«Гарячий» тиждень для фанатів Hearthstone. Україна пройшла до 3-ї стадії HGG

06 липня 2017 «Гарячий» тиждень для фанатів Hearthstone. Україна пройшла до 3-ї стадії HGG

Цей тиждень для гравців у Hearthstone видався особливо активним. Вчора завершилися останні матчі стадії Group of 24 турніру Hearthstone Global Games (HGG), голосування за бійця на HCT Spring Championship 2017 і розпочалася «особлива бійка в таверні».

Hearthstone Global Games

Другий етап HGG для української збірної видався не таким яскравим, як перший. Команда перемогла Австрію з рахунком 3:2 та обійшла колектив із Перу з результатом 3:0. Проте, останній матч зі складом із Греції був програшним (1:3).

Після перемоги австрійців над збірною Перу (3:1) прохід до третьої стадії для наших кіберспортсменів постав під питання. На офіційному сайті дисципліни ще немає списку команд, що пройшли далі, але на авторитетному порталі Liquipedia його вже опублікували. Судячи з усього, українці все ж гратимуть на наступному етапі.

«Гарячий» тиждень для фанатів Hearthstone. Україна пройшла до 3-ї стадії HGG - 1

HCT Spring Championship 2017

У HCT Spring Championship 2017 візьмуть участь одразу 2 українці – Євген «Neirea» Шумилін і Олександр «Kolento» Мальш. І це попри те, що європейський регіон мають право представляти лише 4 гравці.

«Гарячий» тиждень для фанатів Hearthstone. Україна пройшла до 3-ї стадії HGG - 2

До вчора кожен зареєстрований користувач мав можливість обрати собі в залік одного з 16 учасників, щоб отримувати набори карт за його перемоги. Весняний чемпіонат стартує 7 липня та завершиться 9-го.

«Вогняний сонцеворот»

Також 5 липня розпочалася «особлива бійка в таверні» під назвою «Вогняний сонцеворот». Головним її персонажем став Рагнарос у вигляді своєї зменшеної копії. Насправді новий сценарій виявився не надто цікавим, натомість під час цієї бійки є нагода заробити удвічі більше монет, виконуючи щоденні завдання.

Цікаві новини

Косплеєри WEGAME 4.0 – в огляді одного з YouTube-каналів

Король-ліч і Смертокрил, Сомбра з маріонеткою Жнеця, Дейєнеріс Таргарієн зі своїми «дітьми», Лара Крофт та інші герої особисто відвідали WEGAME...

24 квітня 2018

Спонсором зони «MK:X і FIFA» на WEGAME 4.0 стала компанія Logitech

На WEGAME 4.0 компанія Logitech представить власний стенд, де можна буде протестувати інноваційні геймерські продукти. Крім того, вона виступить партнером...

20 квітня 2018

Як геймеру поліпшити ігровий досвід за допомогою нових технологій?

Навіщо потрібна соціальна мережа для геймерів і як працює матчмейкінг-система? На ці питання відповість senior business development manager CRYCASH Олександр...

19 квітня 2018