Хакери з 3DM визнали, що не можуть хакнути Just Cause 3

14 січня 2016 Хакери з 3DM визнали, що не можуть хакнути Just Cause 3

Представники китайської піратської хакерської групи 3DM, котра вже декілька років постійно хакає свіжі ігри для ПК, оголосили, що нещодавно вийшла гра, чий захист просто не піддається злому.

Мова йде про бойовик Just Cause 3. Розробники обладнали гру антипіратською системою Denuvo, котру поки не вдається хакнути. Тим не менше, програмісти оголосили, що ще не готові визнати свою поразку.

Коментуючи захист Denuvo, хакери відмітили: беручи до уваги її стійкість до злому, піратство ризикує повністю щезнути через декілька років. Втім, варто згадати, що у 2010 році так само казали про непроникний захист DRM.

Головним мінусом захисту Denuvo, котрий, напевно, стане головною перепоною на шляху його популяризації, – висока вартість. Якщо почати його масово використовувати, це неодмінно вплине на ціну гри, а отже, зменшить аудиторію. В свою чергу деякі розробники, включаючи, наприклад, відомих творців трилогії «Відьмак» – CD Project Red – взагалі виступають проти будь-якого виду антипіратського захисту.

Найбільш в’їдливі користувачі мережі тим часом висловлюються про те, що Just Cause 3 ніхто не зламує, бо вона і даремно нікому не потрібна. Наприклад, на сайті Meta Critic рейтинг гри становить 5,1 бали з 10, з 45 негативними відгуками проти 40 позитивних.

Цікаві новини

«501-й легіон» в Україні: добрі справи Темної сторони

Зовсім юний, але досить активний підрозділ всесвітньої організації фанатів «Зоряних воєн» – «501-й легіон» – став експонентом WEGAME 4.0. Що...

12 липня 2018

Студія Tiger Way: «Нагорода WEGAME AWARDS стала для нас неабиякою мотивацією»

Студія Tiger Way, яка перемогла в номінації Best Mobile Game на WEGAME AWARDS 2017, цього року знову відвідала наш фестиваль...

11 липня 2018

5 найкрутіших і найбільш очікуваних ігрових новинок на ПК у 2018 році

Найочікуваніші, найрезонансніші ігри й такі, що запам'ятовуються, які вже з’явилися і ще з’являться на ПК цього року. Frostpunk Розробник: 11...

06 липня 2018