Хакери з 3DM визнали, що не можуть хакнути Just Cause 3

14 січня 2016 Хакери з 3DM визнали, що не можуть хакнути Just Cause 3

Представники китайської піратської хакерської групи 3DM, котра вже декілька років постійно хакає свіжі ігри для ПК, оголосили, що нещодавно вийшла гра, чий захист просто не піддається злому.

Мова йде про бойовик Just Cause 3. Розробники обладнали гру антипіратською системою Denuvo, котру поки не вдається хакнути. Тим не менше, програмісти оголосили, що ще не готові визнати свою поразку.

Коментуючи захист Denuvo, хакери відмітили: беручи до уваги її стійкість до злому, піратство ризикує повністю щезнути через декілька років. Втім, варто згадати, що у 2010 році так само казали про непроникний захист DRM.

Головним мінусом захисту Denuvo, котрий, напевно, стане головною перепоною на шляху його популяризації, – висока вартість. Якщо почати його масово використовувати, це неодмінно вплине на ціну гри, а отже, зменшить аудиторію. В свою чергу деякі розробники, включаючи, наприклад, відомих творців трилогії «Відьмак» – CD Project Red – взагалі виступають проти будь-якого виду антипіратського захисту.

Найбільш в’їдливі користувачі мережі тим часом висловлюються про те, що Just Cause 3 ніхто не зламує, бо вона і даремно нікому не потрібна. Наприклад, на сайті Meta Critic рейтинг гри становить 5,1 бали з 10, з 45 негативними відгуками проти 40 позитивних.

Цікаві новини

Na'Vi полишила The Kuala Lumpur Major, але провела епохальний матч

Na'Vi, яка з початку вересня кардинально оновила склад, подала заявку на лідерство: в 1/8 фіналу відкритих кваліфікацій The Kuala Lumpur...

19 вересня 2018

Олдскул: топ-5 стратегій 1988-2000 років

А пам'ятаєш, як все розпочиналося? Найперші, найцікавіші й навіть неймовірні на той час комп'ютерні ігри 90-х вважаються основою багатьох сучасних...

18 вересня 2018

Косплей з Cyberpunk 2077: перші фанатські роботи

Комп'ютерний екшен Cyberpunk 2077 – одна з найбільш очікуваних ігор для шанувальників жанру кіберпанк. Її реліз заплановано на 2019 рік,...

14 вересня 2018