Гра Far Cry: Primal щойно вийшла для консолей, але пасхалки вже є

01 березня 2016 Гра Far Cry: Primal щойно вийшла для консолей, але пасхалки вже є

Геймери відшукали сім пасхалок в екшн-пригодницькій грі Far Cry: Primal. Хто не знає, де їх знайти, – велкам. Спеціально для вас підготували спойлер.

Натрапивши на згадки про доісторичні кам’яні машини, геймери вирішили дослідити найпотаємніші місця та... виявили перший транспорт на дні озера на самісінькому західному кордоні. Знаходимо озеро – пірнаємо – profit!

Пасхалка-первісних-машин-з-каменю-Far-Cry-Primal

Гравці відшукали персонажа Уркі-Мислителя та відзначили його вражаючу схожість із Харком з шутерів Far Cry 3 та 4. Коли геймер проходить завдання, він демонструє стрибок віри, що нагадує Assassin’s Creed.

Пасхалка-пещера-Far-Cry-Primal

Але це не єдине відсилання до цієї гри: ще однією підказкою виявилася позначка на мапі.

Пасхалка-мапа-Far-Cry-Primal

Пасхалка-мапа-Far-Cry-Primal-2

Наступний лулз відсилає геймера до гри Blood Dragon: в одній з печер сховано скелет дракона. Поруч зі скелетом лежать яйця, з яких так і не вилупились нащадки дракона з гри Ubisoft.

Пасхалка-дракон-Far-Cry-Primal

Ще одна пасхалка чекає в печері на півдні. З факелом треба йти, доки не впрешся в стіну. Щоб пройти крізь перепони, слід використати чіпляючий кіготь – врешті з'явиться символ Ubisoft.

Пасхалка-на-стіні-Far-Cry-Primal

Зненацька... Стоунхендж. Кам'яний рукотворний ансамбль на заході Far Cry: Primal. Тут геймеру доведеться провести один з ритуалів.

Пасхалка-стоунхендж-Far-Cry-Primal

Щойно головний герой пройде місії початкового рівня, він отримає завдання знайти та привести ключових персонажів. Одного з них – воїна Каруппа – буде нагода відшукати в місії «Брат потребує допомоги». Виглядає він, як справжнісінький Великий Босс з екшн-гри Metal Gear Solid.

Пасхалка-біг-бос-Far-Cry-Primal

Приготуйся до приручення диких тварин, стрільби з лука та метання списа! Релізу ПК-версії гри дочекались вже 1 березня, тоді як власники консолей отримали свою версію на тиждень раніше. Перш ніж скачувати, переконайся, що на диску залишилось не менше 16 Гб вільного місця.

Цікаві новини

Косплей з Cyberpunk 2077: перші фанатські роботи

Комп'ютерний екшен Cyberpunk 2077 – одна з найбільш очікуваних ігор для шанувальників жанру кіберпанк. Її реліз заплановано на 2019 рік,...

14 вересня 2018

Студія BioWare розкрила деталі сюжету Anthem і презентувала новий трейлер гри

Представники студії BioWare нарешті розщедрилися щодо опису ігрових особливостей і сюжету фантастичного екшену Anthem. Інформація була оприлюднена на зустрічі з...

06 вересня 2018

Генрі Кавілл зіграє Геральта в екранізації «Відьмака» від Netflix

Актор, який раніше грав Супермена, зніметься в екранізації культової «Саги про відьмака» Анджея Сапковського. Генрі Кавілл отримав роль мисливця за...

05 вересня 2018