Жадібність Electronic Arts згубила? Геймери бойкотують Star Wars: Battlefront 2

16 листопада 2017 Жадібність Electronic Arts згубила? Геймери бойкотують Star Wars: Battlefront 2

Гру Battlefront 2 у всесвіті «Зоряних воєн» з нетерпінням чекали багато геймерів усього світу. Але останнім часом навколо проекту – суцільний негатив, а багато відданих фанатів серії перетворилися на затятих хейтерів, які активно закликають бойкотувати новинку.

Чи стане цей скандал причиною фінансових негараздів для видавця Electronic Arts, поки невідомо, але репутацію компанії вже грунтовно зіпсовано. Пропонуємо розглянути основні причини, які стали певним поштовхом до таких подій.

Free-to-play за $ 60

Стандартна версія Star Wars: Battlefront 2 коштує $ 60 (1999 гривень у PlayStation Store), Deluxe-видання – $ 80 (2349 грн у PS Store). При цьому, як зазначають гравці, які випробовували її при бета-тестуванні, гра паралельно використовує спосіб монетизації проектів типу free-to-play і pay-to-win, тобто продаж поліпшень за реальні гроші.

Щоб створити популярного персонажа або просто перемагати інших гравців, у Battlefront 2 буде потрібно або дуже-дуже довго грати, або витратитися на силу-силенну лутбоксів. Наприклад, за підрахунками користувача Reddit з ніком TheHotterPotato, якщо не вкладати реальні гроші, то отримати персонажів на кшталт Люка Скайуокера або Дарта Вейдера можливо приблизно через 35-40 годин гри.

Wegame: Жадібність Electronic Arts згубила? Геймери бойкотують Star Wars: Battlefront 2

Робота над помилками або замилювання очей?

Зазначимо, що наведені обчислення були зроблені, коли по внутрішній валюті «тато і синочок Скайуокери» продавалися за 60 тис. кредитів. У нещодавно доданому Deluxe-виданні розробники «підправили» систему і зменшили вартість на 75%. Замість 60 тисяч кредитів ціна стала 15 тис. Однак на ті ж 75% знизилася і нагорода за проходження сюжетної кампанії.

Більш того, це не вперше за досить недовгу історію Battlefront 2 творці на скарги гравців відгукуються обіцянкою все виправити, а насправді просто трохи змінюють способи «викачування» грошей.

Можливо, саме цей факт найбільше і обурює ігрове співтовариство, адже до звичайних спроб студій гарненько заробити на своїх іграх, геймери, здебільшого, ставляться спокійно.

Насправді ставити хрест на проекті ще до його офіційного релізу не варто. Хоча історія з Battlefront 2 може негативно позначитися не лише на видавничій репутації Electronic Arts, але і на ігровій індустрії взагалі. У мережі вже подейкують, що буде своєрідний бунт геймерів, яким набридло нескінченне число разів платити за начебто повністю оплачені гри.

 

Підписуйтесь на новини Wegame в Facebook та VK!

Цікаві новини

Як вибрати гру без купівлі? 5 рекомендацій Як вибрати гру без купівлі? 5 рекомендацій

Сьогодні для геймерів є безліч відеоігор різних жанрів. Вони відрізняються не тільки стилістикою та...

Сьогодні для геймерів є безліч відеоігор різних жанрів. Вони відрізняються...

07 серпня 2020
Засновник Na'Vi планує змінити вигляд українського... Засновник Na'Vi планує змінити вигляд українського...

Минулого тижня Мережу облетіла новина про те, що новим власником київського готелю «Дніпро», який...

Минулого тижня Мережу облетіла новина про те, що новим власником...

30 липня 2020
Дати виходу нових сезонів «Відьмака», «Хлопаків»,... Дати виходу нових сезонів «Відьмака», «Хлопаків»,...

Пандемія коронавірусу відчутно вплинула на серіальне виробництво, нехай і не настільки помітно, як на...

Пандемія коронавірусу відчутно вплинула на серіальне виробництво, нехай і не...

24 липня 2020