Жадібність Electronic Arts згубила? Геймери бойкотують Star Wars: Battlefront 2

16 листопада 2017 Жадібність Electronic Arts згубила? Геймери бойкотують Star Wars: Battlefront 2

Гру Battlefront 2 у всесвіті «Зоряних воєн» з нетерпінням чекали багато геймерів усього світу. Але останнім часом навколо проекту – суцільний негатив, а багато відданих фанатів серії перетворилися на затятих хейтерів, які активно закликають бойкотувати новинку.

Чи стане цей скандал причиною фінансових негараздів для видавця Electronic Arts, поки невідомо, але репутацію компанії вже грунтовно зіпсовано. Пропонуємо розглянути основні причини, які стали певним поштовхом до таких подій.

Free-to-play за $ 60

Стандартна версія Star Wars: Battlefront 2 коштує $ 60 (1999 гривень у PlayStation Store), Deluxe-видання – $ 80 (2349 грн у PS Store). При цьому, як зазначають гравці, які випробовували її при бета-тестуванні, гра паралельно використовує спосіб монетизації проектів типу free-to-play і pay-to-win, тобто продаж поліпшень за реальні гроші.

Щоб створити популярного персонажа або просто перемагати інших гравців, у Battlefront 2 буде потрібно або дуже-дуже довго грати, або витратитися на силу-силенну лутбоксів. Наприклад, за підрахунками користувача Reddit з ніком TheHotterPotato, якщо не вкладати реальні гроші, то отримати персонажів на кшталт Люка Скайуокера або Дарта Вейдера можливо приблизно через 35-40 годин гри.

Wegame: Жадібність Electronic Arts згубила? Геймери бойкотують Star Wars: Battlefront 2

Робота над помилками або замилювання очей?

Зазначимо, що наведені обчислення були зроблені, коли по внутрішній валюті «тато і синочок Скайуокери» продавалися за 60 тис. кредитів. У нещодавно доданому Deluxe-виданні розробники «підправили» систему і зменшили вартість на 75%. Замість 60 тисяч кредитів ціна стала 15 тис. Однак на ті ж 75% знизилася і нагорода за проходження сюжетної кампанії.

Більш того, це не вперше за досить недовгу історію Battlefront 2 творці на скарги гравців відгукуються обіцянкою все виправити, а насправді просто трохи змінюють способи «викачування» грошей.

Можливо, саме цей факт найбільше і обурює ігрове співтовариство, адже до звичайних спроб студій гарненько заробити на своїх іграх, геймери, здебільшого, ставляться спокійно.

Насправді ставити хрест на проекті ще до його офіційного релізу не варто. Хоча історія з Battlefront 2 може негативно позначитися не лише на видавничій репутації Electronic Arts, але і на ігровій індустрії взагалі. У мережі вже подейкують, що буде своєрідний бунт геймерів, яким набридло нескінченне число разів платити за начебто повністю оплачені гри.

 

Підписуйтесь на новини Wegame в Facebook та VK!

Цікаві новини

Na'Vi полишила The Kuala Lumpur Major, але провела епохальний матч

Na'Vi, яка з початку вересня кардинально оновила склад, подала заявку на лідерство: в 1/8 фіналу відкритих кваліфікацій The Kuala Lumpur...

19 вересня 2018

Олдскул: топ-5 стратегій 1988-2000 років

А пам'ятаєш, як все розпочиналося? Найперші, найцікавіші й навіть неймовірні на той час комп'ютерні ігри 90-х вважаються основою багатьох сучасних...

18 вересня 2018

Косплей з Cyberpunk 2077: перші фанатські роботи

Комп'ютерний екшен Cyberpunk 2077 – одна з найбільш очікуваних ігор для шанувальників жанру кіберпанк. Її реліз заплановано на 2019 рік,...

14 вересня 2018