Ігрові миші: новинки геймерськой периферії 2018 року

09 серпня 2018 Ігрові миші: новинки геймерськой периферії 2018 року

Щодо отримання задоволення від гри, то на цей процес впливає навіть миша. Тож потрібно правильно її підібрати. Коли вона ідеальна відносно потреб геймера – останній підкорює абсолютно інші вершини. Отже, які ігрові миші для реальних профі пропонує ринок комп'ютерної периферії у 2018 році?

Razer DeathAdder Chroma

Модель досить-таки проста і практична. Відрізняється неабиякою якістю коліщатка прокрутки і клавіш. Високочутливі бічні кнопки розташовані так, що натискати на них легко і зручно.

У DeathAdder Chroma вбудовано оптичний сенсор, який відстежує висоту відриву від поверхні (без зниження точності). Чутливість сенсора – 16 000 dpi, тож девайс підійде навіть професійним кіберспортсменам. Оснащений сімома програмованими кнопками з миттєвим реагуванням.

Особливості: відсутність глайдів; порівняно з іншими моделями – здається досить великою; гладка поверхня.

Ціна: 40 USD

Redragon Firestorm Black-Red USB

Розрахована для поціновувачів неабиякої кількості користувачів гри у мережі. Модель Redragon Firestorm Black-Red USB оснащена лазерним сенсором, чутливість якого 16 400 dpi. З усіх нових ігрових мишок 2018 року – це один з найвищих показників.

Підключається до комп'ютера за допомогою кабелю; налічує 19 кнопок, 18 з яких можна налаштувати під себе. Модель має підсвічування LED, яке регулюється, і знімні обважнювачі для індивідуальних вимог. Підходить для ігор і для роботи з програмним софтом.

Особливості: беручи до уваги розташування клавіш, підходить лише для правої руки.

Ціна: 45 USD

Zowie Gear Gaming Mouse (FK1)

Сумісна з Windows і Mac OS високочутлива модель з оптичним сенсором сподобається тим, кому до вподоби простота, симетричність дизайну і високі технічні характеристики. Ергономічна форма сприятиме управлінню будь-якою рукою. Чутливість – 3200 dpi; час реагування – 1 мс. Зручна для геймерів, які полюбляють шутери, завдяки м'якому і швидкому кліку.

Особливості: увесь корпус пластиковий; незначна кількість варіантів налаштування параметра dpiDPI; відсутність багатофункціонального ПЗ.

Ціна: 100 USD

Logitech G900 Chaos Spectrum Black

Геймерська продукція Logitech розрахована на професіоналів кіберспорту, тому найбільшим недоліком можна вважати її ціну. Інші характеристики G900 Chaos Spectrum Black досить-таки привабливі. Підключати її можна як за допомогою кабелю, так і завдяки бездротовій технології.

Має 11 програмованих клавіш, прогумовані вставки, високочутливий сенсор на 12 000 dpi. Компактна, підходяща і для лівої, і для правої руки. Кольорове підсвічування можна змінювати, враховуючи власні вподобання, також повністю відключається.

Особливості: висока швидкість реагування; накладки і заглушки на кнопки; довговічність; висока ціна.

Ціна: 152 USD

Thermaltake Tt Sports Level 10M

Нові ігрові миші 2018 року – це не лише круті технічні параметри, а й оригінальний дизайн. Як доказ – миша Thermaltake Tt Sports Level 10M. Її корпус виготовлений з металу, а вага – 0,558 кг!

Оснащена лазерним сенсором на 8200 dpi і підсвічуванням, яке регулюється. Можливе підключення до комп'ютера як бездротове, так і кабельне.

Особливості: естетичний вигляд; надійний корпус з авіаційного дюралю; 11 кнопок, які програмуються; велика вага.

Ціна: 70 USD

Цікаві новини

Нові ігри для слабких ПК: топ-3

Що робити, якщо малопотужний комп'ютер дозволяє грати лише у старі хіти, на кшталт першого Assassin's Creed? Уважніше придивитися до деяких...

10 серпня 2018

Ігрові миші: новинки геймерськой периферії 2018 року

Щодо отримання задоволення від гри, то на цей процес впливає навіть миша. Тож потрібно правильно її підібрати. Коли вона ідеальна...

09 серпня 2018

Наймасштабніші ігрові події світу і України

Запрошуємо у майбутнє, де вже зараз справжнісінький рай для геймерів – тематичні виставки та івенти надихають масштабами і кількістю. Які...

27 липня 2018