Ігровий процес ремастера Assassin's Creed III і новинка Divinity: Fallen Heroes. Гейм-новини тижня

29 березня 2019 Ігровий процес ремастера Assassin's Creed III і новинка Divinity: Fallen Heroes. Гейм-новини тижня

Чому ранній доступ до The Elder Scrolls: Blades спрацював не для всіх, а також коли очікувати нову пригодницьку гру за мотивами «Володаря перснів». Про ці та інші новини читай у нашому традиційному дайджесті.

Ранній доступ до The Elder Scrolls: Blades працює вибірково

Рольову гру для мобільних The Elder Scrolls: Blades вже можна завантажити в Google Play і App Store, але доступ до неї поки отримують далеко не всі охочі. Поки що компанія Bethesda розсилає запрошення за заявками на сайті лише невеликими партіями. Це пов’язано з тим, що стабільність гри все ще тестується й перевіряється.

У ранній версії The Elder Scrolls: Blades є два режими — одинична кампанія або випадково згенеровані підземелля. Можливість для PvP з’явиться в грі вже після офіційного релізу. Компанія Bethesda також планує випустити версію на РС і консолях. У ранньому доступі Blades з’явилася на честь 25-річного ювілею серії The Elder Scrolls.

Ubisoft показала ігровий процес ремастера Assassin's Creed III

Компанія Ubisoft презентувала довге відео, де можна оцінити ігровий процес ремастера Assassin's Creed III і Assassin's Creed III: Liberation. Тривалість ролика — шість хвилин, протягом яких Мікель Репарез з Ubisoft розповідає про важливі особливості кожної гри. Обіцяний збірник Assassin's Creed III повинен вийти вже 29 березня на PS4, Xbox One і РС, а в травні оцінити його зможуть і користувачі Nintendo Switch.

Larian Studios презентувала Divinity: Fallen Heroes

Новинка від Larian потішить геймерів уже в поточному році. Larian Studios спільно з Logic Artists планують випустити спін-офф Divinity: Original Sin 2, який буде називатися Divinity: Fallen Heroes.

Події ігри відбуваються після фіналу Original Sin 2: геймеру доведеться проходити місії, подорожуючи у всьому Рівеллоні. Творці обіцяють, що на гравців чекають цікаві ігрові ситуації, можливість прокачуватися й багато тактичних боїв. Родзинкою гри стане оновлена ​​фізична модель, яка буде впливати на проходження. Поки реліз заплановано на PC, але розробники не заперечують і версію для консолей.

Компанія Daedalic анонсувала гру про Голлума

Daedalic створить гру The Lord of the Rings: Gollum за мотивами «Володаря перснів». Про це пресі розповів директор компанії Карстен Фіхтельман. У розробників є права, які дають їм змогу адаптувати книги Толкіна, тому вони презентуватимуть свою ігрову версію історії Голлума. Пригодницька The Lord of the Rings: Gollum розповість про те, чим персонаж займався до першої появи в книгах.

Також Daedalic реалізують своє бачення Середзем’я і його жителів, але подробиць або скріншотів вони поки не дають. Судячи з усього, гра перебуває на ранній стадії розробки, тому чекати її раніше 2021 року не варто.

Студія Gearbox показала можливий тизер Borderlands 3

Gearbox, яка вже не раз натякала на старт проекту Borderlands 3, презентувала новий трейлер. Він називається «Маска свавілля» і, ймовірно, належить саме до довгоочікуваної версії шутера. Наприклад, у відео є герої, яких геймери вже знають за минулими іграми, а також показані нові Шукачі Сховища. Реліз Borderlands 3 очікується восени на PS4, Xbox One і РС.

Цікаві новини

Запеклий котолюб і засновник Cat & Cat Games Костя... Запеклий котолюб і засновник Cat & Cat Games Костя...

Членом журі премії WEGAME Awards на шостому фестивалі гік- і гейм-культури стане засновник Cat...

Членом журі премії WEGAME Awards на шостому фестивалі гік- і...

31 березня 2020
Засновник Beatshapers Олексій Меншиков стане судде... Засновник Beatshapers Олексій Меншиков стане судде...

Зустрічайте члена журі WEGAME Awards – крутого розробника, експерта з VR і CEO в...

Зустрічайте члена журі WEGAME Awards – крутого розробника, експерта з...

23 березня 2020
Реєстрацію номінантів WEGAME Awards продовжено до... Реєстрацію номінантів WEGAME Awards продовжено до...

Дати WEGAME 6.0 змінені – у цьому році фестиваль пройде 13-14 червня. Традиційне нагородження...

Дати WEGAME 6.0 змінені – у цьому році фестиваль пройде...

18 березня 2020