Головні релізи листопада: у що пограти цього місяця

02 листопада 2017 Головні релізи листопада: у що пограти цього місяця

Жовтень запам'ятався фанатам ігрової індустрії неабиякою кількістю чудових релізів. Листопад буде спокійнішим, але не залишаться осторонь любителі пограти в ігри у форматі 4К, не витрачаючи при цьому тисячі доларів на відповідний ПК.

3 листопада на PS4, Xbox One і PC вийде Call of Duty: WWII. У новій версії на гравців чекає ще більше захоплюючих історичних битв на території Східної Європи. Серед таких – висадка у Нормандії, битва за Париж, штурм Берліна і багато інших. Також набагато кращою стане графіка, з'являться нові види бойової техніки і нестандартні персонажі, наприклад, темношкірі солдати Вермахту.

7 листопада – взагалі насичений день, тому що вийде Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds, а також стартують продажі Xbox One X. Нова гра і продемонструє всі можливості Xbox One X, який буде у півтора рази потужнішим від PS4 Pro. The Frozen Wilds представить гравцям цікавий сюжет і новий напрямок для дослідження.

10 листопада з’явиться Football Manager 2018, який стане більш реалістічним, завдяки покращеному графічному движку Match Engine. Гравець зможе зайняти крісло менеджера і приймати важливі рішення, які виведуть його команду до перемоги. За допомогою цієї гри її власник має можливість втілити у світі футболу власну тактику.

Крім цього, 10 листопада стане доступною Need For Speed ​​Payback на PC4, Xbox One і PC і новий Doom на Switch.

14 листопада відбудеться реліз L.A. Noire, яка створена для Xbox One, Nintendo Switch, PC4 і HTC Vive. У новій L.A. Noire очікуйте на захоплюючі детективні розслідування, переслідування і перестрілки, а також безліч технічних удосконалень.

17 листопада – реліз Star Wars: Battlefront II на PC4, Xbox One і PC. Поодинока сюжетна кампанія, мультиплеєрні карти майже на всіх планетах, легендарні космічні битви – все це зовсім скоро стане реальністю для фанатів Star Wars.

30 листопада вийде The Elder Scrolls V: Skyrim VR на PS VR, яка надасть гравцеві можливість вільно переміщуватися. Але якість графіки нагадує те, що було на PS3, що і може викликати багато запитань у фанатів гри. Схоже, що Sony намагається будь-якими способами просунути свою розробку PS VR, а Bethesda – у черговий раз отримає велику суму на Skyrim.

 

Підписуйтесь на новини Wegame в Facebook та VK!

Цікаві новини

Запеклий котолюб і засновник Cat & Cat Games Костя... Запеклий котолюб і засновник Cat & Cat Games Костя...

Членом журі премії WEGAME Awards на шостому фестивалі гік- і гейм-культури стане засновник Cat...

Членом журі премії WEGAME Awards на шостому фестивалі гік- і...

31 березня 2020
Засновник Beatshapers Олексій Меншиков стане судде... Засновник Beatshapers Олексій Меншиков стане судде...

Зустрічайте члена журі WEGAME Awards – крутого розробника, експерта з VR і CEO в...

Зустрічайте члена журі WEGAME Awards – крутого розробника, експерта з...

23 березня 2020
Реєстрацію номінантів WEGAME Awards продовжено до... Реєстрацію номінантів WEGAME Awards продовжено до...

Дати WEGAME 6.0 змінені – у цьому році фестиваль пройде 13-14 червня. Традиційне нагородження...

Дати WEGAME 6.0 змінені – у цьому році фестиваль пройде...

18 березня 2020