Фільмам про героїв DC бути! Що планує екранізувати студія Warner?

13 грудня 2017 Фільмам про героїв DC бути! Що планує екранізувати студія Warner?

Чутки про можливе об'єднання прав Fox і Marvel під прапорами корпорації Disney, змусили частину гик-спільноти жахнутися майбутньої монополізації супергеройського кіно і звернути свої погляди, повні надії, на кінокомікс студії DC. Пропонуємо згадати, які проекти автори Бетмена анонсували найближчим часом і надалі.

«Аквамен»

Wegame: Фільмам про героїв DC бути! Що планує екранізувати студія Warner? - 1

Мабуть, найбільш очікуваний з фільмів. «Чоловік кхалісі» виявився одним з найприємніших моментів «Ліги справедливості», і від його сольника фанати сподіваються отримати максимальне задоволення. Картина продемонструє становлення Артура Каррі правителем Атлантиди і супергероєм.

Реліз призначено на 19 грудня 2018 року.

«Чудо-жінка 2»

Wegame: Фільмам про героїв DC бути! Що планує екранізувати студія Warner? - 2

Ще один промінчик надії для кінокоміксів DC. Перша частина стала єдиним за останні роки фільмом про персонажа студії, який схвалили як глядачі, так і критики. За не зовсім офіційною інформацією, у сиквелі Діана Принц зіткнеться з радянськими шпигунами за часів Холодної війни.

Прем'єру обіцяють у грудні 2019 року.

«Загін самогубців 2»

Wegame: Фільмам про героїв DC бути! Що планує екранізувати студія Warner? - 3

Днями стало відомо, що початок зйомок картини було перенесено на жовтень 2018- го через завантаженість графіка Уілла Сміта, який повернеться до ролі Дедшота. Однак, історія про повторний збір Загону і його місії з пошуку надсильної зброї (Чорний Адам) буде показана, у цьому можна не сумніватися.

Про точну дату релізу поки не говорять.

У рамках бразильського фестивалю Comic-Con компанія Warner Bros. анонсувала ще низку фільмів, але особливі подробиці про них не поширювалася. До списку не включили деякі з проектів, про які було заявлено раніше, наприклад, ніяких «Готемських сирен» поки що можна не чекати. Вийдуть же такі стрічки:

  • «Бетмен»;
  • «Бетгерл»;
  • «Шазам»;
  • «Флешпойнт»;
  • «Темна Ліга справедливості»;
  • «Корпус Зелених Ліхтарів».

 

Підписуйтесь на новини Wegame в Facebook та VK!

Цікаві новини

Косплеєри WEGAME 4.0 – в огляді одного з YouTube-каналів

Король-ліч і Смертокрил, Сомбра з маріонеткою Жнеця, Дейєнеріс Таргарієн зі своїми «дітьми», Лара Крофт та інші герої особисто відвідали WEGAME...

24 квітня 2018

Спонсором зони «MK:X і FIFA» на WEGAME 4.0 стала компанія Logitech

На WEGAME 4.0 компанія Logitech представить власний стенд, де можна буде протестувати інноваційні геймерські продукти. Крім того, вона виступить партнером...

20 квітня 2018

Як геймеру поліпшити ігровий досвід за допомогою нових технологій?

Навіщо потрібна соціальна мережа для геймерів і як працює матчмейкінг-система? На ці питання відповість senior business development manager CRYCASH Олександр...

19 квітня 2018