Хакери з 3DM визнали, що не можуть хакнути Just Cause 3

14 січня 2016 Хакери з 3DM визнали, що не можуть хакнути Just Cause 3

Представники китайської піратської хакерської групи 3DM, котра вже декілька років постійно хакає свіжі ігри для ПК, оголосили, що нещодавно вийшла гра, чий захист просто не піддається злому.

Мова йде про бойовик Just Cause 3. Розробники обладнали гру антипіратською системою Denuvo, котру поки не вдається хакнути. Тим не менше, програмісти оголосили, що ще не готові визнати свою поразку.

Коментуючи захист Denuvo, хакери відмітили: беручи до уваги її стійкість до злому, піратство ризикує повністю щезнути через декілька років. Втім, варто згадати, що у 2010 році так само казали про непроникний захист DRM.

Головним мінусом захисту Denuvo, котрий, напевно, стане головною перепоною на шляху його популяризації, – висока вартість. Якщо почати його масово використовувати, це неодмінно вплине на ціну гри, а отже, зменшить аудиторію. В свою чергу деякі розробники, включаючи, наприклад, відомих творців трилогії «Відьмак» – CD Project Red – взагалі виступають проти будь-якого виду антипіратського захисту.

Найбільш в’їдливі користувачі мережі тим часом висловлюються про те, що Just Cause 3 ніхто не зламує, бо вона і даремно нікому не потрібна. Наприклад, на сайті Meta Critic рейтинг гри становить 5,1 бали з 10, з 45 негативними відгуками проти 40 позитивних.

Цікаві новини

Хто став переможцем WEGAME Awards цього року

Під час четвертого фестивалю WEGAME відбулася традиційна церемонія нагородження WEGAME Awards. Кращі розробники, геймдизайнери і видавці отримали відзнаки у семи...

15 травня 2018

Косплеєри WEGAME 4.0 – в огляді одного з YouTube-каналів

Король-ліч і Смертокрил, Сомбра з маріонеткою Жнеця, Дейєнеріс Таргарієн зі своїми «дітьми», Лара Крофт та інші герої особисто відвідали WEGAME...

24 квітня 2018

Спонсором зони «MK:X і FIFA» на WEGAME 4.0 стала компанія Logitech

На WEGAME 4.0 компанія Logitech представить власний стенд, де можна буде протестувати інноваційні геймерські продукти. Крім того, вона виступить партнером...

20 квітня 2018