Гра Far Cry: Primal щойно вийшла для консолей, але пасхалки вже є

01 березня 2016 Гра Far Cry: Primal щойно вийшла для консолей, але пасхалки вже є

Геймери відшукали сім пасхалок в екшн-пригодницькій грі Far Cry: Primal. Хто не знає, де їх знайти, – велкам. Спеціально для вас підготували спойлер.

Натрапивши на згадки про доісторичні кам’яні машини, геймери вирішили дослідити найпотаємніші місця та... виявили перший транспорт на дні озера на самісінькому західному кордоні. Знаходимо озеро – пірнаємо – profit!

Пасхалка-первісних-машин-з-каменю-Far-Cry-Primal

Гравці відшукали персонажа Уркі-Мислителя та відзначили його вражаючу схожість із Харком з шутерів Far Cry 3 та 4. Коли геймер проходить завдання, він демонструє стрибок віри, що нагадує Assassin’s Creed.

Пасхалка-пещера-Far-Cry-Primal

Але це не єдине відсилання до цієї гри: ще однією підказкою виявилася позначка на мапі.

Пасхалка-мапа-Far-Cry-Primal

Пасхалка-мапа-Far-Cry-Primal-2

Наступний лулз відсилає геймера до гри Blood Dragon: в одній з печер сховано скелет дракона. Поруч зі скелетом лежать яйця, з яких так і не вилупились нащадки дракона з гри Ubisoft.

Пасхалка-дракон-Far-Cry-Primal

Ще одна пасхалка чекає в печері на півдні. З факелом треба йти, доки не впрешся в стіну. Щоб пройти крізь перепони, слід використати чіпляючий кіготь – врешті з'явиться символ Ubisoft.

Пасхалка-на-стіні-Far-Cry-Primal

Зненацька... Стоунхендж. Кам'яний рукотворний ансамбль на заході Far Cry: Primal. Тут геймеру доведеться провести один з ритуалів.

Пасхалка-стоунхендж-Far-Cry-Primal

Щойно головний герой пройде місії початкового рівня, він отримає завдання знайти та привести ключових персонажів. Одного з них – воїна Каруппа – буде нагода відшукати в місії «Брат потребує допомоги». Виглядає він, як справжнісінький Великий Босс з екшн-гри Metal Gear Solid.

Пасхалка-біг-бос-Far-Cry-Primal

Приготуйся до приручення диких тварин, стрільби з лука та метання списа! Релізу ПК-версії гри дочекались вже 1 березня, тоді як власники консолей отримали свою версію на тиждень раніше. Перш ніж скачувати, переконайся, що на диску залишилось не менше 16 Гб вільного місця.

Цікаві новини

Хто став переможцем WEGAME Awards цього року

Під час четвертого фестивалю WEGAME відбулася традиційна церемонія нагородження WEGAME Awards. Кращі розробники, геймдизайнери і видавці отримали відзнаки у семи...

15 травня 2018

Косплеєри WEGAME 4.0 – в огляді одного з YouTube-каналів

Король-ліч і Смертокрил, Сомбра з маріонеткою Жнеця, Дейєнеріс Таргарієн зі своїми «дітьми», Лара Крофт та інші герої особисто відвідали WEGAME...

24 квітня 2018

Спонсором зони «MK:X і FIFA» на WEGAME 4.0 стала компанія Logitech

На WEGAME 4.0 компанія Logitech представить власний стенд, де можна буде протестувати інноваційні геймерські продукти. Крім того, вона виступить партнером...

20 квітня 2018