стала єдиним за останні роки фільмом про персонажа студії, який схвалили як глядачі, так і критики. За не зовсім офіційною інформацією, у сиквелі Діана Принц зіткнеться з радянськими шпигунами за часів Холодної війни.

Прем'єру обіцяють у грудні 2019 року.

«Загін самогубців 2»

Wegame: Фільмам про героїв DC бути! Що планує екранізувати студія Warner? - 3

Днями стало відомо, що початок зйомок картини було перенесено на жовтень 2018- го через завантаженість графіка Уілла Сміта, який повернеться до ролі Дедшота. Однак, історія про повторний збір Загону і його місії з пошуку надсильної зброї (Чорний Адам) буде показана, у цьому можна не сумніватися.

Про точну дату релізу поки не говорять.

У рамках бразильського фестивалю Comic-Con компанія Warner Bros. анонсувала ще низку фільмів, але особливі подробиці про них не поширювалася. До списку не включили деякі з проектів, про які було заявлено раніше, наприклад, ніяких «Готемських сирен» поки що можна не чекати. Вийдуть же такі стрічки:

  • «Бетмен»;
  • «Бетгерл»;
  • «Шазам»;
  • «Флешпойнт»;
  • «Темна Ліга справедливості»;
  • «Корпус Зелених Ліхтарів».

 

Підписуйтесь на новини Wegame в Facebook та VK!

Цікаві новини

«501-й легіон» в Україні: добрі справи Темної сторони

Зовсім юний, але досить активний підрозділ всесвітньої організації фанатів «Зоряних воєн» – «501-й легіон» – став експонентом WEGAME 4.0. Що...

12 липня 2018

Студія Tiger Way: «Нагорода WEGAME AWARDS стала для нас неабиякою мотивацією»

Студія Tiger Way, яка перемогла в номінації Best Mobile Game на WEGAME AWARDS 2017, цього року знову відвідала наш фестиваль...

11 липня 2018

5 найкрутіших і найбільш очікуваних ігрових новинок на ПК у 2018 році

Найочікуваніші, найрезонансніші ігри й такі, що запам'ятовуються, які вже з’явилися і ще з’являться на ПК цього року. Frostpunk Розробник: 11...

06 липня 2018