Геральт, Трісс, Цірі, Йеннефер та інші. Підбірка найкращих косплеїв «Відьмака»

05 жовтня 2018 Геральт, Трісс, Цірі, Йеннефер та інші. Підбірка найкращих косплеїв «Відьмака»

За якою книгою, або ж комп’ютерною грою можна зробити найкращий косплей у світі? Звичайно ж, за «Відьмаком». Тут стільки яскравих і унікальних персонажів, що косплеєрам є де розгулятись.

Геральт-дівчина? Будь ласка. Косплейнути прибожка Сару — без проблем. Відьом із Кривовухових боліт — і тих навчилися косплеїти.

Про Трісс, Йеннефер і Цирі навіть говорити не доводиться: відтоді, як вийшла гра «Відьмак 3: Дике Полювання» — це найпопулярніші персонажі косплеєрів. Але є і такі шанувальники всесвіту пана Сапковського, хто втілює в життя таких особистостей, як Вівієнну де Табріс (проклята дівчина, яка ночами перетворюється в іволгу), Філіппу Ейльхарт (чарівницю, яка перетворюється в сову), Саскію (войовницю з другої гри про Відьмака), Керіс ан Крайт (спадкоємиця трону Скелліге) й ельфа Йорвета.

Геральт, Трісс, Цірі, Йеннефер та інші. Підбірка найкращих косплеїв «Відьмака» - 1Геральт, Трісс, Цірі, Йеннефер та інші. Підбірка найкращих косплеїв «Відьмака» - 2Геральт, Трісс, Цірі, Йеннефер та інші. Підбірка найкращих косплеїв «Відьмака» - 3Геральт, Трісс, Цірі, Йеннефер та інші. Підбірка найкращих косплеїв «Відьмака» - 4Геральт, Трісс, Цірі, Йеннефер та інші. Підбірка найкращих косплеїв «Відьмака» - 5Геральт, Трісс, Цірі, Йеннефер та інші. Підбірка найкращих косплеїв «Відьмака» - 6Геральт, Трісс, Цірі, Йеннефер та інші. Підбірка найкращих косплеїв «Відьмака» - 7Геральт, Трісс, Цірі, Йеннефер та інші. Підбірка найкращих косплеїв «Відьмака» - 8Геральт, Трісс, Цірі, Йеннефер та інші. Підбірка найкращих косплеїв «Відьмака» - 9Геральт, Трісс, Цірі, Йеннефер та інші. Підбірка найкращих косплеїв «Відьмака» - 10Геральт, Трісс, Цірі, Йеннефер та інші. Підбірка найкращих косплеїв «Відьмака» - 11Геральт, Трісс, Цірі, Йеннефер та інші. Підбірка найкращих косплеїв «Відьмака» - 12Геральт, Трісс, Цірі, Йеннефер та інші. Підбірка найкращих косплеїв «Відьмака» - 13

 

 

Цікаві новини

Esports отримав статус офіційного різновиду спорту... Esports отримав статус офіційного різновиду спорту...

7 вересня 2020 року відбулася важлива подія для кіберспортивної та геймінг-індустрії України. Esports було...

7 вересня 2020 року відбулася важлива подія для кіберспортивної та...

15 вересня 2020
Косплей за серіалом «Відьмак» від Netflix: Ренфрі... Косплей за серіалом «Відьмак» від Netflix: Ренфрі...

Косплей за «Відьмаком» дуже популярний, і в Мережі гуляє море як чудових, так і...

Косплей за «Відьмаком» дуже популярний, і в Мережі гуляє море...

08 вересня 2020
Фестиваль WEGAME 6.0 переноситься на квітень 2021... Фестиваль WEGAME 6.0 переноситься на квітень 2021...

WEGAME 6.0 переноситься на квітень 2021 року. Ми працювали над програмою та до останнього...

WEGAME 6.0 переноситься на квітень 2021 року. Ми працювали над...

02 вересня 2020