«Гарячий» тиждень для фанатів Hearthstone. Україна пройшла до 3-ї стадії HGG

06 липня 2017 «Гарячий» тиждень для фанатів Hearthstone. Україна пройшла до 3-ї стадії HGG

Цей тиждень для гравців у Hearthstone видався особливо активним. Вчора завершилися останні матчі стадії Group of 24 турніру Hearthstone Global Games (HGG), голосування за бійця на HCT Spring Championship 2017 і розпочалася «особлива бійка в таверні».

Hearthstone Global Games

Другий етап HGG для української збірної видався не таким яскравим, як перший. Команда перемогла Австрію з рахунком 3:2 та обійшла колектив із Перу з результатом 3:0. Проте, останній матч зі складом із Греції був програшним (1:3).

Після перемоги австрійців над збірною Перу (3:1) прохід до третьої стадії для наших кіберспортсменів постав під питання. На офіційному сайті дисципліни ще немає списку команд, що пройшли далі, але на авторитетному порталі Liquipedia його вже опублікували. Судячи з усього, українці все ж гратимуть на наступному етапі.

«Гарячий» тиждень для фанатів Hearthstone. Україна пройшла до 3-ї стадії HGG - 1

HCT Spring Championship 2017

У HCT Spring Championship 2017 візьмуть участь одразу 2 українці – Євген «Neirea» Шумилін і Олександр «Kolento» Мальш. І це попри те, що європейський регіон мають право представляти лише 4 гравці.

«Гарячий» тиждень для фанатів Hearthstone. Україна пройшла до 3-ї стадії HGG - 2

До вчора кожен зареєстрований користувач мав можливість обрати собі в залік одного з 16 учасників, щоб отримувати набори карт за його перемоги. Весняний чемпіонат стартує 7 липня та завершиться 9-го.

«Вогняний сонцеворот»

Також 5 липня розпочалася «особлива бійка в таверні» під назвою «Вогняний сонцеворот». Головним її персонажем став Рагнарос у вигляді своєї зменшеної копії. Насправді новий сценарій виявився не надто цікавим, натомість під час цієї бійки є нагода заробити удвічі більше монет, виконуючи щоденні завдання.

Цікаві новини

«501-й легіон» в Україні: добрі справи Темної сторони

Зовсім юний, але досить активний підрозділ всесвітньої організації фанатів «Зоряних воєн» – «501-й легіон» – став експонентом WEGAME 4.0. Що...

12 липня 2018

Студія Tiger Way: «Нагорода WEGAME AWARDS стала для нас неабиякою мотивацією»

Студія Tiger Way, яка перемогла в номінації Best Mobile Game на WEGAME AWARDS 2017, цього року знову відвідала наш фестиваль...

11 липня 2018

5 найкрутіших і найбільш очікуваних ігрових новинок на ПК у 2018 році

Найочікуваніші, найрезонансніші ігри й такі, що запам'ятовуються, які вже з’явилися і ще з’являться на ПК цього року. Frostpunk Розробник: 11...

06 липня 2018