Автобатлер в Hearthstone VS TFT-2 та інші новини ігор

08 листопада 2019 Автобатлер в Hearthstone VS TFT-2 та інші новини ігор

Початок листопада виявився дуже щедрим на ігрові новини. Серед них як великі анонси з BlizzCon 2019, так і маленькі кроки до великих перемог від модераторів Dark Souls. Почнемо розбір.

Teamfight Tactics: «Стихії набирають силу»

Святкуючи своє десятиліття, Riot Games здійснила купу анонсів нових ігор із всесвіту «Ліги Легенд». Більшість із них поки на дуже ранній стадії розробки та навіть не має назви. Але цього тижня в загальному доступі з’явився новий набір для Teamfight Tactics – «Стихії набирають силу».

Відразу зазначимо, Riot Games позиціонує TFT не як гру, а як режим League of Legends. І все ж Teamfight Tactics: «Стихії набирають силу» гравці та стримери називають другою грою серії, практично новою, і на це є причини.

Якщо спочатку в TFT герої ділилися на фракції та класи, то зараз – на стихії та класи. Фракцій більше немає, а класова система змінилася. Зі знайомих залишилися лише «Рейнджер», «Вбивця» та «Майстер клинка». «Чарівник» тепер «Маг», а серед зовсім нових – «Алхімік», «Втілення», «Берсерк», «Закликач», «Друїд», «Містик», «Хижак» і «Хранитель».

Стихії, природно, всі нові. Хіба що «Льодовик» дуже схожий на звичний «Льодовий». З’явилися також «Кристал», «Пустеля», «Електрика», «Інферно», «Світло», «Сталь», «Гора», «Море», «Отрута», «Сутінки», «Вітер» і «Ліс».

Якщо в першій TFT з появою Кай’Сі було 57 героїв, то в «Стихії» їх 51, та лише 13 з них відомі гравцям за першим набором. Водночас навіть знайомі персонажі зазнали багатьох змін: частина має нові скіни, вартість і класи. Найменше зміни торкнулися Вейн, вона так і залишилася зі в класі «Рейнджер» зі старим скіном за 1 монету.

Teamfight Tactics: «Стихії набирають силу»

Змін багато, і всі в цьому матеріалі ми перераховувати не будемо. Водночас варто зазначити, що хоч популярність гри і піднялася з релізом, це не дуже помітно. Частково причина в тому, що «Стихії» були доступні на PBE-сервері буквально з моменту анонсу. А отримати доступ на тестовий сервер могли практично всі гравці. Для цього розробники навіть знизили необхідний для цього «рівень честі» до другого.

Але є й інша причина. Трохи раніше офіційного виходу набору від Riot Games Blizzard Entertainment відкрили ранній доступ до свого автобатлера. Про нього – далі.

«Поля битв» в Hearthstone

З 5 листопада відвідувачі та власники віртуальних квитків BlizzCon, а також гравці, що оформили попереднє замовлення паків карт «Натиск драконів», отримали ранній доступ до режиму «Поля битв» в Hearthstone.

«Поля» – це своєрідний варіант популярного нині автобатлера. До ігор цього жанру належить згаданий уже Teamfight Tactics від Riot Games, Dota Underlords від Valve, Auto Chess від Drodo Studio і Dota Auto Chess від тих же Drodo.

Автобатлер від Blizzard чекали вже давно. Як тільки «вистрілив» TFT, з’явилися розмови, що пора б і Blizzard вскочити в цей поїзд, поки не пізно. Як і заведено в компанії, чекати довелося чимало, але продукт, схоже, вартий того.

«Поля битв» також розраховані на 8 гравців, тут є пул персонажів, яких можна зібрати в трикратній кількості й отримати прокачану версію. Юніти також купуються між битвами, їх можна продати, а щоб отримати персонажів вищого рівня, доведеться витратити монети на левел-ап.

Але є в «Полях» і власні фішки. Уся гра виконана в стилі Hearthstone, персонажі – звичні карти з нещодавніх і старих доповнень. Юніти купуються в таверні «У Боба», там же підвищується рівень і вибудовується позиціонка. Також на початку гри кожному дається на вибір 3 герої з унікальними здібностями, які замінюють звичні класи в Hearthstone. Усього героїв 24. Усі подробиці про новий режим – тут.

З 12 листопада розпочнеться відкрите бета-тестування для всіх гравців. Це варте того, щоб відвідати таверну.

Diablo 4

Мабуть, найбільш обговорювана подія BlizzCon 2019 – анонс Diablo 4 і сінематик на її честь. Дивись до кінця, не пропусти пробудження Ліліт.

Дату виходу гри Blizzard поки не називали. Зате повідомили, що в ній буде PvP-режим, а пограти в Diablo 4 можна буде як на ПК, так і на консолях PlayStation та Xbox.

Також розробники продемонстрували трейлер геймплея. Він вийшов захопливим.

Річниця Hitman 2

Повертаємося до яскравого святкування річниць. 13 листопада 2018-го вийшов бойовик Hitman 2, в честь чого розробники IO International вирішили влаштувати святковий місяць у листопаді 2019 року. Гравцям щотижня пропонуватимуть цікаве контентне оновлення.

Будуть доступні 10 контрактів для користувача, а також 8 контрактів на загострення, куди увійдуть нові та класичні завдання. У листопаді гравці також отримають 6 наборів випробувань, виконуючи які можна буде отримати спеціальний смокінг і костюм пірата. Ще вони дадуть змогу роздобути катану, титановий ломик, декілька гармат і молоток.

До того ж, у листопаді гравці знову отримають шанс дістатися до невловимої Legacy-мети Ксандера Хаверфека. Посередник повернеться в Марракеш.

Перша користувальницька мапа в Dark Souls

Модераторам Dark Souls нарешті вдалося додати в легендарну рольову гру користувальницьку мапу. Вона вийшла на ПК 7 років тому, але через особливості рушія Havok, на якому виходять усі ігри серії, сталося це вперше.

Meowmaritus і Horkrux змогли знайти доступну на обмежений час стару версію наборів інструментів, які дають змогу створювати контент на цьому специфічному движку. Використавши її, вони додали знамениту карту Crossfire з мультиплеєра оригінальної Half-Life. Виглядає це досить кумедно.

Однак файли, які створили модератори, сумісні лише з двома іграми серії – Dark Souls: Prepare To Die Edition і Dark Souls 2. Ще одна складність полягає в тому, що автори ще не знайшли спосіб додати супротивників на карту, призначену для користувача. Тому лицар бігає бетонним бункером на самоті. Що ж, Meowmaritus і Horkrux, нехай щастить!

Цікаві новини

Запеклий котолюб і засновник Cat & Cat Games Костя... Запеклий котолюб і засновник Cat & Cat Games Костя...

Членом журі премії WEGAME Awards на шостому фестивалі гік- і гейм-культури стане засновник Cat...

Членом журі премії WEGAME Awards на шостому фестивалі гік- і...

31 березня 2020
Засновник Beatshapers Олексій Меншиков стане судде... Засновник Beatshapers Олексій Меншиков стане судде...

Зустрічайте члена журі WEGAME Awards – крутого розробника, експерта з VR і CEO в...

Зустрічайте члена журі WEGAME Awards – крутого розробника, експерта з...

23 березня 2020
Реєстрацію номінантів WEGAME Awards продовжено до... Реєстрацію номінантів WEGAME Awards продовжено до...

Дати WEGAME 6.0 змінені – у цьому році фестиваль пройде 13-14 червня. Традиційне нагородження...

Дати WEGAME 6.0 змінені – у цьому році фестиваль пройде...

18 березня 2020