Жадібність Electronic Arts згубила? Геймери бойкотують Star Wars: Battlefront 2

16 листопада 2017 Жадібність Electronic Arts згубила? Геймери бойкотують Star Wars: Battlefront 2

Гру Battlefront 2 у всесвіті «Зоряних воєн» з нетерпінням чекали багато геймерів усього світу. Але останнім часом навколо проекту – суцільний негатив, а багато відданих фанатів серії перетворилися на затятих хейтерів, які активно закликають бойкотувати новинку.

Чи стане цей скандал причиною фінансових негараздів для видавця Electronic Arts, поки невідомо, але репутацію компанії вже грунтовно зіпсовано. Пропонуємо розглянути основні причини, які стали певним поштовхом до таких подій.

Free-to-play за $ 60

Стандартна версія Star Wars: Battlefront 2 коштує $ 60 (1999 гривень у PlayStation Store), Deluxe-видання – $ 80 (2349 грн у PS Store). При цьому, як зазначають гравці, які випробовували її при бета-тестуванні, гра паралельно використовує спосіб монетизації проектів типу free-to-play і pay-to-win, тобто продаж поліпшень за реальні гроші.

Щоб створити популярного персонажа або просто перемагати інших гравців, у Battlefront 2 буде потрібно або дуже-дуже довго грати, або витратитися на силу-силенну лутбоксів. Наприклад, за підрахунками користувача Reddit з ніком TheHotterPotato, якщо не вкладати реальні гроші, то отримати персонажів на кшталт Люка Скайуокера або Дарта Вейдера можливо приблизно через 35-40 годин гри.

Wegame: Жадібність Electronic Arts згубила? Геймери бойкотують Star Wars: Battlefront 2

Робота над помилками або замилювання очей?

Зазначимо, що наведені обчислення були зроблені, коли по внутрішній валюті «тато і синочок Скайуокери» продавалися за 60 тис. кредитів. У нещодавно доданому Deluxe-виданні розробники «підправили» систему і зменшили вартість на 75%. Замість 60 тисяч кредитів ціна стала 15 тис. Однак на ті ж 75% знизилася і нагорода за проходження сюжетної кампанії.

Більш того, це не вперше за досить недовгу історію Battlefront 2 творці на скарги гравців відгукуються обіцянкою все виправити, а насправді просто трохи змінюють способи «викачування» грошей.

Можливо, саме цей факт найбільше і обурює ігрове співтовариство, адже до звичайних спроб студій гарненько заробити на своїх іграх, геймери, здебільшого, ставляться спокійно.

Насправді ставити хрест на проекті ще до його офіційного релізу не варто. Хоча історія з Battlefront 2 може негативно позначитися не лише на видавничій репутації Electronic Arts, але і на ігровій індустрії взагалі. У мережі вже подейкують, що буде своєрідний бунт геймерів, яким набридло нескінченне число разів платити за начебто повністю оплачені гри.

 

Підписуйтесь на новини Wegame в Facebook та VK!

Цікаві новини

«Кіберпанк 2077»: короткий огляд резонансної гри в... «Кіберпанк 2077»: короткий огляд резонансної гри в...

Студія CD Projekt RED проанонсувала «Кіберпанк 2077» ще в далекому 2012 році. Деякі фанати...

Студія CD Projekt RED проанонсувала «Кіберпанк 2077» ще в далекому...

26 січня 2021
У квітні відбудеться яскрава подія для індустрії г... У квітні відбудеться яскрава подія для індустрії г...

Команда організаторів WEGAME 6.0 проведе ще одну подію, яка присвячена геймінг-індустрії, – eSPORTconf Ukraine...

Команда організаторів WEGAME 6.0 проведе ще одну подію, яка присвячена...

20 січня 2021
Вривайся на WEGAME 6.0: головний фестиваль України... Вривайся на WEGAME 6.0: головний фестиваль України...

Ще більше розважальних зон, ще крутіші ігри та квести, ще кращі призи та нагороди...

Ще більше розважальних зон, ще крутіші ігри та квести, ще...

18 січня 2021