Геральт, Трісс, Цірі, Йеннефер та інші. Підбірка найкращих косплеїв «Відьмака»

05 жовтня 2018 Геральт, Трісс, Цірі, Йеннефер та інші. Підбірка найкращих косплеїв «Відьмака»

За якою книгою, або ж комп’ютерною грою можна зробити найкращий косплей у світі? Звичайно ж, за «Відьмаком». Тут стільки яскравих і унікальних персонажів, що косплеєрам є де розгулятись.

Геральт-дівчина? Будь ласка. Косплейнути прибожка Сару — без проблем. Відьом із Кривовухових боліт — і тих навчилися косплеїти.

Про Трісс, Йеннефер і Цирі навіть говорити не доводиться: відтоді, як вийшла гра «Відьмак 3: Дике Полювання» — це найпопулярніші персонажі косплеєрів. Але є і такі шанувальники всесвіту пана Сапковського, хто втілює в життя таких особистостей, як Вівієнну де Табріс (проклята дівчина, яка ночами перетворюється в іволгу), Філіппу Ейльхарт (чарівницю, яка перетворюється в сову), Саскію (войовницю з другої гри про Відьмака), Керіс ан Крайт (спадкоємиця трону Скелліге) й ельфа Йорвета.

Геральт, Трісс, Цірі, Йеннефер та інші. Підбірка найкращих косплеїв «Відьмака» - 1Геральт, Трісс, Цірі, Йеннефер та інші. Підбірка найкращих косплеїв «Відьмака» - 2Геральт, Трісс, Цірі, Йеннефер та інші. Підбірка найкращих косплеїв «Відьмака» - 3Геральт, Трісс, Цірі, Йеннефер та інші. Підбірка найкращих косплеїв «Відьмака» - 4Геральт, Трісс, Цірі, Йеннефер та інші. Підбірка найкращих косплеїв «Відьмака» - 5Геральт, Трісс, Цірі, Йеннефер та інші. Підбірка найкращих косплеїв «Відьмака» - 6Геральт, Трісс, Цірі, Йеннефер та інші. Підбірка найкращих косплеїв «Відьмака» - 7Геральт, Трісс, Цірі, Йеннефер та інші. Підбірка найкращих косплеїв «Відьмака» - 8Геральт, Трісс, Цірі, Йеннефер та інші. Підбірка найкращих косплеїв «Відьмака» - 9Геральт, Трісс, Цірі, Йеннефер та інші. Підбірка найкращих косплеїв «Відьмака» - 10Геральт, Трісс, Цірі, Йеннефер та інші. Підбірка найкращих косплеїв «Відьмака» - 11Геральт, Трісс, Цірі, Йеннефер та інші. Підбірка найкращих косплеїв «Відьмака» - 12Геральт, Трісс, Цірі, Йеннефер та інші. Підбірка найкращих косплеїв «Відьмака» - 13

 

 

Цікаві новини

PlayStation 5 VS Xbox Series X: основні факти про... PlayStation 5 VS Xbox Series X: основні факти про...

Орієнтовно сім років пройшло з моменту виходу восьмого покоління найпопулярніших ігрових консолей PlayStation і...

Орієнтовно сім років пройшло з моменту виходу восьмого покоління найпопулярніших...

08 липня 2020
Готовий набір для стримінгу: Canon представила EOS... Готовий набір для стримінгу: Canon представила EOS...

Значна кількість стримерів-початківців стикається з проблемою вибору відповідного обладнання та надовго зависає на цьому...

Значна кількість стримерів-початківців стикається з проблемою вибору відповідного обладнання та...

02 липня 2020
Членом журі WEGAME Awards стане керівник львівсько... Членом журі WEGAME Awards стане керівник львівсько...

Зустрічайте нового члена журі конкурсу WEGAME Awards – керівника львівського офісу Gameloft Романа Гармаша!...

Зустрічайте нового члена журі конкурсу WEGAME Awards – керівника львівського...

08 квітня 2020