Ігри на ПК про кораблі: від Sid Meier's Pirates до Maelstrom

23 серпня 2018 Ігри на ПК про кораблі: від Sid Meier's Pirates до Maelstrom

Морські пригоди для комп'ютерів з'явилися ще у 1987 році, коли майже до кожного з пікселів на екрані можна було доторкнутися пальцем. Які цікавинки стали класичними іграми про кораблі й були створені порівняно давно?

5. Sid Meier's Pirates (2005)

Непорушна класика і навіть легенда, з якої все розпочалося. Перша версія гри, яка з’явилася у вісімдесятих, зараз викликає деякою мірою сміх. Але свого часу вона була досить популярною, саме тому в 2005 з'явився її вдосконалений римейк для ПК, а потім і варіанти для інших пристроїв.

Ігри на ПК про кораблі: від Sid Meier's Pirates до Maelstrom - 1

Sid Meier's Pirates на 3D-движку Gamebryo за жанром екшен з пригодами. Гра піратської тематики, у якій можна ходити на кораблях і вести бій на воді. Обстріл з гармат, ближній бій і битви на шпагах. Звичайно, з сучасними симуляторами Sid Meier's Pirates неможливо порівняти, але хоча б назву кожен зі справжніх геймерів знати зобов'язаний!

2. Корсари (2000)

Ігри на ПК про кораблі: від Sid Meier's Pirates до Maelstrom - 2

Серія ігор про піратів і кораблі жанру відкритого світу від російської студії «Акелла». Надає можливість проходити численні квести на суші та, звичайно ж, на воді, а також керувати власним судном. Усього в серії 11 частин і доповнень різного ступеня складності. Остання з ігор вийшла у 2017 році, у стадії розробки – «Корсари. Чорна мітка».

3. Windward (2015)

 

Дуже проста і невигадлива пісочниця про кораблі з елементами RPG для тих, хто має бажання розслабитися. Світ красивий і добре структурований, Windward відрізняється нескладним WSAD-керуванням та інтуїтивно зрозумілою системою бою. Геймер повинен виконувати лінійні місії і боротися з піратами, йти від порту до порту і шукати скарби. Є режим, який розраховано на одного, так само і корпоративний.

2. World of Warships (2015)

Особливість цієї гри на ПК про кораблі – в розмаїтті озброєння, а також можливості застосовувати тактичні навички. У симуляторі від Wargaming є чотири типи боїв, а також реальні судна різних країн світу. Розроблена ця MMO за принципом WoT. У грі неабиякий вибір кораблів, озброєння і, звичайно, режим для багатьох користувачів.

1. Maelstrom (2018)

Гра в жанрі Battle Royal від студії Gunpowder Games. Це – екшен, у якому виконання завдань залежить від пересувань картою і боротьби з супротивниками. Так, у бою беруть участь судна-фентезі. Особливість гри – у неабиякій графіці та достатньо опрацьованому світі. У грі є три раси – люди, дварфи і орки. Кожна з них має власний унікальний флот. Окрім битв, гравці повинні виконувати завдання і не потрапляти на зуб морським монстрам.

Цікаві новини

Топ-7 відеоігор у стилі аніме для різних платформ Топ-7 відеоігор у стилі аніме для різних платформ

Відеоігри в стилі аніме цінуються геймерами в усьому світі, чим успішно користуються провідні розробники...

Відеоігри в стилі аніме цінуються геймерами в усьому світі, чим...

11 грудня 2019
Збірна України з PES, minor-турнір у Буковелі, зма... Збірна України з PES, minor-турнір у Буковелі, зма...

Кіберспортивні турніри з різних дисциплін відбуваються у всьому світі, й Україна не виняток. Ми...

Кіберспортивні турніри з різних дисциплін відбуваються у всьому світі, й...

06 грудня 2019
Розвиток пам’яті та мультизадачності: чим корисні... Розвиток пам’яті та мультизадачності: чим корисні...

Сучасні відеоігри не тільки відкривають перед нами нові світи, а й допомагають розвиватися. Поліпшення...

Сучасні відеоігри не тільки відкривають перед нами нові світи, а...

05 грудня 2019