«Гарячий» тиждень для фанатів Hearthstone. Україна пройшла до 3-ї стадії HGG

06 липня 2017 «Гарячий» тиждень для фанатів Hearthstone. Україна пройшла до 3-ї стадії HGG

Цей тиждень для гравців у Hearthstone видався особливо активним. Вчора завершилися останні матчі стадії Group of 24 турніру Hearthstone Global Games (HGG), голосування за бійця на HCT Spring Championship 2017 і розпочалася «особлива бійка в таверні».

Hearthstone Global Games

Другий етап HGG для української збірної видався не таким яскравим, як перший. Команда перемогла Австрію з рахунком 3:2 та обійшла колектив із Перу з результатом 3:0. Проте, останній матч зі складом із Греції був програшним (1:3).

Після перемоги австрійців над збірною Перу (3:1) прохід до третьої стадії для наших кіберспортсменів постав під питання. На офіційному сайті дисципліни ще немає списку команд, що пройшли далі, але на авторитетному порталі Liquipedia його вже опублікували. Судячи з усього, українці все ж гратимуть на наступному етапі.

«Гарячий» тиждень для фанатів Hearthstone. Україна пройшла до 3-ї стадії HGG - 1

HCT Spring Championship 2017

У HCT Spring Championship 2017 візьмуть участь одразу 2 українці – Євген «Neirea» Шумилін і Олександр «Kolento» Мальш. І це попри те, що європейський регіон мають право представляти лише 4 гравці.

«Гарячий» тиждень для фанатів Hearthstone. Україна пройшла до 3-ї стадії HGG - 2

До вчора кожен зареєстрований користувач мав можливість обрати собі в залік одного з 16 учасників, щоб отримувати набори карт за його перемоги. Весняний чемпіонат стартує 7 липня та завершиться 9-го.

«Вогняний сонцеворот»

Також 5 липня розпочалася «особлива бійка в таверні» під назвою «Вогняний сонцеворот». Головним її персонажем став Рагнарос у вигляді своєї зменшеної копії. Насправді новий сценарій виявився не надто цікавим, натомість під час цієї бійки є нагода заробити удвічі більше монет, виконуючи щоденні завдання.

Цікаві новини

Косплей з Cyberpunk 2077: перші фанатські роботи

Комп'ютерний екшен Cyberpunk 2077 – одна з найбільш очікуваних ігор для шанувальників жанру кіберпанк. Її реліз заплановано на 2019 рік,...

14 вересня 2018

Студія BioWare розкрила деталі сюжету Anthem і презентувала новий трейлер гри

Представники студії BioWare нарешті розщедрилися щодо опису ігрових особливостей і сюжету фантастичного екшену Anthem. Інформація була оприлюднена на зустрічі з...

06 вересня 2018

Генрі Кавілл зіграє Геральта в екранізації «Відьмака» від Netflix

Актор, який раніше грав Супермена, зніметься в екранізації культової «Саги про відьмака» Анджея Сапковського. Генрі Кавілл отримав роль мисливця за...

05 вересня 2018