GG 2017 відвідало 1800 осіб! The Farm 51 готує нову гру про «Чорнобиль»

19 грудня 2017 GG 2017 відвідало 1800 осіб! The Farm 51 готує нову гру про «Чорнобиль»

9-10 грудня проходила бізнес-конференція для авторів ігор Games Gathering 2017. Як і обіцяли організатори, цього року подія була більш масштабною. Наприклад, якщо у 2015-у конференція GG налічувала 600 відвідувачів, а у 2016-у – 1040, то цьогорічний показник досяг 1800 осіб.

Описувати 70 доповідей, 10 майстер-класів, 6 батлів і всіх експонентів, з яких лише інді-проектів було більше 60, ми не будемо. Серед учасників відзначимо лише таких гігантів індустрії, як компанії Ubisoft, Wargaming.net, Unity і Epic Games, які виступили, також, спонсорами конференції.

Новий сурвайвал-хорор про Чорнобиль від The ​​Farm 51!

Детально пропонуємо зупинитися на виступі креативного директора студії The Farm 51 Войцеха Паздура. На WEGAME 3.0 співзасновник польської компанії з розробки відеоігор заявив, що їхній новий проект буде тісно пов'язаний з історією України, і натякнув на можливість повернення до теми Чорнобильської АЕС.

У рамках GG 2017 він вперше публічно анонсував гру в жанрі survival horror, головною локацією для якої стане Чорнобиль.

У ній використані напрацювання Chernobyl VR Project, а також нові кадри і скани із Зони відчуження. Крім соковитої картинки, розробники обіцяють цікаву історію і захоплюючий геймплей.

Wegame: GG 2017 відвідало 1800 осіб! The Farm 51 готує нову гру про «Чорнобиль»

У новій грі Чорнобиль буде показано з багатьох сторін: він буде то небезпечним, то епічним і загадковим, інколи містичним та ілюзійним, а інколи і прекрасним. Прип'ять – як «місто мрії», несподівано став кошмаром для безлічі людей.

Поки що не розголошується навіть назва проекту, але журналіст WEGAME поспілкувалася з креативним директором The Farm 51 і дізналася про орієнтовні терміни виходу гри – її планують випустити до початку 2019 року. Також вдалося дізнатися думку польського розробника про конференцію GG і плани щодо WEGAME 4.0.

Лідія Цененко (Л. Ц.): Як вам конференція Games Gathering 2017?

Войцех Паздур (В. П.): Я здивований, що захід цього року настільки великий. Відомо, що в Україні багато геймерів і розробників, але я не очікував побачити тут таку кількість розробників. Я усвідомив, скільки великих компаній мають студії у Києві (наприклад, Wargaming.net і Crytek). Також дуже багато інді-проектів, вони мені особливо цікаві, оскільки те, що вони роблять, ближче до діяльності The Farm 51.

Люблю бувати на івентах для геймерів, у тому числі в Україні. Проте на GG мені також вдалося відвідати багато цікавих лекцій від українських і зарубіжних фахівців, що є особливо цінним. Я вважаю, що подібні заходи дуже важливі.

Л. Ц.: Чи плануєте ви відвідати WEGAME 4.0 найближчої весни?

В. П.: Так, планую. Я бував на минулих фестивалях WEGAME, і мені завжди дуже приємно їх відвідувати, зустрічати знайомі обличчя, проводити кілька днів у Києві. Цей час також підходить для планування інших поїздок Україною, наприклад, до Чорнобиля. Тому я не збираюся нехтувати такою можливістю, планую приїхати на WEGAME 4.0.

Навесні 2018 року про нову гру буде більше інформації, сподіваємося дізнатися її безпосередньо від Войцеха Паздура на найближчому фестивалі WEGAME.

Цікаві новини

Збірна України з PES, minor-турнір у Буковелі, зма... Збірна України з PES, minor-турнір у Буковелі, зма...

Кіберспортивні турніри з різних дисциплін відбуваються у всьому світі, й Україна не виняток. Ми...

Кіберспортивні турніри з різних дисциплін відбуваються у всьому світі, й...

06 грудня 2019
Розвиток пам’яті та мультизадачності: чим корисні... Розвиток пам’яті та мультизадачності: чим корисні...

Сучасні відеоігри не тільки відкривають перед нами нові світи, а й допомагають розвиватися. Поліпшення...

Сучасні відеоігри не тільки відкривають перед нами нові світи, а...

05 грудня 2019
Тест на знання WEGAME. Перевір свої сили Тест на знання WEGAME. Перевір свої сили

Готуючись до WEGAME 6.0, ми згадуємо всі попередні фестивалі та їхні основні фішки. Щоб...

Готуючись до WEGAME 6.0, ми згадуємо всі попередні фестивалі та...

03 грудня 2019