Генрі Кавілл зіграє Геральта в екранізації «Відьмака» від Netflix

05 вересня 2018 Генрі Кавілл зіграє Геральта в екранізації «Відьмака» від Netflix

Актор, який раніше грав Супермена, зніметься в екранізації культової «Саги про відьмака» Анджея Сапковського. Генрі Кавілл отримав роль мисливця за монстрами Геральта. Вихід нового серіалу від Netflix запланований наприкінці 2019 – початку 2020 року.

Новини про те, що Генрі Кавілл буде новим відьмаком, вже з'явилися в офіційному інстаграм-акаунті Netflix і на власній сторінці актора.

Раніше Генрі Кавілл заявляв, що йому дуже подобається гра The Witcher 3: Wild Hunt, а також робив репост арту, де його намалювали в образі Геральта.

Генрі Кавілл зіграє Геральта в екранізації «Відьмака» від Netflix

Впевненість в тому, що Кавілл буде ідеальним відьмаком, озвучила і шоураннер серіалу Лорен Хіссріч. На своїй сторінці в «Твіттері» вона написала, що після першої зустрічі з актором вона зрозуміла: це – справжній Геральт.

Уже зараз відомо, що режисерами серіалу «Відьмак» будуть Алік Сахаров, який працював над «Грою престолів» і «Картковим будиночком», а також Алекса Гарсія Лопес, яка відома роботою над «Зірвиголовою» і «Карателем».

Новина про те, що Netflix екранізує книги Анджея Сапковського, була оприлюднена ще рік тому. На старті проекту планувалося, що письменник виступить консультантом адаптації, але надалі він залишив проект.

Ще у 2002 році в Польщі було знято власний серіал за «Відьмаком», але більше уваги приділили відеоігрі від студії CD Project. Розробники випустили три частини циклу The Witcher, які дали всесвіту всесвітню славу і популярність.

Цікаві новини

Олдскул: топ-5 стратегій 1988-2000 років

А пам'ятаєш, як все розпочиналося? Найперші, найцікавіші й навіть неймовірні на той час комп'ютерні ігри 90-х вважаються основою багатьох сучасних...

18 вересня 2018

Косплей з Cyberpunk 2077: перші фанатські роботи

Комп'ютерний екшен Cyberpunk 2077 – одна з найбільш очікуваних ігор для шанувальників жанру кіберпанк. Її реліз заплановано на 2019 рік,...

14 вересня 2018

Студія BioWare розкрила деталі сюжету Anthem і презентувала новий трейлер гри

Представники студії BioWare нарешті розщедрилися щодо опису ігрових особливостей і сюжету фантастичного екшену Anthem. Інформація була оприлюднена на зустрічі з...

06 вересня 2018