Ігрові миші: новинки геймерськой периферії 2018 року

09 серпня 2018 Ігрові миші: новинки геймерськой периферії 2018 року

Щодо отримання задоволення від гри, то на цей процес впливає навіть миша. Тож потрібно правильно її підібрати. Коли вона ідеальна відносно потреб геймера – останній підкорює абсолютно інші вершини. Отже, які ігрові миші для реальних профі пропонує ринок комп'ютерної периферії у 2018 році?

Razer DeathAdder Chroma

Модель досить-таки проста і практична. Відрізняється неабиякою якістю коліщатка прокрутки і клавіш. Високочутливі бічні кнопки розташовані так, що натискати на них легко і зручно.

У DeathAdder Chroma вбудовано оптичний сенсор, який відстежує висоту відриву від поверхні (без зниження точності). Чутливість сенсора – 16 000 dpi, тож девайс підійде навіть професійним кіберспортсменам. Оснащений сімома програмованими кнопками з миттєвим реагуванням.

Особливості: відсутність глайдів; порівняно з іншими моделями – здається досить великою; гладка поверхня.

Ціна: 40 USD

Redragon Firestorm Black-Red USB

Розрахована для поціновувачів неабиякої кількості користувачів гри у мережі. Модель Redragon Firestorm Black-Red USB оснащена лазерним сенсором, чутливість якого 16 400 dpi. З усіх нових ігрових мишок 2018 року – це один з найвищих показників.

Підключається до комп'ютера за допомогою кабелю; налічує 19 кнопок, 18 з яких можна налаштувати під себе. Модель має підсвічування LED, яке регулюється, і знімні обважнювачі для індивідуальних вимог. Підходить для ігор і для роботи з програмним софтом.

Особливості: беручи до уваги розташування клавіш, підходить лише для правої руки.

Ціна: 45 USD

Zowie Gear Gaming Mouse (FK1)

Сумісна з Windows і Mac OS високочутлива модель з оптичним сенсором сподобається тим, кому до вподоби простота, симетричність дизайну і високі технічні характеристики. Ергономічна форма сприятиме управлінню будь-якою рукою. Чутливість – 3200 dpi; час реагування – 1 мс. Зручна для геймерів, які полюбляють шутери, завдяки м'якому і швидкому кліку.

Особливості: увесь корпус пластиковий; незначна кількість варіантів налаштування параметра dpiDPI; відсутність багатофункціонального ПЗ.

Ціна: 100 USD

Logitech G900 Chaos Spectrum Black

Геймерська продукція Logitech розрахована на професіоналів кіберспорту, тому найбільшим недоліком можна вважати її ціну. Інші характеристики G900 Chaos Spectrum Black досить-таки привабливі. Підключати її можна як за допомогою кабелю, так і завдяки бездротовій технології.

Має 11 програмованих клавіш, прогумовані вставки, високочутливий сенсор на 12 000 dpi. Компактна, підходяща і для лівої, і для правої руки. Кольорове підсвічування можна змінювати, враховуючи власні вподобання, також повністю відключається.

Особливості: висока швидкість реагування; накладки і заглушки на кнопки; довговічність; висока ціна.

Ціна: 152 USD

Thermaltake Tt Sports Level 10M

Нові ігрові миші 2018 року – це не лише круті технічні параметри, а й оригінальний дизайн. Як доказ – миша Thermaltake Tt Sports Level 10M. Її корпус виготовлений з металу, а вага – 0,558 кг!

Оснащена лазерним сенсором на 8200 dpi і підсвічуванням, яке регулюється. Можливе підключення до комп'ютера як бездротове, так і кабельне.

Особливості: естетичний вигляд; надійний корпус з авіаційного дюралю; 11 кнопок, які програмуються; велика вага.

Ціна: 70 USD

Цікаві новини

Запеклий котолюб і засновник Cat & Cat Games Костя... Запеклий котолюб і засновник Cat & Cat Games Костя...

Членом журі премії WEGAME Awards на шостому фестивалі гік- і гейм-культури стане засновник Cat...

Членом журі премії WEGAME Awards на шостому фестивалі гік- і...

31 березня 2020
Засновник Beatshapers Олексій Меншиков стане судде... Засновник Beatshapers Олексій Меншиков стане судде...

Зустрічайте члена журі WEGAME Awards – крутого розробника, експерта з VR і CEO в...

Зустрічайте члена журі WEGAME Awards – крутого розробника, експерта з...

23 березня 2020
Реєстрацію номінантів WEGAME Awards продовжено до... Реєстрацію номінантів WEGAME Awards продовжено до...

Дати WEGAME 6.0 змінені – у цьому році фестиваль пройде 13-14 червня. Традиційне нагородження...

Дати WEGAME 6.0 змінені – у цьому році фестиваль пройде...

18 березня 2020