Жадібність Electronic Arts згубила? Геймери бойкотують Star Wars: Battlefront 2

16 листопада 2017 Жадібність Electronic Arts згубила? Геймери бойкотують Star Wars: Battlefront 2

Гру Battlefront 2 у всесвіті «Зоряних воєн» з нетерпінням чекали багато геймерів усього світу. Але останнім часом навколо проекту – суцільний негатив, а багато відданих фанатів серії перетворилися на затятих хейтерів, які активно закликають бойкотувати новинку.

Чи стане цей скандал причиною фінансових негараздів для видавця Electronic Arts, поки невідомо, але репутацію компанії вже грунтовно зіпсовано. Пропонуємо розглянути основні причини, які стали певним поштовхом до таких подій.

Free-to-play за $ 60

Стандартна версія Star Wars: Battlefront 2 коштує $ 60 (1999 гривень у PlayStation Store), Deluxe-видання – $ 80 (2349 грн у PS Store). При цьому, як зазначають гравці, які випробовували її при бета-тестуванні, гра паралельно використовує спосіб монетизації проектів типу free-to-play і pay-to-win, тобто продаж поліпшень за реальні гроші.

Щоб створити популярного персонажа або просто перемагати інших гравців, у Battlefront 2 буде потрібно або дуже-дуже довго грати, або витратитися на силу-силенну лутбоксів. Наприклад, за підрахунками користувача Reddit з ніком TheHotterPotato, якщо не вкладати реальні гроші, то отримати персонажів на кшталт Люка Скайуокера або Дарта Вейдера можливо приблизно через 35-40 годин гри.

Wegame: Жадібність Electronic Arts згубила? Геймери бойкотують Star Wars: Battlefront 2

Робота над помилками або замилювання очей?

Зазначимо, що наведені обчислення були зроблені, коли по внутрішній валюті «тато і синочок Скайуокери» продавалися за 60 тис. кредитів. У нещодавно доданому Deluxe-виданні розробники «підправили» систему і зменшили вартість на 75%. Замість 60 тисяч кредитів ціна стала 15 тис. Однак на ті ж 75% знизилася і нагорода за проходження сюжетної кампанії.

Більш того, це не вперше за досить недовгу історію Battlefront 2 творці на скарги гравців відгукуються обіцянкою все виправити, а насправді просто трохи змінюють способи «викачування» грошей.

Можливо, саме цей факт найбільше і обурює ігрове співтовариство, адже до звичайних спроб студій гарненько заробити на своїх іграх, геймери, здебільшого, ставляться спокійно.

Насправді ставити хрест на проекті ще до його офіційного релізу не варто. Хоча історія з Battlefront 2 може негативно позначитися не лише на видавничій репутації Electronic Arts, але і на ігровій індустрії взагалі. У мережі вже подейкують, що буде своєрідний бунт геймерів, яким набридло нескінченне число разів платити за начебто повністю оплачені гри.

 

Підписуйтесь на новини Wegame в Facebook та VK!

Цікаві новини

«501-й легіон» в Україні: добрі справи Темної сторони

Зовсім юний, але досить активний підрозділ всесвітньої організації фанатів «Зоряних воєн» – «501-й легіон» – став експонентом WEGAME 4.0. Що...

12 липня 2018

Студія Tiger Way: «Нагорода WEGAME AWARDS стала для нас неабиякою мотивацією»

Студія Tiger Way, яка перемогла в номінації Best Mobile Game на WEGAME AWARDS 2017, цього року знову відвідала наш фестиваль...

11 липня 2018

5 найкрутіших і найбільш очікуваних ігрових новинок на ПК у 2018 році

Найочікуваніші, найрезонансніші ігри й такі, що запам'ятовуються, які вже з’явилися і ще з’являться на ПК цього року. Frostpunk Розробник: 11...

06 липня 2018